Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:27:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 57868 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 25, 2009, 06:55:29 »

 hiphip Много хубава булка!   Bravo  Flower
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 25, 2009, 08:41:19 »

hiphip Много хубава булка!   Bravo  Flower
judges
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 25, 2009, 11:27:16 »

Бера, била си много , много красива булка. Пожелавам ти от този момент нататък да сте винаги щастливи и да се обичате и подкрепяте постоянно.  give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 27, 2009, 22:13:43 »

hiphip Много хубава булка!   Bravo  Flower
twohearts twohearts twohearts
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 28, 2009, 18:28:18 »

BeRa, честито, мила!  give_rose

Пожелавам Ви винаги да плувате заедно в морето от любов и щастие!

А ти си Прекрасна! Чакам с нетърпение да видя още снимкииии.. smile Не ни дръж в напрежение ей!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 29, 2009, 00:42:26 »

Ето ме и мен най накрая...не ми е останало никакво време да седна да пиша...но вчера вече си кацнахме тук в Испания и днес дори съм на работа...сега ще имам повечко време да седя в нета и да пускам снимки и разказчета...

първо обаче искам да ви благодаря още веднъж за страхотните пожелания и мили думи  cray разчувствахте ме много  give_rose give_rose give_rose

толкова емоционален беше и сватбения ден че дори не съм очаквала...сутринта докато бяхме с нашите вкъщи нямах чувството че е моят сватбен ден...отивам на гримьор на прическа и прочия и все едно не е за моята сватба...някак си не можех да повярвам че всичко това се случва на мен...че е дошъл момента който толкова много съм чакала  cray ...в следващия момент когато трябваше да сложа роклята и като се видях готова булка  yahoo tease Bravo толкова се развълнувах и започнах да усещам какво ми се случва...и нямах търпение да дойде моят принц да ме вземе...
като гледах времето какво беше дъждовно ми идваше да подивея...но в следващия момент си казах че това е за хубаво и ако иска град да пада няма да ми помръчи денят...
трябваше в 14.30 да ме заберат но в следващия момент ми се обади милото че кума катастрофирал с колата  girl_impossible оказа се че някакъв пян мангал с каруца му връхлетял...нищо не се беше случило с никой ама се занимаваше с кат до никое време и закъсняха... добре че имахме доста време понеже си бяме оставили 1 час преди ритуалната да имаме за снимки...но накрая не остана време...както и да е...в момента в който се качили в колите от кумувете като заваля един дъжд викам край тука няма да мога да излезна...ще ми иде и рокля и прическа и всичко...но времето просто е искало да ни личне вода за да ни върви така в живота...в момента в който свирна музиката прд вкъщи  дъжда спря...макар че беше мокро на всякъде поне не валеше.... от там в ритуалната...толкова ми беше напрегнато...хубаво ми казваха всички да не слушам леличката какво говори ...ама аз будаличката в очите я гледам и едва дишам...така ме развълнува...не можех да повярвам че всичко това е истина... беше като един сън...като приказка...то...не може да се опише с думи...  heart heart heart
след ритуалната имахме доста време за снимки...верно с тази рокля в това кално време не ми се размотаваше много и до колкото успяхме да си направим снимки си направихме и отидохме в църквата... там кааапнахме...този ритуал край нямаше...едва издържахме... и попа като ми топна питата в това вино ми идеше да подбеля очите...не знам какви са тези боламачи но...ритуал какво да с еправи...  girl_impossible най кофтито беше като тръгнахме да излизаме от църквата милото каза че май ще вади камък...направихме и бъбречна криза...и след няколко дни съответно камъка излезе де... но на самата сватба трябваше да го скове  angry и там имахме много време за снимки но...с тия болки на милото отидохме на кафе на едно язовирче близо до града и пак си направихме сесийка...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 29, 2009, 00:43:12 »

оттам с едно прилично закъснение на водещата най накрая влезнахме в ресторанта и тази жена като заговори...направи толкова силен и емоционален момент че не е истина...разплака целия ресторант...и баща ми както му се беше насъбрало много не издържа и като се разчувства ...не можа да спре сълзите си...а от там и на всички ни...беше много силен момент който няма да се забрави никога...аз едва дишах и само гледам леля ми която седеше срещу мен точно какми казва " спокойно...спокойно...спокойно" толкова беше хубаво... след това всичко тръгна по вода... и останалата част от сватбата мина като един миг незабравим и много красив... много ми стана приятно понеже имахме доста гости които дойдоха уж за малко и щяха да си ходят поради разни причини но никой не си тръгна...всеки остана много доволен а от там и ние защото нямаше по хубаво нещо от това гостите да се чувстват страхотно...
а децата...за тях нямам думи...много се радвам че бяха там...всичко с тях мина толкова безаварийно...нямаше никакви проблеми с тях...още в началото само дето свалили половината балони с хелий от тавана но все пак са си деца и една украса не е по важна от доброто настроение дори и на най малките... през цялото време бяха на дансинга...но в момента в който се зададеше игра те сядаха прилично в единия ъгъл и гледаха захласнати...направих им детска маса с по различно меню и макар и д аимах съмнения дали ще се получи добре с това отделяне от родителите се получи удеално... и родителите бяха много доволни защото стояха спокойно без да мислят за нищо... и всеки казваше че за пръв път е на сватба на която децата са отделно и са страшно доволни...защото така имат възможност да се опознаят и да си играят без да пречат на масата докато ако са до родителите кое го било срам да излезе на дансинга ...кое го било срам от децата...и разни подобни....
и така...нямам думи просто да го опиша...всеки който го е изпитал знае сам по себе си... какъв океан от чувства е всичко...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 29, 2009, 00:43:33 »

единственото нещо от което останах страшно разочарована беше оператора...яд ме е да си гледам диска от сватбата в буквалния смисъл на думата... beating иде ми да го гръмна направо...
бяхме наели най напред Росен Тодоров от Димитровград защото преди години бяхме гледали негова сватба и страшно много ми хареса как е снимал и как е направил самата обработка..работи малко по скъпо от останалите в града но пък всеки казваше че си заслужавало...запазих го и в последния момент ден преди сватбата ми казва че не можел да дойде защото имал някакъв ангажимент да прави украса за сватба с жена си и нямало кой друг да иде а на мен щял да ми прати негов колега с който работят от много години... не бях съгласна но нямаше и какво да кажа понеже ден преди сватбата как да си търся оператор... на самата сватба изглеждаше че снима добре нов следващия момент като си видях видеото...така рязано и прекъсвано...ужас... началото е добро наистина...но моменти които е трябвало да хване не е хващал... няма ни как влизаме в ресторанта  girl_impossible направо сме изтипосани пред арката...кумувете по същия начин...водещата запова да говори и по средата се спира и се започва от някъде съвсем другаде...дават поздрав от милото за майка ми и няма снимано как я кани и я извежда на дансинга а в това време снимал гостите...има толкова моменти в които трябва да снима гостите а той все ги е снимал в моменти в които с младоженците се случва нещо и трябва да снима...УЖАС УЖАС УЖАС...яд ме е наистина и не мога да си го простя... няма нито една искрица от емоцията предадена в това видео... не бих го препоръчала на никой друг защото това си беше хвърляне на пари за някакъв запис който да се каже че го има... а да не гговорим в какъв вид ми даде кутийката на диска...задната страна да оставим че е цялата в реклама...явно е политика на фирмата знам ли аз....но корицата ми отпред с една избеляла снимка...викам му какво става защо е такава...а той ми каза че фотохартията му била свършила и затова...ама можела съм да си я сменя ако искам...абе глупак...аз давам 320 лв. и ще ми кажеш че мога да си я сменя...аз ли трябва да го правя...ама както и да е...тогава не се заядох защото не ми се искаше да развалям още настроението а и си казах в това да му е проблема в кутийката...важното е да е хубав записа...а кутийката ще си я направя сама и ще си я сменя...ама като видях и записа не издържах и му се обадих...и се опитва да ме убеди че така се снимало...дрън дрън....не съм от гората да не знам как се снима и как не...то трябва да си хептен тъп за да не ти стане ясно...
но както и да е...взех си оригиналните касети на които е снимано всичко и ще видя какво е снимано там и какво е изрязано...но имаме само един диск от сватбата а аз не съм виждала сватби с по малко от по 2 диска...всичко са го притупаи на бързо и това е... на моята приятелка дисковете са 4  pardon

както и да е...за сега спирам с думите...пускам снимки а албума но ще го заключа...ако знам как да мога да кача вичко и да го подготвя за гледане girl_wink

за сега чао от мен и ще пиша пак обещавам Girl_hide
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 29, 2009, 09:08:05 »

Мила BeRa , прочетох разказа ти на един дъх, радвам се, че всичко е минало емоционално и страхотно, въпреки премеждията в началото. Пожелавам ти винаги да сте така щастливи.
П.С. по въпроса за диска, на нашите кумци сватбата е 2 двд (преди 5 г) и аз бях учудена, защото нашия оператор ни даде 2 копия, но самата сватба е 2 ч и 30 мин, обяснини че работи с нов вид - двуслойни двд, т.е. преди една сватба се е хващала на 2, 3, диска сега може на един, същото е и със снимките на фотографа имам 1 обработен за вадеене, като снимките от албума и 2 двд- 16гб суров материал на всички снимки. Мога да кажа, че в тези 2.30 мин са събрани всички страхотни моменти и са компилирани много добре, нямам забележки. Извинявам се за Offtopic
Ще чакам да отключиш албума за да видя снимките Wink
« Последна редакция: септември 29, 2009, 09:10:44 от petrova83 » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 29, 2009, 11:51:12 »

Мила BeRa много емоции е имало на сватбата явно, а и гостите щом са останали доволни значи всичко е ок. много кофти се е получило с оператора girl_impossible ако беше се случило на мен направо незнам как щях да реагирам. нашата сватба е на 2 двд - общо 4 часа.направо този твоя оператор заслужава beating въпреки това не се ядосвай - никой не може да ти отнеме емоциите в сърцето. give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 29, 2009, 15:56:34 »

Bera много весела сватба е било!
Ние първоначално бяхме избрали датата 19.09. и като видях как си поваля точно следобед,се зарадвах че сватбата е на другия ден.Така или инъче времето не ни е подвластно,а малко дъжд не може да стопи настроението на една чаровна булка като теб.
И аз като petrova и tsvet съм изненадана от случката с оператора.
Когато наемахме оператор,жената ни каза,че цената която ни дава е за 3 часа филм.Допълнителното време като заснемане се заплаща допълнително.Тя самата ни направи подарък и филма ни е 3часа и 40мин,записан е на два диска.Все още не съм получила диска със снимките,но в сайта ни са качени 1105 снимки и очаквам да са толкова и на диска.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #101 -: октомври 01, 2009, 19:53:16 »

 Честито, на едно младо българско семейство ! Аз съм един субект с виден НИК, с който преди известно време влязохте в един безмислен спор и коментари. Този Ваш последен коментар ме хвърли в "трети челен коловоз". За пръв и последен път аз лично съм шокиран от подобно действие на предоставящ услуга и на търсещ услуга. Изключително ми е неприятно да коментирам ситуацията, но единственото нещо, което мога да направя е да се смея. Да се смея на ..., и аз не знам вече. От 10 сватби в Българи 9 прюключват по този начин. Единственият ми коментар е следния : помогнете на другите, забравете, че сте останали недоволни. А към изпълнителите на дадена услуга, която не е в общоприетите норми на опита и практиката - гледайте си работата, на която сте назначени и не се занимавайте с неща, които не разбирате и които са Ваше хоби.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 01, 2009, 20:22:31 »

 Offtopic
Три пъти прочетох поста на Пачоран и единственото,което разбрах е подредбата на влаковата композиция.Още утре ще се боядисам руса!


BeRa,извинявам ти се!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 02, 2009, 10:43:09 »

Бера миличка, честито! Искам да ти кажа, че си прелестна просто heart heart
Пожелавам ви много, много щастие, любов и разбирателство!!!
 twohearts twohearts twohearts twohearts
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #104 -: октомври 03, 2009, 00:26:43 »

 dodo23 коментарът ти спрямо мен е точен и в пълен сихрон с вижданията и разбиранията в района около град Бургас /селата имам в предвид/. Но около града гари няма. С прости думи - булката не е доволна от определена услуга, за която е платила смешна цена. И всякакви коментари са според мен напълно излишни. Излишна е и Вашата намеса. В селата критериите са едни, в други населени места - други. В други държави - други. Все пак късметът е важен фактор. Боядисването на Вашата коса за 5 лева, няма нищо общо с проблема. Аз лично пия с удоволствие почти всеки ден кафе на тази цена. Това обаче не може да върне нещата назад. Смешна сте !   
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines