Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 13:49:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 55379 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 03, 2009, 15:38:58 »

BeRa мила видях,че си качила снимките в албума,но ще ни кажеш ли каква е паралота,за да ги разгледаме или ти ще го отключиш??? blush
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 03, 2009, 16:41:45 »

BeRa мила видях,че си качила снимките в албума,но ще ни кажеш ли каква е паралота,за да ги разгледаме или ти ще го отключиш??? blush

сядам да пи6а коментарите под снимките които ми остана да довър6а и ако нямам много работа днес по късно 6те махна паролата за да може да гледате  Girl_hide

Благодаря за вси4ки ви за милите думи и пожелания...големи  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine сте...

мислех си 4е като се прибера от БГ 6те имам пове4ко свободно време но уви...в работата ме бяха затрупали от задължения а и малко ме пови6иха в длъжност и сега имам пове4е отговорности но въпроки вси4ко време от време на време успявам да си открадна за да драсна във форума и да ка4а снимки  girl_wink danceg

сега този месец 6те отпразнуваме сватбата си и тук с мойте 6ефове с 6ефовете на милото и вси4ки приятели  които имаме тук и които не успяха да дойдат...
взела съм си роклята и 6те ги изненадам...никой не знае 4е е тук а стра6но много искаха да ме видят булка на живо а не на снимки и видео...и сега 6те им предоставя тази възможност...а и на мен няма да ми е зле да си сложа пак тази бяла премяна която ми носи толкова хубави спомени...

Милото не успя да си вземе неговия костюм за6тото багажа е ограни4ен на лети6тето...знаете как е ,но затова пък от кумството му е тук и 6те бъде с него...макар и да не е съ6тия...

надявам се времето да си остане горе6то и слън4ево до края на месеца понеже смятаме да е сега октомври... и 6те си спретнем градинско парти вкъ6ти...и няма да е много добре ако завали...макар 4е тук се слу4ва мнооооого рядко да вали ...но знам ли за на6 късмет ...но каквото това... в4ера ходих да питам в един сладкарски цех за торта и ме убиха с цената... казаха ми 16.50€ за килограм...за около 15-20 4овека ми трябвали около 4 кг торта което идва около 70€  crazy в бг торта за 100 4овека ми дойде горе долу толкова  pardon но тук така си ги смятат и това е...


та такива ти ми работи около нас...стягаме се дето се вика за о6те една инпровизирана сватби4ка ...не знам дали е на хубаво...дали бива и ала бала ...но не ни пука...важно е на нас да ни е гот...  danceg

Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 03, 2009, 17:07:06 »

супер BeRa  danceg да не ти пука дали бива или не. аз ако имах възможност да направя още една сватба бих го направила. толкова ще е яко. Bravo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 03, 2009, 18:17:58 »

Какво лошо има в това да си облечеш прекрасната и скъпа рокля още веднъж?
Смело напред,имаш нашата подкрепа!
Честито за повишението,желая ти още положителни емоции в личен и професионален план! give_rose
И от градинското парти ще искаме снимки!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 03, 2009, 18:47:12 »

 BeRa поздравявам те за повишението Bravo Искам да ти кажа, че е много хубаво, че пак ще си направите празненство. И аз само се чудя как да си облека пак роклята, то Милото се базика да си направим пак сватба ама в моя край, но си е още на майтап. Така, че напълно подкрепям пък и напоследък често се среща give_rose
Нямам търпение да разгледам снимиките yahoo, но ще си заслужава чакането сигурна съм  Girl_hide
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 03, 2009, 20:46:56 »

много ви благодаря момичета...благодаря ви от сърце  give_rose give_rose give_rose give_rose

ОТВАРЯМ АЛБУМА

можете вече да видите снимките....наааай-накрая ги описа подредих и ала бала... smile

приятно гледане надявам се да не ви отегча  blush
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 03, 2009, 22:12:07 »

Изгледах само първата част от снимките-от церемонията.Доста снимки си качила,чак ме е срам с моите 130.
Страхотна булка си била,още веднъж се влюбих в украсата на чашите,шампанското и свещите.
Жартиера ти е точно като моя,но в друг нюанс.Много ми хареса маникюра.
Много ми хареса и украсата в църквата-семпла,но достатъчна.
Обещавам утре да изгледам и останалите снимки,госпожо Димитрова!

П.С.:В ресторанта до нас в момента има сватба-чува се едно кръшно еленено и едва се стърпявам да не заподскачам!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 03, 2009, 22:35:33 »

Разгледах всички снимки на един дъх! *THUMBS*Много сте красиви и щастливи и двамата,личи си колко много се обичате.Наистина и украсата е много красива,което неможе да се отрече! *THUMBS*Нямам думи просто всичко е било на макс! Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 03, 2009, 22:44:10 »

BeRa много сте сладки. ти си много нежна и красива булка. украсата е невероятна и снимките са страхотни. направо така ме разчувствахте cray пожелавам ви да сте все така влюбени  и щастливи. give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 03, 2009, 23:19:34 »

Много ви благодаря момичета...
радвам се че са ви харесали снимките...

Додо иди питай дали сме поканени да тропнем по едно хорце...веднага сме се събрали там... danceg
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 04, 2009, 09:43:54 »

Успях да разгледам всички снимки-невероятно влюбена двойка сте.
Има много неща,които правят впечатление като невероятната торта.
На мен много ми допадна снимката,на която си с още три момичета-в нещо като гардеробна и всички показват едни крака.
А снимката,която ме разчувства е "четири нежни ръце на четири омъжени жени"-много заряд има в нея.

Не знам как съм пропуснала факта,че си от Хасково.Една моя позната е родом от там,но от доста години живее край морето.
А за снощната сватба-до 4 сутринта се чуваше музика-предимно кючеци.Тъкмо утихна и заспахме,и се разпищя СОТ-алармата на заведението. funnytooth
И сега как ми се спи.
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 04, 2009, 10:30:17 »

BeRa,

честито и от мен сега разгледах снимките ви супер сте! Много хубави младоженци, желая ви здраве и щастие и много много любов!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 04, 2009, 16:37:22 »

радвам се наистина много 4е са ви харесали снимките...

Диянка снимката с 4етирите ръце наистина си е много символи4на понеже едната ръка е на кумата която много си оби4ам а другите две ръце са моите приятелки на които съм била кума ...и сме така свързани 4етирите  danceg и ве4е и 4етирите сме омъжени...

mimito_83 благодаря ти много за пожеланието...  give_rose

аз сега си мисля как то4но да направим отпразнуването на сватбата ни тук...в смисъл как то4но да проте4е...испанците не са запознати с нито един на6 ритуал и вси4ко ще им е интересно но като е някво по такова странно без подписване и църква остава да дойдат у нас и ние просто да ги посрещнем пременени,...малко не ми се връзва...мислех си да направим някакви като на6ите игри с балони примерно или с обувките...ама не знам...

каквио мислите дайте някакви идеи...приемам всякакви предложения  danceg
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 04, 2009, 16:46:57 »

Всички сме чували за подновяването на брачните клетви.Защо не намериш някой-като длъжностно лице или нещо като водещата на сватбата,пред който да повторите брачните си клетви?Ако не сте имали такива можеш да взаимстваш нещо от интернет или от нас-всички останали булки.Ще си го преведеш на испански и готово!Така ще имате един вид ритуал.
А игрите можеш да си ги изкопираш директно.За традициите не е трудно да се обясни ритането на менче,чупенето на обреден хляб над главите,захранването,семейния огън.
Ако има обичай,който не сте могли да спазите,направете го сега!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 04, 2009, 16:54:02 »

BeRa, и аз най-накрая успях да ви разгледам албума.
Искам да кажа, че сте невероятно сладки, а ти си толкова нежна  Girl_hide
Все така да сте заедно и да се обичате  good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines