Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:47:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 57850 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 14, 2009, 14:06:46 »

Аз от толкова емоции покрай моята сватба още малко да пропусна твоята темичка. Да ти е честита. Ще следя с интерес всичко около вас.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 15, 2009, 15:02:48 »

BeRa  много малко остана, продължавай в същият дух. всичко е прекрасно give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 16, 2009, 22:47:32 »

ах...хайде да се отчета...че няколко дни не съм влизала..,ми то не сме се спрели та да седна на компютъра...вече сме почти готови останаха някои неща за украсата и да подготвим всъщност цялостната украса...няма да имаме агенция или някой който да ни украсява...всичко сме си правили сами...и сутринта на 19-ти ще си украсяваме сутринта...аз няма да присъствам де ама сме организирали една здрава агитка която да помага...от петък ще си занесем нещата и ще сложим арката ще направим украсата вкъщи в милото и в кумувете...
днес пробвахме горе долу как ще е арката варианта е ето такъв...


като това е в недовършено състояние...надявам се като я завършим да е по хубава  smile
ето ги и табелките...утре само трябва да разпечатам последно няколко и сме готови



ето ми я и кошничката...два броя за двете шаферки... собствено производство е украсата girl_wink


кумската ракия в готов вариант


подаръчетата за гости вече опаковани


и най накрая да се похваля за халките...вчера си ги взехме по живо по здраво ...моята ми става идеално и си струваше чакането...е...не са приятни нервите които се трошат преди това но сега много си ги харесваме и нямаме търпение да си ги сложим...само едно ме притеснява...не знам дали е нормално или не но отгоре като ги пипаш драскат...не знам дали е нещо пропуснато в изработката или в началото са така покрай шарките ама доста си драскат... pardon трябва ли да драскат самите халки или това е само в началото...



та така... останаха два дни и вече взе да ми бяга съня...иначе съм учудващо спокойна... ама ще видим в петък вечер  tease
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 17, 2009, 07:40:13 »

BeRa големи красоти си сътворила. арката е станала много добре. сигурна съм че като я завършите ще стане супер Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 17, 2009, 08:39:26 »

Bravo и от мен всичко е много красиво, а като видях кошниците и направо се  Oh my ...
Страхотно е всичко, а халките определено си заслужаваха чакането.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 17, 2009, 08:46:47 »

Страхотна кошница!Браво!Като гледам твоята получавам комплекси относно моята blum.
Подъръчетата за гостите са много сладки и бутилката за кумовете е много оригинална.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 17, 2009, 08:52:53 »

BeRa всичко е много красиво... :bravo:Нямам търпение да видя вече всичко в действие,а то не,че има много време,само някакви си.......2днии yahoo
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 17, 2009, 09:00:03 »

BeRa, браво за ентусиазма и сръчността! Кошничката е страшно стилна! На фона на продаваните навсякъде натруфени сватбени неща, твоята е приказна!  give_rose

Тейбълките са много нежни, както и подаръчетата за гости!
И идеята за арката  и украсата й много ми допада! С нетърпение чакам да я видя във завършен вид!  Girl_hide

Абе изобщо трябва да призная, че тайничко завиждам на вашите гости.. blush

Пожелавам ти "безаварийни" финални метри и всичко да се случва по-лесно и хубаво отколкото очаквате! good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 18, 2009, 02:16:18 »

Много ви благодаря момичета  give_rose give_rose give_rose толкова мили думи  :'( хиляди благодарства за подкрепата и упората която сте ми в момента  give_rose

аз да дам един бърз отчет за изминалия ден че вече е и време да си лягам  girl_impossible
...доста работа свършихме днес та и на имен ден дори успяхме да идем...и естествено като се върнахме продължихме с някои неща...

Днес бяхме общо взето ето така

аз правех екибанки за масите...поискахме си големи чаши за вино от ресторанта и ни услужиха да ги ползваме като вазички...интересно се получава и доста време си играх да направя букетчетата но пък беше много забавно...

милото пък се занимаваше с украсата вкъщи и надуване на балоните за да ни отпадне утре този ангажимент

ето една от екибанките ми

и другите


мислех че ще трябва да ги нареждам направо в чашите но се оказа че мога да си ги подготвя само върху тази цветарската гъба ис легенче ще си ги пренеса по лесно в ресторанта...а там директно се пъхка самата екибанка в чашата и всичко е готово...

за нашата маса ще има ето такива чашки с орхидеи

ама съм направила за сега само една за проба да видя дали ще е всичко на ред до утре за да знам как и кога да ги правя...и ако утре всичко си е наред ще направя още 9 бройки... ще имаме и маргаритки по масата а по масите на гостите от ресторанта предлагат също в едно малко като кръгло аквариумче ,вътре с орхидея и ще ми се напасне много хубаво...

взехме си и ето такива зелентийки които ще ползвам да сложа отстрани на платното пред арката и помолих от ресторанта пак да ми услужат с шампаниерите които да аранжирам...и украсата около платното ще е готова...ще бъдат 4 на брой по две от всеки край на платното...


мислите ми са доста разбъркани надявам се да схванете горе долу за какво говора  blush защото наистина вече съм капнала и не мога повече да издържа и лягам... а емоцията два дни преди сватбата наистина е неописуема а представям си утре как няма да имам търпение да дойде събота...  weddingday

хайде милички...сладки сънища и ще ви държа в течение...  girl_wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 18, 2009, 06:11:22 »

Браво бе маце,всичко е много красиво.Аз нямам нерви да се занимавам с такива пипкави неща.Обаче на теб май ти се отдава.Да знаех,теб щях да наема за украсата на ресторанта!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 18, 2009, 07:57:54 »

BeRa  показала си такива страхотни и красиви неща, че направо  cray от умиление. Халките са страхотни и въпреки препядствията около тях са просто п-рекрасни. Украсата ми е любима, много ми харесва. Арката е много нежна, а съм влюбена  в тейбълките. Браво за всичко сътворено. Ще имаш една уникална сватба give_rose Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 18, 2009, 08:32:57 »

Ех, продължаваме с красотите много обичам стилните и елегантни неща, а сватбата ти определено ще е такава Bravo Bravo Bravo
Искам да ти пожелая един слънчев ден утре и много много усмивки Wink
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 18, 2009, 09:06:19 »

BeRa направо ти завиждам за майсторството, желанието и търпението. всичко е прекрасно. сигурна съм че ще бъде супер сватба Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #58 -: септември 18, 2009, 15:50:19 »

Уау, какви страхотни неща има тук!
Мила, икебанките са невероятни, кошничката, свещите и арката също. Поздравления за сръчните ръце на теб и на (все още) годеника ти  good  И   Bravo на ресторанта, че са ви предоставили чашите за вино и шампаниерите, не всички са толкова любезни  pardon
Като чета постовете ми се струваш позитивно настроена и точно така трябва да бъде. Утре ще бъде прекрасен ден!!!  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 18, 2009, 19:26:38 »

Хайде Радост,лягай си рано за да си свежа и отпочинала за големия ден.
Много усмивки и положителни емоции утре и нека всичко бъде по-красиво отколкото е в мечтите ти.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines