Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 02:43:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 55334 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 07, 2009, 16:45:47 »

 Bravo yahoo за тортата супер изглежда и за ентусиазма на милото ти. Май мъжете са по ентусиазирани от жените.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 07, 2009, 20:56:52 »

ах момичета много ви благодаря за милите думи  give_rose
милото наистина е много ентусиазиран...чак не съм уччаквала да е до такава степен...но много ме радва да го гледам такъв  Bravo

аз все повече започвам да си мисля че подготовката на една сватба не може да мине без сериозни нерви...днес ми се обадиха сутринта от сара трайд където си поръчахме халките и ми казват че нещо объркали грамажа на халките и щели да излязат с 200лв повече  beating Oh my ... crazy
пощурях...запалихме колата с милото и право в Раковски...като им вдигнах един скандал...как може да стане объркване с толкова много пари...беше една руса продавачка която ми взе поръчката и се била объркала нещо...не знам колко време работи там ама как няма да изчисли точния грамаж...това били тежки халки и едната само излизала 7 грама и е абсурд двете да излязат до 10 както ни казаха...накрая ми предложиха да ги поизтънили малко за да станат до 12 грама и да излезнат с около 100лв повече....съгласих се само при положение че като видя резутата и ако не ми хареса ще ми сменят модела...не вярвах че ще има проблем с тия халки а ето на...хем я питах 100 пъти...сигурно ли е че ще излязат толкова и оная дааа сигурно е...

търсих тук една тема специално за тази фирма но не можах да я намеря ...имаше най различни мнения там за самата фирма но не  я намирам в момента...ако някоя от вас може да ми помогне да ми я пусне ще съм му много благодарна...

казаха ми че нямало да си личи корекцията защото просто щели да ги филират малко или не знам си там какво от вътрешния край за да станат малко по тънки с  2 грама общо...не знам какво да правя дайте ми някакъв съвет...тук ми казват нашите че щяло да се загуби и от карата на златото и от всичко...другия ден тряббва да са готови...имали ли сте такъв проблем.... и какво е мнението ви  че ще лудна направо...  angry
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 07, 2009, 21:03:44 »

Миличка, много е неприятно това  sad .Надявам се всичко да е наред и да  са такива каквито искате
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,2717.0.html ето темичката
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 08, 2009, 08:59:03 »

BeRa мила много кофти се  е получило с тези халки, но няма страшно ще успеете да предолеете и това препядствие. За тортата направо Oh my ... страшно много ми хареса. Толкова е стилна и изчщна, просто произведение на изкуството. Bravo

 Да поздравя мъж ти, че  етолкова  добър помагач и правите всичко заедно. Това е страхотно yahoo

Повече без неприятни моменти около подготовката и самия уникален и незабравим ДЕН
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 08, 2009, 09:16:14 »

Малеее миличка направо незнам какво да кажа?! А вие като ходихте до цеха там нямат ли налични да ги пробвате и ако ви станат да си вземете тях , а обърканите да си ги...............! Аз бих те посъветвала да искате някаква отстъпка все пак грешката е тяхна , а не да ви ги изтъняват.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 08, 2009, 17:02:21 »

bergeria много благодаря за милите думи... give_rose хехе...мъжлето е много ентусиазиран което може само да ме радва...ама той всеки път ми се връзва на акъла милия та сега ли няма да ми се върже...какво да се прави...трябва да се допълваме  twohearts

anellly много ме е яд че се съгласих да ги изтънят преди да съм пробвала варианта да си поема онази поне половината от разликата след като е нейна вината...ама се сетих след това като се прибрахме...затова и исках да говоря с управителката защото като им плюфнеш върху името на фирмата по може да се опитат да те укротят само и само да нямат проблеми ама онази не искаше явно да ме свърже с въпросния управител...утре трябва да ни се обадят или други ден да идем да ги видим и ако не ми харесат ще говоря да си ми ги направят както трябва а разликата да се спасяват...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 08, 2009, 19:34:19 »

Миличка, пожелавам ти спокойни дни до финала. Вече няма да мога да следя подготовката ти  понеже заминаваме за Ямбол (там ще е сватбата).
Весело изкарване на така очакваната и мечтана  weddingday
До скоро и успех  give_rose
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 08, 2009, 20:42:38 »

BeRa, не се ядосвай за халките, може даже повече да ти харесат в по-тънкият вариант Wink Казвам ти го защото и нашите халки са от Сара Трейд, и когато ги поръчвахме направихме някой промени в оригиналният модел (една от промените в мойта беше точно в дебелината, тя беше 7 мм а аз си я поръчах 4 мм) и хората ги бяха изработили много добре, и по-тънки изглеждаха по-нежни Wink Иначе русото момиче наистина е малко зле, мен се опитваше да ме убеждава, че като намаля дебелината на халката трябвало да и сложат и по-малки камъчетата, пък те и в сегашният им вариант ми се струват доста дребни, представям си иначе какво щеше да е, но аз си настоявах те да си останат в оригиналният размер и сега съм доволна, че не я послушах. Но мисълта ми беше да се насочиш към другото момиче с черната коса, на мен ми се видя по-компетентно  good

И поздравления за стойката на тортата, изглежда наистина много ефектно, и ти го казвам съвсем откровенно защото аз принципно не харесвам тортите на стойки  Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 10, 2009, 01:14:00 »

leni_beni_ ще чакаме с нетърпение да показваш снимки след сватбата и ти пожелавам и на теб най красивия и мечтан ден в живота.

Ice_eyes като си поръчвахме халките чернокосото момиче  беше много безучастно и почти не и чух гласа а като отидохме заради проблема я нямаше...но да видим утре ще ходим да ги вземаме и ще дам отчет какво е станало...дано да ги направят както трябва...на нас няма да ни намалят от ширината тя е 8мм. (освен на моята съвсем малко да стане 7.5мм) а щели да ги направят по тънки ...от вътрешния край щели да пилят и аз не знам как точно но ще видим утре...
разгледах м/у другото албума ти...невероятна си била на сватбата  Bravo много ми хареса  Bravo
видях че имате такова пистолетче за сапунени балончета...от къде го намерихте понеже тука не са и чували за такова...не знам какво му става на нашия задръстен град ама толкова неща има които не са и чували че се отчайвам...а искам да си вземем такова...предположих че по детските магазини ще има с играните ама уви... give_rose

а аз отчет иначе няма какъв да дам побнеже два дена не сме правили нищо за сватбата че тичаме и по лекари и не ми е останало ред...от утре пак ще пиша...само знам че арката ни е готова и ще ходим да я боядисваме утре и да я украсяваме евентуално...  tease
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 10, 2009, 15:17:20 »

Мерси BeRa smile Сигурна съм, че и вашата сватба ще бъде много красива защото подготвяте всичко с много любов Wink Пистолетите за сапунени балончета (те бяха два) ги взимах от големият детски магазин Джъмбо в София, май бяха по 5-6 лева, и стана много забавно с тях. Даже после някакви хора ни питаха това истинска сватба ли е или сме актьори  funnytooth Дано да намериш, иначе може онлайн да поръчаш, виж тук има нещо подобно като идея :

http://family-bg.com/catX_84_228.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935

Успех и със халките утре, аз не бях разбрала че ще пилят от дебелината като ти писах, ами мислех че от ширината ще вземат. А и още нещо, ако ще си ги надписвате там могат и цяло изречение да хванат, и надписват и на кирилица и на латиница Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 10, 2009, 19:23:47 »

Ice_eyes много благодарства за сайта...малко по късно ще го разгледам подробно че съм само за малко и да дам един бърз отчет...днес бяхме уж да си вземаме халките...да ама не на мен ми голяма а уж я мерихме точна и не знам...сега в понеделник ще е готова и пак ще ходим до Раковски...махала ни стана вече ама какво да се прави хванахме се на хорото а и си ни харесва моделчето и нямаме и време за друго място...

купихме боя да боядисаме арката ама не остана време за нея...купихме и плат за да я украсим...направих си едната кошничка за шаферката  а другата после ако остане време като се прибера мога и нея да направя...ще показвам снимки...

отидохме да си вземем резултатите от изследванията...всичко е ок Girl_hide и така
общо взето това беше днес...малко ми се струва че се мотаме тия дни от колкото да действаме по задачи ама...ще видим на края
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 10, 2009, 20:59:19 »

BeRa , не се ядосвай за халките, знам че не мога да те успокоя, но всяко зло за добро, може да харесате този вариант. Радвам се, че с медицинските всичко е ок. Пожелавам ти повече спокойствие до финала, никакви ядове повече и много много усмивки Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 13, 2009, 21:54:54 »

 girl_wink аз пак съм тук
Какво става с вас?
Взехте ли халките, как са ?
Остана ли още нещо ?

 blush пак 100 въпроса  pardon
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 14, 2009, 08:52:12 »

Да BeRa , какво стана с халките?
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 14, 2009, 11:18:09 »

Ето и тук да се включа, при още една бъдеща булка избрала си най-хубавата дата  give_rose

Последни дни остават..пожелавам ти по малко притеснения и дано с халките всичко да е вече под контрол.

Аз не съм избухлива по принцип но на твое място щях много да се ядосам и тия да ги сложа на мястото им. Все пак това е най щастливия ни ден, а халките ще ги носим за цял живот. На мен ми се случи нещо подобно в романтика и на края ги накарах да ми върнат 700лв капаро така че не се притеснявай имаш право да на се съобразяваш с тях а точно обратното. Не знам дали това ще помогне, но ние когато си поръчвахме халки имаше голяма възможност да не пристигнат на време и от магазина ни предложиха да минем церемонията с тяхни подобни на нашите и след това просто да ги разменим. И това е вариант!

Но дано всичко вече да е наред при вас,
Поздрави!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines