Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:52:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЕДИН ДЕН СЛЕД СВАТБАТА!  (Прочетена 47059 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 01, 2008, 11:42:12 »

Я аз съм я пропуснала тази тема.Ние си легнахме към 4 май по спомен.Сутринта в 10  shok бях будна, а аз съм поспалана.Изкъпах се направих по едно кафе и мъжа се събуди.Докато пиехме кафето се обадиха приятелите ни от София който бяха на сватбата и се оговорихме да се видим с тях на центъра.Хайде с тях на кафенце, после се присъединиха и кумовете.След кафето си изпратихме гостите и с кумовете отидохме до вкъщи където разгледахме подаръците и прочетохме всички картички.След това и те се натовариха на колата и ги изпратихме и тях.Останали само позяпахме телевизия, после нашите се обадиха и вечеряхме с тях и рано рано се трупясахме и заспахме.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 02, 2008, 13:32:27 »

Ами изнесохме се от хотела видяхме се за малко с нашите и следобед пихме кафе в къщи с кумувете и приятели , коменирахме сватбата , а след това отваряхме подаръци и пликове yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 07, 2008, 14:12:41 »

легнахме си към 3 доста изморени, но решихме че ще консумираме брака че на сутринта щяхме да сме още по изморени smile
по навик се събудихме към 6.30, погледахме телевизия поговорихме си за сватбата как е било при другия приготовленията, пътя и т.н. докато дойдат да ме вземат. навън валеше като из ведро и пак заспахме. към 10. часа баща ми ни събуди като ни звънна по телефона. натоварихме останали ялкохол и тръгнахме към кумовете. там пихме по кафе и след това към родителите на Емо. майка му ни чакаше за т.нар. ритуал "увеждане" (малко ми беше смешно чсе пак живееме в тях 7 месеца, но сега официло влизах smile )
обядвахме с роднините и след това си прочетохме картичките и си легнахме. привечер една приятелка ни събуди да пием по кафе но бяхме много изморени да ходим където и да било, а и мъжът ми на другия ден трябваше да ходи на работа.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 08, 2008, 09:45:32 »

ние си легнахме към 4 сутринта, доста изморени;

на другия ден станахме, викнахме 1 такси и при майката на мъжа, там пийнахме по 1 кафе, заедно с някои негови роднини, после в хотела при моите родители, събрахме багажа, пак обратно при майката на милото, разгледахме подаръците и най-вече картичките - много ги обичам аз;

после изпратихме нашите, хапнахме, събрахме си и нашият багаж, минахме през кума за малко и после си тръгнахме към София, защото в понеделник бяхме на работа .....
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 08, 2008, 10:27:40 »

И аз маи съм я пропуснала тази темичка smile

Ние се прибрахме благополучно към 5ч., но аз до 6 разопаковах подаръци give_rose

Събудиха ни към обяд, моя приятелка вече си тръгваха и питаше дали няма да се видим, Въпреки че първоначалната ми мисъл беше "оставете ни на мира" бързо размислих и и казах само да вземат кафе
и да пристигат....... и от там като се почна.......сватбата продължи и в неделя yahoo
през нас минаха полавината ни гости :)и стана много забавно chee изпращайки едните посрещах другите и така цял ден smile Накрая минаха моите родители и баба и дядо изпратихме се и с тях cray
а вечерта последните гости ни бяха семейството на милото smile

Бяхме решили в понеделника да тръгваме към моренцето, но от толкова гости и след четири дни сватба
(подписването ни беше в четвъртък) бяхме много изморени smile
Много се радвам, че така се получи  и на другия ден след сватбата успяхме да се видим с много от гостите, разбрахме как са изкарали, научихме за много интересни случки, които бяхме пропуснали и най- важното тяхното впечатление от сватбата Bravo
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 22, 2008, 11:40:59 »

Ние се настанихме в хотела към 2, но сме легнали към 4 май. Събудихме се към 11, а може и по- късно да беше и навън изненада- студ, вятър, дъжд, отврат. Предния ден беше приказно време.  Sunshine Натоварихме се на такси (бях забравила калъфа за роклята и я нарамих под ръка криво ляво, а шофьора на таксито  shok ). Прибрахме се, а в къщи ни чакаха планини от цветя и подаръците.  yahoo Борих се около час в банята да си измия косата от лака и другите помади. Вечерта се събрахме с майките да отваряме подаръци и пак да направим ревизия как е минало всичко. Легнахме рано, защото бяхме доста уморени, въпреки че еуфорията още ни държеше максимално. smile
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 04, 2008, 17:29:26 »

Ние останахме ноща след сватбата в хотела..., съответно сме пропуснали голям купон с кумуве и приятели...но на нас уединението ни се отрази по-добре smile
Към обяд на 04.05.08 се събудихме, аз съответно бях забравила да си взема дрехи и се прибрах с роклята вкъщи, добре че свекъра се бе погрижил за нас и ни оставил колата
У нас ни посрещнаха родителите на съпруга ми, семейството на брат му и кумувете ни...цял следобяд не ни стигна да разглеждаме картички, подаръци и т.н. Всеки ни разказваше по нещо интересно, което сме пропуснали в деня на сватбата. Вечерта купон у кумувете, на следващата вечер пак купон у нас и така три вечери подред...Изобщо голям купон стана yahoo
Активен
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #52 -: ноември 07, 2008, 13:52:11 »

След сватбата си легнахме в 4 сутринта.Станахме на обяд,супичка,кафенце,беще едно слънчево,красиво........ danceg danceg danceg.Прибрахме се вкъщи,разгледахме подаръците,броихме парички,стегнахме си багажа и на другия ден заминахме на почивка в Родопите.Ех,спомени,спомени....... girl_wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 09, 2008, 12:40:46 »

 welcome-2,Leila !Няма ли пуснеш малко снимчици от сватбата? Wink Offtopic
Активен
nidfl_
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 12, 2008, 00:43:51 »

На другият ден след сватбата станахме късничко, закусихме и още не можехме да повярваме, че вече сме семейство. ОПравихме се и тръгнахме за медената ни седмица. Ах, че хубаво беше...
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 13, 2008, 11:53:30 »

На следващия ден то сватбата.Станахме много рано и още към 9 часа бяхме на кафе в квартала.И един от нашите сватбари ходил да купува картофи, та дойде при нас.и след това моята колежка, която спа в нас стана хапнахме и излезнахме на разходка.Вечерта пак излзиахме и така...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 13, 2008, 16:57:08 »

Я да се отчета и аз в тази темичка...
Ние си легнахме доста късно (или може би е по-правилно да кажа рано сутринта) Купона в ресторанта продължи до около 2,30 а след това се преместихме в лоби бара на хотела и в крайна сметка се брибрахме в стаята около 4,30 , а може 5 да е било. Имаше разваляне на прически и сваляне на грим... (майка ми много се учуди, че съм се сетила да си взема материали за чистене на грим и съм изглеждала като хората на другата сутрин   girl_wink ) Разопаковахме подаръците, прочетохме картичките и чак тогава си легнахме.
На другата сутрин се опитаха да ни събудят по телефона към 9, но в крайна сметка станахме около 10,30 Изпратихме част от гостите (тези, които още не си бяха тръгнали) , пихме дълги кафета с други гости... и си тръгнахме последни от хотела някъде по късния обяд. Закарахме кумовете у тях с нашата кола (предвидливо една от гостенките ни караше нашата кола и не занимавахме никой да ни разхожда) Като се прибрахме в къщи.... няма такъв хаос ви казвам... ами то сума ти народ носи багажи разни... и естествено ги оставяли кой където намери... една седмица подреждах и си търсих нещата  blum  Най-много ме изненада ваната пълна с цветя (има снимка в галерията ми). Много удачно го бяха измислили, но аз понеже не знаех, много се изненадах.  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ...
Дремнахме следобед и вечерта на разбор у нашите. Понеже ние двамата си организирахме всичко сами, много се радвам, че всички оцениха положително сватбата.
Много хубав ден беше, понеже още ме държеше емоцията и доброто настроение!
А и да не забравя - вечерта четох сватбената книга и му дръпнах голям рев  cray  cray  cray  (и то защо мислите - защото сватбата свърши! )
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 13, 2008, 23:20:27 »

Хммм - ами, отидохме в хотела към 3.30 - 4.00. Не знам точно кога сме заспали blush, ама сутринта бяхме будни не по- късно от 10.00. Изнесохме се (аз - по чорапи, защото имах такива пришки, че nea), почти всички гости бяха долу в кафенето, видяхме се с тях и се отправих към вкъщи, където ПЪРВО се наядох и - вече не помня всичко, но разопаковахме подаръци, ходихме на разходка и ... нещо такова
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 18, 2008, 00:16:23 »

Ами и аз да споделя .
Ние след сватбата т.е. след ресторанта се отбихме до свекървата после до вкъщи да си вземем багажа отворихме картичките снимахме се с цветята цялата ми стая беше в цветя много цветя.  После в хотела бяхме доста изморени , но пийнахме хапнахме и се приготвихме за дискотеката с приятелите ни. Там беше доста забавно най – вероятно ние с пилето  бяхме най – трезвени. тръгнахме си към 3 ч. в хотела в банята колко сме си легнали ... и аз не знам. Сутринта той се събуди първи, като ме целуна ме събуди и мен и му казах , че пак искам да съм булка  girl_in_love, поседяхме в леглото поговорихме си. И хоп стегнахме на бързо пак багажа и към другия хотел. Кофти беше , че ни пратиха да поседим на басейна докато ни оправят апартамента стояхме до 16ч . После си поканихме едни приятели влюбена двойка големи сладури даже на тях им дадохме първото парче от тортата като се надяваме следващата сватба да е тяхна. ПОсле седнахме пийнахме вечерта говорихме си,  и си легнахме културно. и така три дена спокойствие. После се върнахме към реалността.  Girl_sing
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 19, 2008, 12:38:21 »

Нашата сватба приключи в 6 ч сутринта! Качихме се в стаята, отворихме си по биричка и почнахме да си говорим! Бяхме толкова уморени, че малко след това си легнахме! Към обяд ни събудиха родителите да ги изпратим и отидохме да обядваме! Като се прибрахме разгледахме подаръците и пак си легнахме! Чак на другия ден, като се прибрахме в София имахме първа брачна нощ и тогава отворихме пликовете и четохме картичките!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines