Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:57:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183715 пъти)
 
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 10, 2010, 15:46:09 »

Здравейте и от мен. Изчезнах за малко от форума, но ми изкочиха други неща освен сватбата. Прегледах кой какво е писал докато ме няма :-) Относно тази нова агенция в Пз - "Сбъдната мечета" като гледам сайта им ... не ми се струват големи професионалисти, а и май не са направили повече от 2 сватби... лично мнение.
Иначе аз още се мотая с DJ, фотото и видеото, но май ще трябва вече да се заема макар и от далеч (или да юркам роднините в Пз) , че не остана време и може да не ми остане голям избор до м.юли.
А пък "другите неща освен сватбата" е моята бременност  danceg , която ме изтреля в съвсем различни посоки от сватбата :-) След началната еуфория започвам да се завръщам на темата за сватбата, та се чудя вече колко ще ми е голям корема, каква рокля ще измислим и как въобще ще изглеждам на тържеството  crazy
Да се намира тук някоя бременна булка ?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 10, 2010, 17:12:30 »

kadriana, поздравления - какъв по-хубав  сватбен подарък от това, че ще ставаш мама smile
Колкото до подготовката, впрягай роднини, на които можеш да разчиташ, защото сега ти и малкото човече сте най-важни и трябва да се пазите и да не се преуморяваш и натоварваш.
Нормално е да си мислиш за роклята, има толкова подходящи модели за бременни булки, просто пусни едно търсене в Google smile - http://www.dailymail.co.uk/femail/gallery-1000024/Fashion-gallery-Expectant-brides.html


Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, а пък ние ще помагаме с каквото можем smile
« Последна редакция: март 10, 2010, 17:20:31 от merilen » Активен
sofiq_ilinova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 12, 2010, 16:34:05 »

момичета какво ще кажете за ресторант“Острова“?Казаха ми,че там било добре за сватби!Ако може ми пратете снимки!Благодаря ви предварително!
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #198 -: март 18, 2010, 16:27:37 »

Привет smile
Момичета,дайте савет как да накарам моя мъж,най-накрая да се поинтересува за това което ни предстои.
Сигурно се досещате,че сме още до никаде shok,а ни остава по-малко от два месеца...всеки ми казва нямаш време shok....аз знам,но какво да направя, :huh:още нямаме списак Oh my ...,накрая като му тегля една иииии diablo
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 19, 2010, 15:00:25 »

Само не се притеснявай Wink И при мен е така - уж тръгнем да говорим за подготовката, а него все на друга тема го избива beating Просто мъжете не обичат подробностите, детайлите... абе общо взето май ако могат само да минат в избрания ден да се разпишат в гражданското ще е им е най-добре crazy
Аз ще организирам всичко с помощта на приятелки(друго си е женско рамо на помощ yahoo )
Ако искаш да не се изнервяш допълнително, по-добре не се надявай много на мъжката помощ... пък на него сега ако му дойде ''отгоре'' да ти помогне danceg
Пък ако някой знае изпитана рецепта за привличане на мъжкото внимание към голямата подготовка, да помага cray
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #200 -: март 19, 2010, 17:19:26 »

 smile
Май всички мъже са такива! За това аз реших кардинално проблема - натоварих го с единствено със задачата да се погрижи за алкохола и да участва дейно в избора на меню - хем да не го изключвам съвсем от подготовката. С всичко останало се занимавам аз и евентуално ще търся "помощ от приятел", по-скоро от приятелка де.  pardon

При нас остана основно да изберем халки и покани и да измисля кой да ми направи украсата в ресторанта. За последното ако имате някакви идеи - помагайте. Първо мислех да хвана няколко приятелки да помагат, но при 130 гости ще им дойде множко и за това се чудя дали да не наема агенция, но в Пазарджик са големи скъпари, а ако наема агенция от Пловдив или София с разходите по транспорт май нама да ми излезе много по-евтино. Останалите споделете какво сте измислили за украса, че на мен нова ми е най-големия проблем за сега.
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 19, 2010, 17:37:54 »

И нашите гости ще са около 130, но аз мисля с помощта на приятели да се заемем със украсата в ресторанта.Ще наблегнем най-вече на масата на младоженците, разбира се pardon
На другите маси мисля да сложим по някоя ваза и свещи.Не обичам претрупаното, а мисля че това е достатъчно за да създава романтично настроение.
Сватбата ще е в планината и ако трябва да плащам за пътни разноски на някоя агенция ще ми излезе доста солено writer
Сигурна съм, че ако се съберете една весела компания ще си украсите достатъчно красиво ресторанта, а и ще ти останат прекрасни емоции като си спомняш след това преживяното... girl_wink
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 19, 2010, 21:51:19 »

Здрваейте момичета, fraulia , когато прочетох поста ти, че сватбата ви ще ее в планината, ми дойде на ум като идея, че можеш да вкараш в украсата малко клонки или някакъв др. горски елемент и да ги преплетеш със свещи или нещо от този сорт. Надявам се, да не ти се стори нахално от моя страна - просто идея.

Относно "мъжкото" участите - не им се впрягайте чак толкова, явно просто са си такива. Сега нека и да погледнем от тяхната страна малко - сигурно "преливат" от нетърпение да узнаят какви панделки сте харесали ( един наистина доста важен елемент в украсата ) , или точно коя мрежа за късметчетата (при положение, че за тях всичката е еднаква; няма много бледо синьо, приближаващо се към зелено, но не е в никакъв случай зелено - при тях е Синьо или Зелено). Надявам се да не ви засегна по някакъв начин, но това си им е в природата. Възложете им някоя "по-мъжка" задача, като музиката при забирането и тази в ресторанта, запазването на някой час (това може и по тела да го направят, но е едно нещо по-малко за вас, нали  girl_wink ) или нещо от сорта.

Май малко се поувлякох  blush .

Цвети, вярно малко се поизгубих, но с тази работа и малкият (май не съм се похвалила че си имаме куче  yahoo след дълго "мрънкане" от моя страна разира се) малко не ми поостава време да пиша, само чета, за да съм горе-долу в течение  girl_wink

 
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 20, 2010, 10:25:41 »

Идеята ти е много хубава, защото аз много обичам планината и всичко свързано с нея.Клончета, шишарки, горски цветчета - сигурна съм, че ще се получи много добре good
Аз честно казано се чудех какви цветя точно ще са подходящи, какъв стил crazy Благодаря ти, че ми подсказа тази прекрасна идея @}->--Мисля че това е най-подходящият вариант, защото ние ще подписваме в самата гора и ще бъде чудесно след това в ресторанта да се пренесем в същата атмосфера Bravo
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: март 21, 2010, 23:51:50 »

Виж какво намерих, дано да ти харесат  good


* 312339.jpg (24.55 KB, 200x266 - видяно 3023 пъти.)
Активен
yakata_rabota
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #205 -: март 24, 2010, 15:21:56 »

Здравейте,предстои ми свадба в Пазарджик и сме капарирали Тракия , чувам много кофти коментари и малко сам се притеснила!Някой може ли да каже нещо хубаво???
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 24, 2010, 17:25:47 »

Благодаря ти, deskatap, че си се разровила специално заради мен give_rose give_rose
Подносчето изглежда хубаво, но аз харесвам по-светлите(да не кажа искрящите)цветове. Представям си всичко да е цветно, създаващо пролетно настроение girl_wink
И все пак, благодаря ти отново за идеята heart


Относно Тракия - не съм била на сватба , но балът ми беше организиран там.Спомням си, че храната си остана почти недокосната, защото беше доста зле NO но на сватби може би е по-различно... Дано при теб всичко да е наред smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 25, 2010, 08:04:13 »

Добре дошла, yakata_rabota . Ресторант  "Тракия" си има и своите предимства - достатъчно просторен е, има голям дансинг, само с калъфи по столовете става достатъчно празнично, можете да внасяте алкохол и безалкохолно без ограничение, както и торта, която да не е правена в тяхния цех, предлагат ви апартамент, в който да останете след празненството - така беше септември месец миналата година.
Просто в деня на сватбата трябва някой да следи какво се случва с алкохола и безалкохолното - ние решихме този проблем като голяма част от алкохола беше наредена по масите лично от родителите и за бялото вино носеха шампаниери с лед. Всичко е въпрос на организация smile 
Кога е сватбата, вечерна или дневна е?
Активен
kadriana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22


Va dove ti porta il cuore


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 27, 2010, 10:48:45 »

Добре дошла, yakata_rabota . Ресторант  "Тракия" си има и своите предимства - достатъчно просторен е, има голям дансинг, само с калъфи по столовете става достатъчно празнично, можете да внасяте алкохол и безалкохолно без ограничение, както и торта, която да не е правена в тяхния цех, предлагат ви апартамент, в който да останете след празненството - така беше септември месец миналата година.
Просто в деня на сватбата трябва някой да следи какво се случва с алкохола и безалкохолното - ние решихме този проблем като голяма част от алкохола беше наредена по масите лично от родителите и за бялото вино носеха шампаниери с лед. Всичко е въпрос на организация smile 
Кога е сватбата, вечерна или дневна е?

Ееее , Браво Мерилен, най-накрая някой да каже "не е чак толкова лошо в Тракия" , че и на мен да ми легне сърце на място  good Вчера майка ми искаше да ходи да иска капарото от там и да търсим друг ресторант, но я разубедих.
Да ви се похваля, че вече си имаме и DJ - Митко Пильов, за който продължавам да чувам само най-добри отзиви. Остава ми да ангажирам и фото/видео и останалото вече...са покупки и разговори с ръководството на Тракия...
Успех на всички!
Активен
Димитър Димитров
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 26


:)


« Отговор #209 -: март 27, 2010, 18:31:28 »

Kadriana  Защо не провериш за видео и фото в Пловдив smile Мисля че разтоянието не е проблем екипа ви да е от Пловдив.Все пак тук ще имаш голям избор Bravo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines