Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:17:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 176464 пъти)
 
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 14, 2012, 18:58:27 »

Моля,пак  заповядай:) Във  ФБ Захарната  имат  страница.Можеш  да им  разгледаш  моделите,ако искаш girl_wink
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #406 -: март 14, 2012, 20:18:34 »

Момичета, знаех си, че няма как да не съм пропуснала някои неща, а именно - подаръци за кумовете и бижута за вас, пък са си важни неща girl_wink и като хвърлих един поглед на общата сметка може би сме стигнали 8 хиляди или малко над 8 хиляди за събитието, ама като сме плащали и ние, и родителите и малко неточна е крайната цифра. mery_bery , ще се опитам да пратя на лични снимка на нашата торта (защото тук ми дава прекалено голям размер и не може да се прикачи), беше бяла и семпла, като всичко останало на нашата сватба, включително нас с младоженеца blum. За вкус - беше ми вкусна, аз обичам предимно бели сметанови торти. Избор имаше, а може и да работят по твой модел, не съм разпитвала, просто тази се връзваше с моите представи. Хубави торти съм яла и в "Захарната къща" и при полякината, както на същите места съм оставала и разочарована. Бяхме проверявали и в "Ния", както мисля и това място на борсата. Решението си го взех на база визия, цена и най-вече доставка, защото както казах не всички осигуряват превоз в сватбения ден, а аз не исках да треперя в последната минута дали превозването на тортата е било успешно. Ако се спреш на повече от един цех за торти, можеш да си поръчаш от харесания модел да ти направят едноетажна и да си я хапнете вкъщи и да си прецените сами, защото разни хора, разни идеали и вкусове pardon. Колкото до фотографи от Пазарджик казвам го най-отговорно от позицията на човек, чиято работа също е свързана с фотографията и имам много наблюдения в града, както и познавам доста фотографи и видеооператори - препоръката ми е за Стоян Навущанов, млад и креативен, с много добра техника.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #407 -: март 14, 2012, 20:35:15 »

На лични не стана, затова качих снимката на тортата в "моите снимки", но пък там се промени оцветяването и някак сивее, дори не си личи какви са били цветчетата nea
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 14, 2012, 21:30:36 »

 Bravo Разкошна  е тортата ,La_Fleur
ще отида утре да си купя пробно нещо да видя на вкус как го издокарват :)Питах днес в Захарната къща-казаха ми от 1,30 до 2лв парчето без украсата(какво ще рече това нз:))И аз обичам много сметановите торти.В Полонията не ми харесват тортите-сватбените им са много елементарни(това си е лично мое мнение:))видях от албумчето им варианти от 160лв  до 200лв цени.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 14, 2012, 21:50:37 »

В з ависимост  от това  каква  ще  ти е  тортата ,такава е  и  цената  на  парче.Т.е.100 парчета  по  1,30 е 130 лв  за  торта.Украсата  е  на  елемент.Захарна  роза мисля ,че  беше  1лв,а  примерно  пеперудите  на нашата  бяха  50 ст  ,ако  не  се  лъжа.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 18, 2012, 10:41:36 »

Здравейте момичета,вчера бях в Асеновград - единствените магазини, които си заслужават според мен -като модели са:Милениум,Сиана и още 1 ,но му забравих името-навсякъде другаде отврат-елементарни модели,много високи цени ,направо незнам как може така да се възползват от това ,че ти е 1 ден в живота и здраво дерат кожи diablo,да не говоря,че имаха модели,чиито конци и елементи се разпадаха при обличането Oh my ...-За мое съжаление, си харесах доста скъпи неща от 500лв до 600лв -хубави и пищни рокли:),ама скъпи-оказаха се модели на Смолянската фирма "АЗ и Ти"(май беше) pardon,а за тортата май се ориентирахме към Захарната къща-много вкусни са им нещата:)
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #411 -: март 18, 2012, 10:58:42 »

mery_bery , 500 лв. си е съвсем добра цена за рокля, особено ако е по-пищна, както описваш. Моделите на "Аз и ти" наистина са качествени и на мен ми бяха направили много добро впечатление...ама късно pardon. Както ти казах в местния магазин "Менделсон" работят с тази марка (тя е смолянска и освен в Смолян има магазини в Петрич, Благоевград и Бургас, ако не се лъжа, виж имат страница във фейсбук)). Та тук имат албумчета с техни модели и може да минеш да ги разгледаш, още повече, че не им слагат висока надценка, както правят в някои други магазини. Най-малко могат да ти сътрудничат да се свържеш с фирмата в Смолян и оттам да си поръчаш директно. Аз бях решила да отида лично до Смолян, за да разгледам на място, но точно такъв модел - тип "русалка", какъвто аз исках тогава нямаше в каталога им (не че се оказа особено удобен!!! по мое мнение най-удобни са роклите А-линия). Също "Аз и ти" имат каталози и с бални рокли, като модела могат да ти го ушият и за сватбена. Успех!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 18, 2012, 19:57:06 »

Моята  беше  от  Александра ,ако не  се  лъжа
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 20, 2012, 14:54:18 »

La_Fleur,ходих днес до Менделсон smile и си харесах рокля yahoo,учудващо за мен на много по -ниска цена от Асеновград-на смолянската фирма АЗ И ТИ е модела,т.е те са два:)в момента се колебая между двата:)качила съм снимки в галерията.Мерих ги днес и са страшно удобни и лекички smile,нещата им са на много ниски цени спрямо Асеновградските истории angry,роклята която си харесах е със 150 лв по-евтина от същия модел в Асеновград,а и бензин няма -просто страхотно,и ще ми я направят както аз искам.
Мерси La_Fleur,за ценната информация-спести ми доста разкарване:) и обикаляне. good
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 20, 2012, 16:06:07 »

 Bravo
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #415 -: март 23, 2012, 21:16:41 »

mery_bery, радвам се, че съм ти била полезна, мисля, че няма да съжаляваш за избора си на тази фирма. А на мен фаворит сякаш ми е второто бюстие smile! Ще чакаме да споделиш кой модел си избрала, за грима и фризьора също!
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 04, 2012, 12:23:41 »

    Въпреки всичко,майка ми отнове ме кара да  ходим до Асеновград-дет се вика малко на разходка  smile,за гримьор и фризьор още не мога да се реша-това ,което ме мъчи по тази тема е ,че е много ограничен избора в Пазарджик и всеки се държи много странно ,може би защото не съм позната физиономия-не ми харесва отношението към мен,сигурно ще се откажа някой тук да ме гримира(нямам им доверие:))досега и не ми показаха нито една професионална козметика с ,която 1 гримьор трябва да разполага pardon.Имам 1 приятелка фризьорка,но се оказва ,че няма да е в Пазарджик по това време,препоръча ми-нейни колежки, който са добри във официалните прически- надявам се все накой да ми допадне:).Свикнала съм да обсъждам прическите си с фризьорите,т.е те имат по реално виждане за това на кое лице какво стой най-добре,а досега ми казват само общи приказки -нищо конкретно tease,а и чух за цени за кок около 120 лв и ми се изправи косата Oh my ...-толкова ли е скъпо да ти се направи прилична прическа  shok.Това да организираш сватба си е доста скъпо изживяване:),ама няма как -явно ще ни скубят до последно- NO.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 04, 2012, 14:52:29 »

Да ,прическите  са  толкова  скъпи,за  отношението  също  съм напълно  съгласна  с  теб,не  само  в  тази  сфера  ,но и  в  другите.Заради  такова  отношение  си  тръгнах  от  няколко  на  брой  ресторанти  там,както и  салони.Друга фризъорка е  Юлето,незнам дали  ти писах  за  нея.Тя  е  супер  готина и креативна.Салона  и  се  намира както  е  Пенимарекет,има  голям  булевард и  светофар,Заставайки  с лице  на  светофара,от  ляво  пенито  от  дясно има  спирка,зад  спирката   в ляво има  нова кооперация ,магазини  и пише  фризъор.Отиди и при нея,тя определено е по-креативна и по-мила като отношение.
Относно организирането на  сватба не е  чак  толкова  скъпо,стига  да  знаеш  какво искаш  и да не се  хвърляш на  всичко.Ако имаш  нужда  от  нещо  друго казвай:)
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 04, 2012, 20:05:23 »

bamce,да ти кажа честно не съм от хората ,който пръскат пари с лека ръка -за какъвто и да е повод-съгласна съм -сватба е ,но по мое виждане  120 лв кок и 50 лв грим с евтини материали поне за 15 лв ,купени-20 лв за маникюр-дотук кажи речи 200лв  Oh my ... .Много ми е -а и това отвратително отношение спрямо клиента-вече ми прикипява shok.Оглеждат те от горе до долу и с пренебрежение ме питат,за какво съм отишла }:->няма да е да пия с тях кафе  tease-хахахи всички като се впулят в мен и направо отврат-и клиенти слухтят и ме оглеждат все едно падам от марс nea.Ще отида и до фризьорката ,която ми прпоръча give_rose
  Решила съм да  си правя сама късметчетата-някъде прочетох,че бройката им трябва да е нечетно число и не по-малко от годините на булката:)-интересна философия:).От къде в Пазарджик мога да си купя тюл-за късметите.bamce-твойте са много готини-от какво си ги правила?Трабва ми инфо и за музикантите,с който се забират кумовете,булката-за града как върват офертите,пак ли е ограничен избора blum
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 05, 2012, 08:06:51 »

За  отношението  съм  напълно  съгласна с  теб на  1000% Гледат  те  все  едно си  стока с дефекти и  се  държат с  теб  все  едно си им  изял  десерта с  вилица,и  аз много  се  дразня  на  това отношение.Според  мен така не  се  печелат  клиенти.На  мнение  съм,че  ти  искаш  да  си оставиш  парите  при  тях  ,а  те  се  чудят  как да  те  изгонят.Но  такъв е манталитета  ,явно  там,незнам и аз,може  би моите  изисквания са  по-големи...
За късметчетата  и аз  направих  горе  долу така.На мен ми  казаха  броят им  да  е  годините  на  булката  или  сбора от годините  на  булката  и  младоженеца,но  да  е нечетен.Аз  направих  второто имахме много  късметчета и не  съжалявам:)
За  направата им  съм използвала два  цвята  органза,а  не  тюл.
За  музикантите ще питам  за  цената и  ще  ти кажа.Оказа се  ,че  нашите  са приятели  на  зълвата:)Иначе  незнам как  вървят цените  за  тях,бяха ни подарък.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines