Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 21:08:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183719 пъти)
 
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юли 21, 2011, 11:24:50 »

Здравей,аз  също  съм  избрала  Митко.Страхотен  е Тел му  е ********.Звъни му  след  обяд.Успех
« Последна редакция: август 24, 2011, 21:27:01 от gucci » Активен
teriJ
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #331 -: юли 21, 2011, 12:15:14 »

Много ти благодаря за бързия отговор. Ще му звънна, дано да е свободен за нашата дата.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 22, 2011, 07:56:29 »

ММММММММм  стискам  палци  да  е свободен.Той  и помощника  му  DJ Ники са  страшни.Бях  на  една  сватба  където  бяха  водещи ,а  сега са  и  на  моята,мн  съм очарована  от  тях.Супер  креативни ,веднага  влизат  в  замисъла,който  искаш  да постигнеш.Препоръчвам  ги  на  всички.Успех
Ako Имаш  нужда  от  нещо  друго относно  организация,хотели,ресторанти,закупуване на някакви  джвъчки  питай,ще помагам.
« Последна редакция: юли 22, 2011, 07:58:26 от bamce » Активен
teriJ
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #333 -: юли 22, 2011, 09:09:19 »

Благодаря, bamce! Обадихме му се вчера и се оказа, че е свободен, разбрахме се да се видим и да се разберем за подробностите, така че още едно нещо е отментано от списъка с подготовката!

А що се отнася до останалите неща, за момента имам проблем да намеря професионален гримьор...Не съм от Пазарджик, а и нямам много познати там, та ми е малко трудно с намирането. А като казвам професионален, имам предвид наистина да такъв, да работи с качествени трайни гримове и да си разбира от работата. Това го пиша, защото миналата седмица ходих на пробна прическа и грим и бях потресена от материалите и начина на по който ме гримираха. Ако става въпрос да се сложат сенки и спирала, това го правя всеки ден и мога да се гримирам достатъчно добре, но един професионалист го прави така , че този грим да издържи 12-13-15 часа...
Така че ако някой знае за професионален гримьор в Пазарджик, моля да сподели! Благодаря!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 22, 2011, 10:09:36 »

Здравей  Тери,аз  също не  съм от  Пазарджик.За  фризъор и кримъор  незнам  какво д а  ти кажа.Аз  ще ходя в  салон  Зора,намира  се  при  пицария  Примавера.Мацката  е  супер  готина,нищо че ми е позната.Казва  се Зори.Ходих на  пробна  прическа  при нея  и ми  хареса  какво  направи  без д а и  казвам какво искам.Тя  също  и  гримира.Не ми е  правила  грим ,но  съм  сигурна  че  ще  се  справи.За  друг  гримъом  мога  да  ти препоръчам Студио  Евита.Намира  се  на  Беласица 21,ако не ме  лъже  паметта  за  адреса.Тя  направи  гримът на  моята  кума,за  сватбата  и.На  мен ми  хареса,а  и  издържа  през  цялото  време.Мацката  там  се  казва  Валерия,(Валери)ако  не  се  лъжа.Прави  много  готини  маникюри.
Ако искаш  пиши ми  на  e-mail  [email protected], или  във фейсбука.Успех
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #335 -: август 05, 2011, 14:51:18 »

Добър грим в Пазарджик прави Петя Велкова 0895612192.Препоръчвам я на всички.Ходила съм в Пазарджик два пъти на сватба и двата пъти съм била при нея.Всички снимки след това са ми перфектни. good
Активен
dideto89_pz
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #336 -: август 07, 2011, 22:43:47 »

здравейте,ние сме двама луди млади  Wink с малка дъщеричка на 1г и 6 мес.  Girl_hide мисля че тук при вас мога да получа най-точен отговор,колко горе долу ще ми излезе сватба с около 90 4овека,със всички малки подробности,като покани,сувенири за гостите,църква,ритуална зала,украси,и всички други неща,благодаря ви предварително,бих се радвала ако ми предложите и ресторант ,просто да си направя сметка дали изобщо да се захващам или да си отидем до гражданското с мъжа и да подпишем без излишни разходи smile Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: август 08, 2011, 08:42:42 »

Здравей,грубо  разходите  за  сватба  от 90 човека  ще  ти  излезе между 8 и 13 000,за  всички  джвъчки и капризи ,които  си поискаш,при условие  ,че  всичко  правиш  сама.Грубо  разходите  са: Ритуална  зала -  70лв,изнесен -  200; църква  120 лв,куверт  ресторант  - от  20 лв нагоре,торта от  2,10лв  парчето  нагоре,DJ - 350лв нагоре,фото -  200лв  на  горе,букет - от 60 лв  нагоре... мисля да  спра  дотук  за  да не  те  отчайвам  още.Цените  са  за  Пазарджик,поне  това  плащам  аз  в  момента.
Ако имаш  др  въпроси пиши...
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #338 -: август 10, 2011, 13:33:51 »

Здравейте, момичета, включвам се и аз в темата, която от известно време тайничко следя, а вече дойде моментът и да участвам girl_wink! И тъй като нещата при нас са много спонтанни или трябва да организирам бърза есенна сватба (разбирайте края на септември, октомври до ноември) или да я отложим за другото лято, понеже аз винаги съм си мечтала само и единствено за лятна сватба pardon...ноооо тъй като нещата не зависят само от мен, а от желанията и на семействата ни, може да се наложи скоростен екшън, което ме кара лекичко да се стресирам Oh my ..., защото не знам откъде да я започна! Та първо ми казаха да се поогледам за ресторант, който побира поне 120 души, но на мен новият "Хебър" не ми харесва, от "Тракия" ми е омръзнало, защото все там са ни коктейлите в последните години и не знам към какво да се насоча?! Ако някой има идея "Елбрус" дали все още ли е боядисан в нещо като портокалов цвят вътре? (че това не ми се нрави също) За другите неща не съм притеснена особено, защото изборът на фото, видео и DJ са ми лесни, за изработката на покани, етикети, надписи и т.н. си имам едно малко рекламно студио, пък за каквото и да било друго ще се консултирам с вас, а и в 21 век интернетът е голяма работа smile! Ще чакам отзивите ви за ресторанти, та да видя дали да пускам екшън-плана в действие или да отложа!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: август 10, 2011, 17:51:33 »

La_Fleur За Елбрус мога да кажа,че преди две години ходих там и сега наскоро ми се наложи пак да отида и останах леко казано втрещена. Базата не е лоша,но ще е добре да отделят малко средстава да го пооправят вътре. Освежавано е, но иска още доста работа. Много ви е хубав града,но от към ресторанти за сватби е доста ограничено. За летните сватби поне имате ресторант с уникална градина / Вионас/,но само това градината и нищо повече. Р-т Елегант е хубав ресторант,но е до 100 човека. Р-т Совите също не е лошо и е пак до 100 човека.  good  Ако не държите да е точно в Пазарджик проверете р-т Секвойте в гр. Септември. Доста ви е близко и е много хубав р-т с добри цени на кувертите. Колкото до цвета май повечето ресторанти в града са точно този цвят който не харесваш. Явно е модерно.
« Последна редакция: август 10, 2011, 17:54:50 от Nina Style » Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #340 -: август 10, 2011, 22:39:19 »

Nina style, благодаря ти give_rose! За "Елегант" помислих, но е ужасно малък, според мен 100 гости са прекалено, зимата бях на вечерен коктейл там, състоящ се от около 50-60 човека и с толкова беше приемливо, имаше място и за танцуване на дансинга, но повече ще е като в консервена кутия. Съгласна съм, че положението откъм ресторанти тук е зле (въобще откъм всякакъв тип заведения изборът е ограничен) и не само че са малко, ами са и в окаяно интериорно състояние, ама...все нещо трябва да се избере. Отзиви за "Гардън"? (Междудругото и аз харесвам най-много "Вионас" за сватба, ама открита Wink)
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: август 13, 2011, 10:04:57 »

  Здравейте  ,на  всички ни  харесва  Вионас.Отидете и  си  тръгнете в  12ч,защото  ще  бъдете  изпъдени  най-брутално.Това  не е  само мое  мнение,а на  доста  хора,агенции и разни  др.
НАистина  до към  100човека може  да се намери  ресторант.Има и  нещо  друго,има  разлика  между поканени и  присъстващи на  сватбата.Ако  си поканила 120,не  мисля  че  ще  дойдат  всички,затова според  мен може  да  си  търсиш и по малък  ресторант.Успех
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #342 -: август 13, 2011, 15:32:20 »

Bamce, благодаря за мнението! Аз вече посочих, че ми харесва "Вионас", но не ме устройва като вариант, тъй като решихме сватбата ни да е ноември smile. Спряхме се на "Елбрус" заради броя на гостите, оказа се свободен за датата, предстои внасяне на капаро, запазване на дата и час в ритуална зала и църква. Та по-скоро вече ще моля за отзиви за "Елбрус", доколкото разбрах от тях предлагат украса на ресторанта - калъфи за столове, покривки за маси, арка, бяла пътека, балони и маса на младоженци, ако може някой скоро присъствал на сватба там да се включи, за да съм сигурна, че наистина правят всичко така, както ми го представиха на снимките? И още нещо - може ли приблизителна оферта за DJ да ми дадете!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: август 14, 2011, 14:53:23 »

Митко  Пильов -около  400лв.ПОне  толков ще  платя  аз,ако няма  някаква  промяна
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #344 -: август 15, 2011, 12:35:23 »

Благодаря ти за предложението Bamce, аз през почивните дни намерих друга оферта за водещ плюс ди-джей и е на по-изгодна цена, а и предпочитам ди-джеят да е млад човек, за да е в крак с нашите предпочитания и съвременната музика, тъй като сме категорични, че поп-фолк музика не желаем на сватбата ни, ще има много млади гости и музиката ще е предимно от 90-те до наши дни, разбира се с някои златни хитове за по-възрастните и хорца Wink. Просто и двамата с младоженеца сме много претенциозни на тема музика, вече бях на 2 сватби, доста провалени откъм музикална програма и не бих желала подобно нещо да се случи и на мен. Говорихме днес за фото-то и видео-то, също с доказани хора, та мога да помагам вече за някои неща, ако има и други есенни булки, че май сме много малко в Пазарджик, като гледах в ритуалната списъка - за октомври имаше 1-2 сватби, за ноември 2 и то сме в един ден, та няма с кой да обменяме мнения, ама здраве да е!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines