Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:15:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183747 пъти)
 
graciq_pz
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #165 -: февруари 10, 2010, 19:28:19 »

Здравейте ! В  момента организирам сватба ,защото събитието ще се състои на 21.03. lol))) Проблема е че още не съм си избрала  кой да направи видео и фото заснемане. Ще се радвам да ми препоръчате някой от който сте доволни.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 16, 2010, 16:07:25 »

grazia_pz ние използвахме услугите на Тони ( студито което е срещу полицията до бившето кино Одеон )  и сме доволни много и от снимките и от видеото  smile
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #167 -: февруари 19, 2010, 15:39:25 »

Като сме на тази тема, ниакой може лида ми препоръча добър видеооператор в Пазарджик. Фотографа ще ние от София и само остана да ангажираме видеото и сме готови с по-големите неща а сега.
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #168 -: февруари 19, 2010, 18:51:18 »

Здравейте момичета give_rose
Да ви се похваля,сега се връщам от Асеновград....харесах си рокля danceg
сащо така си харесах и чашите и украсата за тях,свещи и украсата и за тях... Bravo
Уркаса за колата,и букет за хварляне... good
само подаръчета не можах да си харесам,но пък имам още доста време....
Най-кофти ми е,че още нямаме ресторант,и със списъка сме до никаде още и така nea
 Но съм супер щастлива,че си харесах рокля yahoo
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #169 -: февруари 20, 2010, 11:03:31 »

Ние ще сме кумуве на сватба в Пазарджик септември в ресторант "Елбрус". Не съм ходила преди това там. Хубаво ли е на сватби?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 20, 2010, 20:11:52 »

kostazet, не съм била на сватба там. Нека момичетата, чиито сватби са били там, да споделят. На сайта на агенция Амур има снимки на украси в ресторанта и оттам можеш да придобиеш някаква представа за ресторанта smile
Активен
graciq_pz
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #171 -: февруари 21, 2010, 16:12:37 »

като видях снимки на димитър яков от пловдив и онемях,супер .Но за да снима иска 400лв.само фото.Истински професионалист ,но все пак живеем в България  и Пазарджик не е София или Пловдив.Гадното  е че фотографите в Пазарджик само отбиват номера като снимат.Аз незнам какво да правя ,трябва да избера по-малкото "зло" ,от ''големия" избор фотостудиа в Пазарджик:)))
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #172 -: февруари 22, 2010, 14:33:27 »

Аз също харесах много Димитър Яков, но за съжаление е зает за моята сватба. В Пазарджик не можах да харесам никои и за това ще си водия фотограф от София. На снимките държа страшно много и искам фотографът да има изразен собствен стил. Нашия фотограф ще ни вземе 300лв. само за снимането, но мисля, че си заслужава предвид нещата, които прави. За видеото е друга работа - като знам, че ще гледам записа не повече от един път, не ми пука толкова и там вече не ми се дават безумно много пари.
Активен
graciq_pz
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #173 -: февруари 23, 2010, 17:48:49 »

И аз мисля, че снимките са много важни и си мислех да наема фотограф от Пловдив или София,но като пресметнах че трябва да платя 300-400 само за фотограф,а най-евтиното видео заснемане за Пазарджик е 300-350лж,то пак нещата отиват на сериозна цена.Пък за нашата сватба избрахме жива музика -Пловдивски оркестър.Така че не може всичко lol) ЗДРАВЕ ДА ИМА ,ПЪК ВСИЧКО ДРУГО ЩЕ СИ ДОЙДЕ НА МЯСТОТО
Активен
graciq_pz
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #174 -: февруари 24, 2010, 12:24:23 »

момичета ,ако някоя от вас е ползвала фото и видео услугите на Кирил Милушев ( фотото в уличката срещу дюнера Златното пиле,на сухите шадравани). Ако имате някакви впечатления от неговата работа кажете:))))
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #175 -: февруари 24, 2010, 12:33:26 »

Здравейте момичета give_rose докато сме на темата за фотото,чували ли сте за Стоян,не му знам фамилията,препорачаха ми го в един от сватбените магазини в Пазарджик.
Моля ако някои има информация за него,или е снимал сватбата му да изкаже впечетления.
Благодаря smile
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #176 -: февруари 24, 2010, 13:06:25 »

За този Стоян не ти ли казаха поне от кое фото е? Иначе аз не съм го чувала, но аз в Пазарджик така или иначе само Тони от Кодак знам, но и не съм търсила там фото.

Момичета, знаете ли ниакои който да ми помогне с декорацията на ресторанта. Като агенции в Пазарджик знам само Амур, но те ми се виждат големи скъпари. По-назад в темата имаше информация за някакви агенции с по-поносими цени, но няма координати. Моля ако някои има някаква информация по въпроса да помогне.
Активен
venelinaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #177 -: февруари 24, 2010, 14:37:26 »

За този Стоян не ти ли казаха поне от кое фото е?
Той работил сам<не за някое фото,но имал много добра техника huhhuh.gif
Исках да видя негови снимки,но нямаха....
А какво ви е мнението за оркестара които бил към Младежкия дом,но вече не е...састава е от:барабан,кларинет,акордеон и певица Hmmm
Активен
sylvy
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #178 -: февруари 24, 2010, 15:59:50 »

venelinaaa, ако имаш възможност вземи координати на фотографа, звънни му и поискай среща. Тогава трябва да ти покаже негова работа. По принцип добрите професионалисти уговарят неангажираща среща на кафе за да разкаже и покаже как работи, на кои моменти наблягат, кое колко време отнема и т.н. И това без да очакват, че задължително ще го наемеш. При мен нещата протекоха така и с DJ-я и с фотографа, но аз до края на срещата вече бях сигурна, че ще са те. Само с оператора не съм се виждала, но него DJ-я го препоръча и направо му се е обадил да ни има предвид за нашата дата и аз не съм се занимавала повече.

Момичета, хайде да възродим една позабравена традиция - всеки да каже докъде е стигнал с подготовката, за да можем да си помагаме а другите неща.

Ние за сега сме свършили следното:
Капарирахме ресторант, DJ, фото и видео са уговорени, но не ни искаха капаро, и принципно сме се уговорили за изнесен ритуал с общината.
Също така съм решила въпроса с прическата, грима и маникюра.

Сега съм на вълна украса, рокля и разните дреболийки, които както гледам ще ми отнемат най-много време.

Останалите булки - пишете вие докъде сте стигнали с подготовката.
« Последна редакция: февруари 24, 2010, 16:21:58 от sylvy » Активен
graciq_pz
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #179 -: февруари 25, 2010, 10:06:26 »

Мисля че се казва Стоян Навущаров,има страница в интернет но още не е готова-www.studio-cam.com,телефон 0888613708,надявам се че е активен телефонния номер.Незнам подробностти за работата му,случайно попаднах на тези данни.Дано да са ти полезниlol)
 Докато мине моята сватба ще съм" на тръни" относно видеото и фотото ,Дадохме капаро на Кирил
Милушев,надявам се да не ме разочарова.  Ако някой има впечатления от неговата работа да пишеlol
« Последна редакция: февруари 25, 2010, 10:10:31 от graciq_pz » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines