Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:05:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Били 08.08.2009г.  (Прочетена 19141 пъти)
 
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« -: юли 18, 2009, 14:36:51 »

Били  нека в тази темичка ни разкажеш за всичките си вълнения и подготовка  give_rose Sunshine

Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли… Но там, където любовта цари, убождането не боли!

Желаем ви достатъчно слънце, за да запазите мирогледа си светъл!
Желаем ви да получите достатъчно, за да задоволите желанията си!
Желаем ви да оцените това, което имате за да бъдете истински щастливи!

Нека само обич топли вашите очи,
нека слънцето огрява дните ви с лъчи,
здравето да ви е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнувате годишнина от този ден.

Ние Ви обещаваме слънчеви дни, но и спокойствието на нощта!
Пожелаваме Ви приливи, но и отливи, за да можете да насочите кораба си към нови посоки! Пожелаваме Ви много щастие, но и мъничко тъга, за да може да се наслаждавате на живота! Пожелаваме Ви лек път, но с леки неравности, за да оцените това, което Ви е дадено и това, което сте постигнали сами!
Пожелаваме Ви сила, мъдрост, вяра и любов! Бъдете честити!

На вас приятели любими желая светли дни,
желая ви букет от рози и сбъдване на всичките мечти!
Животът ви да бъде пълен с радост,
да бъде свидна вашата мечта,
желая ви прекрасна младост,
от името на ЛЮБОВТА!
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 20, 2009, 13:15:32 »

Честита темичка!Ще чакаме разказче!
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 21, 2009, 18:53:13 »

Аз съм абсолютно смаяна!!!!!!! Изобщо не съм очаквала да си имам собствена тема!
Ело, много благодаря за жеста!
Ами какво да кажа за подготовката- почти всичко е готово. Утре ми предстои да ходя в ресторанта, за да направим менюто и да подредим масите, също така ще запазим и стаи за гостите.
Иначе роклята ще я взема следващия петък- нямам търпение да се видя в нея.
Днес поръчах етикети за бутилките за ракия и междувременно чакам Лети да ми даде готовите украсени "нещица" (чашите, подаръчета и т.н.). Имам запазен час за грим, кола маска и масаж. Утре ще си запазя и за педикюр, маникюр и прическа.
Ох, много се вълнувам от това, че си имам тема, че не знам какво още да напиша и писанията ми са малко хаотични.
Още веднъж, Ели, благодаря за жеста
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 21, 2009, 19:51:18 »

Били разкажи ни всичко........ smile
Как получи предложението....., за твоята малка буба........ за подготовката..... кое как си подготвила...... абе всичко за което се сетиш..... На мен лично ще ми е много интересно.... и вярвам че ще помогнеш и на други булки  да се справят със своята подготовка.....  smile   kiss2
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 22, 2009, 09:36:59 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти както е казала Елито да напълниш темичката си първоначално с дълллгиии разкази относно цялата еуфория по сватбения ден и да сложиш много много снимки smilesmile blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 22, 2009, 16:06:05 »

Честита темичка и от мен. ще следя подготовката с интерес
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 23, 2009, 15:14:12 »

Такаааааааа...
Честно да си призная, не съм чела другите подобни теми и не знам момичетата какво точно пишат, та ще импровизирам.
С моето съкровище сме заедно от 6 години(почти). Всичко помежду ни стана като на шега. И за двамата това беше лятна свалка, защото след по- малко от месец заминавахме по градовете, в които учим и не сме имали намерение да завързваме сериозни отношения с някого. Оказа се обаче, че много си пасваме във всякакво отношение, а и заминавахме за близки един до друг градове (Търново и Габрово). Започнахме да си ходим на гости много често. Нищо, че не живеехме официално, по- голямата част от седмицата бяхме заедно, разделяхме се за не повече от 2 дена, а след 2-3 месеца аз реших да се преместя при него и да пътувам всеки ден(оказа се много гадно влаченето по влаковете всеки ден). На следващата година заживяхме в Търново. После той завърши и си намери работа в Стара Загора. Решихме една година да живеем разделени, докато аз завърша, но се оказа невъзможно, ние до този момент не се бяхме разделяли за повече от 2-3 дена, минах задочно и започнах и аз работа в Стара Загора.
През това време много си бяхме говорили как ще създадем семейство, ще се оженим и всичко останало. И такаааааааа.... Една Нова година (аз тогава имам и рожден ден), когато часовникът удари 12, казахме си наздраве и Ради(така се казва бъдещият ми съпруг) поиска да излезем на терасата. Отидохме навън и аз видях пред блока хора, които играят хоро и исках да излезем и ние. Ради беше много притеснен(аз не го забелязах покрай еуфорията на празника), започна да ми обяснява колко ме обича, колко съм важна за него, редеше прекрасни думи, а аз продължавах да настоявам да излезем на хорото. По едно време осъзнах на къде отиват нещата и започнах най- накрая да го слушам  blush Когато посегна към джоба си, вече бях сигурна какво ми се готви. Той ми зададе заветния въпрос, а аз бях толкова развълнувана, че дори не казах веднага ДА, защото не можех да спра да крещя от щастие. От писъците ми всички, които бяха вътре излязоха навън да видят какво става. Аз все още нямах думи, а само показвах блестящия на ръката си пръстен. Всички много се вълнуваха, заедно с нас, заото всичко покрай нас знаят колко много се оичаме и че сме родени един за друг. Мисля дори, че имам някъде и снимки от тази вечер. Ако ги намеря ще публикувам и снимков материал.
И така, стана ясно, че ще се женим, но.... от тогава минаха вече 3 години и половина(че и малко повече). Започнахме да говорим за сватба, но все нещо се случваше(и то неприятно). На едната година на Ради на сестра му трябваше да и правят операция на гръбнака и трябваха доста средства, на следващата година пък вуйчо му катастрофира много жестоко, беше целия натрошен и трябваше и на него да му се правят операции. Ние видяхме, че май скоро няма да ни дойде реда (родителите ни държат те да ни направят сватбата) и решихме да си направим бебе, така и стана smile Уж сватбата беше за миналата година, но дори не си спомням вече какво стана, та се отложи пак, но в случая стана и по- добре, че след раждането аз бях едно кръгло същество- с 20 кг повече от сега. И така- още от октомври миналата година се знае датата- 08.08.2009г. Мина толкова много време, откакто сме взели решението, а ето че края на чакането вече е близо и чак ми е нереално...
Мали, колко много изписах. За подготовката ще пиша по- нататък, че много се застоях, а и наистина стана много дълго.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 23, 2009, 15:39:32 »

Били, това което прочетох ме зарадва и ме натъжи в същото време. Сигурна съм, че от тук нататък нещата ще се случват така, че не вие да се съобразявате с тях, а те с вас. Бъди сигурна. Пък и може би така е по-добре. Ето и вашето слънчице ще присъства на сватбата ви. Wink good
С удоволствие ще следя вашата подготовка give_rose Пожелавам ти тези моменти да се запечатат трайно в съзнанието ти,а когато сте извървяли толкова дълъг път с твоя бъдещ съпруг, няма нищо по-хубаво от това. good
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 23, 2009, 17:04:49 »

Благодаря ти, Аничка  give_rose

Изнамерих снимките

На тази сме точно след като ми предложи




Тук се вижда и пръстена

Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 23, 2009, 18:01:35 »

Били,страхотни сте!Такова благородство и светлина струят от вас още преди да станете родители,а представям си сега,след като имате малкото си слънце,как сияят лицата ви!Много ви се радвам!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 23, 2009, 18:13:58 »

Ей, колко позитивизъм и нежност струи от вас и вашата история!  Girl_hide Много сте сладки!  give_rose
А малкото ви голямо съкровище на колко е? И на него някоя снимчица, ако може blush И разказвай, ще има ли "роля" в сватбеното тържество?  yahoo
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 23, 2009, 19:32:13 »

 cray  Много сте сладки Били наистина както казват Kiksi и momi4ezateb  много нежност и благородство стуи от вас..... Страхотни сте..... Flower
В колко часа сте в съвета ще се опитам да дойда да ви видя ако не съм на работа.... Още веднаж страхотни сте..... чакаме да качиш снимки нана малката принцеса..... smile  kiss2
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 23, 2009, 20:13:53 »







Това е моето малко съкровище. Казва се Сияна и е на 1 годинка и 3 месеца. Голяма сладуранка е и невероятно дяволче още от сега  tease

Подписването ни е на 08.08. в 17 часа
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 25, 2009, 11:37:19 »

Леле каква сладуранка си имате. Пу-пу-пу.  Да ви е жива и здрава и много да ви радва.  give_rose  Тя ще бъде най-прекрасната шаферка
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 28, 2009, 22:22:58 »

хайде Били разказвай.....  blush

Виждам че и моминското ти парти е минало .....    Bravo yahoo
Да не забравиш да ни качиш някоя снимка smile

Хайде че не остана smile  yahoo
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines