Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 15:40:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 139387 пъти)
 
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 22, 2009, 18:30:18 »

Честито Ада и от мен! И аз бих искала да  споделиш впечатленията си от АРТ комплекса  и моята сватба ще е там на 19.09. но   в ресторанта ще сме. Благодаря ти предварително  smile smile smile
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #31 -: юли 22, 2009, 21:53:33 »

Ох болната тема с музиката...хем ми остават по-малко седмици от теб, Теа, хем до никъде не съм стигнала..освен да изчета и аз темите. Лошото е, че имам усещане, че не мога да се доверя на DJ...уж ме разбра момчето, но като знам ... едно си баба знае, едно ще си пуска, а аз държа музкиката да е ретро...ама не онова ретро, което се пуска по сватбите, а ретро тип "Паша"... danceg не знам дали се сещате...никави Фамилия Тоника и Васил Найденов, АББА и т.н....DJят много ми се зачуди на желанията и сега не съм убедена, че ще стане точно това, което искам...затова довечера имам среща с един DJ, на който съм ходила на ретро партита в София и се надявам той да направи готина плейлиста, а онзи пич да я следва  Bravo

А за първа песен вече съм избрала One - U2  yahoo

Първо е много важно каква възрастова граница ще са ти повечето гости и какво харесват и те,второ трябва да обясниш добре на дж какво ретро искаш и държиж да звучи и то не да му казваш тип паша а примерно ретро от 90-те R&B,Soul, Dance и т.н.за да те разбере око е дж де smile R&B,Soul в началото дори и да ги харесваш за сватба просто не върви,но Dance става само пак ще се наложи да му уточниш на какви парчета да наблегне, давам ти пример- Haddaway - What Is Love което е 124 удара в минута или Yaki Da - I Saw You Dancing което е 92.Дж който правят ретро партита си правят подбора така че да е възможно да се миксират, избират се Extended версии или други подобни за добър микс,някой даже и по тоналност , на сватба е почти невъзможено поради накъсване на купона заради ритуали ,поздрави на близки с нещо бля бля без което не минава и други такива.Така че се надявам дж да ти е в час поне малко за да си доволна.Ако беше избрала дж за който по горе търсят инфо нямаше да имаш ядове за ретрото защото ходи също и по такива партита,а тук не виждам коя от вас може да даде инфо на тази дама *THUMBS*Ако имаш други въпроси ще помогна със каквото мога,може и на лични
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 23, 2009, 08:53:13 »

  Момичета, вижте, какво сътворих използвайки някоя и друга ваша идея  blush , дано не се сърдите. И ще се радвам да чуя мнения


* за кумове.JPG (52.66 KB, 662x393 - видяно 418 пъти.)
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 23, 2009, 08:57:01 »

   а това е за гостите


* за гости.JPG (68.97 KB, 820x468 - видяно 380 пъти.)
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 23, 2009, 17:53:11 »

nevVn_Sm  good
Много са хубави и двете! Сама си ги правила? На фотошоп ли? Или CorelDraw?
Това е само текста, а от къде избра самите покани?  give_rose
Активен
mimsi_m
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 23, 2009, 19:00:16 »

Скъпа,ada много ти благодаря за ценната информация.Точно се връщам от Арт комплекса-направо не мога да повярвам,как тези хора са изчезнали с капарото на младоженците и половината неща от ресторанта.Направо ужас.Човека с,който говорихме изглежда много свестен и разбран.Дано да нямаме проблеми.Още веднъж благодаря! give_rose
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 23, 2009, 22:52:58 »

nevVn_Sm много добре изглеждат  smile виждам, че едната е за кумовете, а другата за гостите.... а да попитам за родителите ще имате ли покани..... ?

 Oh my ... mimsi_m  разкажи ни какво е положението с този Арт crazy ... ???
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 24, 2009, 07:48:12 »

..... давам ти пример- Haddaway - What Is Love което е 124 удара в минута или Yaki Da - I Saw You Dancing което е 92......

аз да се довключа малко с темата относно музиакта, защот в ммента живо ме интерисува.  При мен възниква пролема стекста в песните.  ПРедвид факта, че голям процент от гостите ми ще са англоговорящи на ниво матерен език малко текстове от типа
Baby don't hurt me
Don't hurt me
no more
****
Oh I don't know
why you're not fair
I give you my love
but you don't care
****
I'm waiting for a change
To get to know you

малко не ми се връзват. Иначе за дискотека са страхотни, но за сватба cray
Активен
mimi_koteto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #38 -: юли 24, 2009, 08:10:41 »

Привет , искам да ви питам някои има ли телефона на Веско Василев , защото имам един но постояно е изключен , и мислиа че може да си го е сменил , моля помогнете ми , вчера заради ресторанта смених датата и всичко , бях се спряла на Орфей но последните три дена като се замислих мисля че няма да може да побере гостите ми и отидох до СИТИ много ми хареса но сжободна дата има чак на 24.10.09 и се наложи да зжаня на оператора , фотографа, музиката, добре 4е жсички на таи дата бяха свободни , искан и Ники Колев за ДЖ но се оказа че той тогхава е зает, затова моля ви помогнете ми за Веско да го открия , казват че те са най добрите и други не искам !  Yes
Активен
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 24, 2009, 08:22:32 »

   Ели и слънчо, благодаря за мнението. Поканите сама си ги правих, като стихчето го прочетох някъде във форума и реших да го ползвам. За поканата за кумовете си е изчяло мое творчество текста, а в тази за гостите си откраднах "... ще кажем "ДА" защотосвета е задвма". Тези за родителите в момента ги довършвам. smile  А за направата съм използвала Word, понеже с другите програми не се справям толкова добре. Още веднъж, благодаря, че изразихте мнение  girl_wink

И сега да помоля за помощ  blush  Мн. сме харесали една песен на групата Chambao - Mejor me quedo aqui, ако някой има инфо за превода ще съм мн благодарна, ако ми пише. smile
Активен
mimsi_m
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 24, 2009, 08:37:28 »

mimi, телефона на Веско Василев е ********,той ще бъде DJ и на нашата сватба на 05.09. после ще пиша как е минало.



А за Арт комплекса-наемателите, с които ние бяхме говорили още пре март и на които си дадохме капарото изчезнали с парите/и на други младоженци също/.Добре,че поне са оставили тефтера с резервациите.Направо вчера като ходихме на Арта бяхме като втрещени с моя годеник.

Модератор:Телефони само но лични съобщения.
« Последна редакция: юли 24, 2009, 10:52:50 от gucci » Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 24, 2009, 09:18:10 »

mimisi_m това че са изчезнали с капарото  за сватбите не е вярно. Ние като отидохме  новите наематели казаха че всичко е наред и старите  са им предали капарото. сега средата на август ни викат да си изберем куверти. Поне на нан така казаха! Вие вече имате ли избрано меню?  sad
Активен
mimsi_m
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 24, 2009, 10:15:08 »

Здравей Таня,ние вчера ходихме и така ни казаха на нас,но щели да приспаднат капарото.А меню не сме избрали защото самите те не са гогови изцяло с менюто,а и не били решили по колко лева ще е куверта на човек.Ох,дано да не кажат някаква висока цена.Защото със старите наематели се бяхме разбрали да е около 25лв на човек.Вие разбрали ли сте се за куверта на човек по колко лв.


Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!При повторно нарушение постовете ще  бъдат изтривани.
« Последна редакция: юли 24, 2009, 11:13:45 от gucci » Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 24, 2009, 10:44:38 »

  Новите наематели казаха минимум 25лв.  и  разрешават да си внесем алкохол. и сватбена торта.  Имат ново меню.  Ван ли ще са ви гостите?
Активен
Miro_81
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #44 -: юли 24, 2009, 14:44:25 »

аз да се довключа малко с темата относно музиакта, защот в ммента живо ме интерисува.  При мен възниква пролема стекста в песните.  ПРедвид факта, че голям процент от гостите ми ще са англоговорящи на ниво матерен език малко текстове от типа
Baby don't hurt me
Don't hurt me
no more
****
Oh I don't know
why you're not fair
I give you my love
but you don't care
****
I'm waiting for a change
To get to know you

малко не ми се връзват. Иначе за дискотека са страхотни, но за сватба cray

Доста трудна задача ако се подбират песни и по смислени текстове и на английски shok
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines