Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:26:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете.....част 3  (Прочетена 197785 пъти)
 
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #15 -: юли 31, 2009, 19:07:51 »

Ние още до подаръците не сме стигнали, сигурно ще ни е много трудно да преценим какво е подгодящо като дойде това време. Сега се чудим кой да поканим да ни кумува и имаме няколко варианта. Изборът на кумове не е никак лесна работа. Моя приятелка се омъжи миналото лято и най-добрите им приятели бяха техни кумове, а никой от тях двамата не се сети да им се обади за първата им годишнина  huhhuh.gif
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 31, 2009, 19:14:44 »

Моя приятелка се омъжи миналото лято и най-добрите им приятели бяха техни кумове, а никой от тях двамата не се сети да им се обади за първата им годишнина  huhhuh.gif

Е, и при нас се получи същото. Даже малко се разочаровах в първия момент, защото сумати хора се сетиха, а точно те не. Ама после ми мина, като ги знам колко са ангажирани, живеем в различни градове, по-важното е, че можем да разчитаме на тях, другото се преживява.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 31, 2009, 21:42:54 »

Мда, и при нас беше така... Моята кума няма как да ми се обади, защото е на другия край на света и на всичкото отгоре на почивка, така че ще приема, че е мислила за мен, но не е имала възможност. Но кумът ни, при положение, че говори с мъжа ми същия ден за други неща, не се е сетил, че нещо важно е станало преди 1 година. Но няма да се разплача за това. Давам си сметка, че не мога да контролирам какво ще направят хората около мен, но мога да контролирам начина, по който реагирам на това. В случая избрах да си свиркам ахаха.  Blush Най-важното е мъжа ми да не забрави  ROFL
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 31, 2009, 22:39:11 »

Но няма да се разплача за това. Давам си сметка, че не мога да контролирам какво ще направят хората около мен, но мога да контролирам начина, по който реагирам на това. В случая избрах да си свиркам ахаха.  Blush Най-важното е мъжа ми да не забрави  ROFL

Да, Ели, страхотно казано!  good Малко е кофти в първия момент, но най-лесно е да разсъждава човек по твоя начин!  give_rose
Активен
leila79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #19 -: август 01, 2009, 16:12:38 »

zdraveite molq za savet 6te pravq svatba na 08.08.2009 kumovete sa dvoika jivee6ti na semeini na4ala,kuma e nai dobriqt priqtel na nastoq6tiq mi saprug xe,xe dvamata sa mnogo sladki,te ni6to ne sa ni kupyvali az sam si kupila vsi4ko,misalta mi e kogato gi popitah kakvo da im kupq za podarak te silno se vazmutiha i mi kazaha da ne kupuvam ni6to za6toto 6te se razsardqt daite mi savet molq kakvo da pravq da im kupq li podarak ili ne?blagodarq predvaritelno


Цитат
Писането на кирилица е задължително!

Нарушаване правилата на форума т. IV
« Последна редакция: август 03, 2009, 19:39:17 от Teo » Активен
buzanka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 01, 2009, 17:40:03 »

Veni благодаря ти за съвета,това е страхотна идея,аз самата се надявах на нас да ни подарят такава рамка на сватбата,защото много ги харесвам,но сега мисля да използвам възможността да направя такъв подарък.Дори с мъжа ми мислехме да им подарим копие на диска със снимките и видеото от нашата сватба,така че мисля че двете неща ще се вържат много добре. Bravo
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 03, 2009, 08:57:09 »

Момичета, ние ще сме кумуве на 16.08 и много се вълнувам yahoo вчера се разбрахме с младоженците да си направим еднакви подаръци - по една кафе машина, хем и ние и те много обичат кафе, а и така всяка сутрин ще се сещат за нас и ние за тях  give_rose
Активен
bozhany
Любопитен
*
Публикации: 40


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 04, 2009, 10:48:47 »

здравейте,някакви идеи как се канят кумувете за кумуве  smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 04, 2009, 11:46:31 »

здравейте,някакви идеи как се канят кумувете за кумуве  smile
Първо ние отидохме у тях на гости, като на кумът му носехме уиски, а на кумата бонбони и ги питахме дали са съгласни. Като се съгласиха определихме ден в който занесохме: ракия, пиле, питка и баница май беше и букет за кумата, хапнахме пиинахме и определихме какво ще си купим за подаръци, какво те трябва да ни вземат за сватбата (букета ми, чаши и шампанско, кошница с късмети).
Когато ние с милото бяхме кумове преди 5 г, те ни викнаха на кафе да ни питат и чак след като приехме, дойдоха в къщи с пиле, пита и т.н. Както си се разберете. Спомням си, че тогава им купувахме и тортата за ресторанта, освен (букета на булката, чаши и шампанско), булката сама си прави късметите и им взехме тортата. Малко дълго стана, но дано съм помогнала Wink
Активен
bozhany
Любопитен
*
Публикации: 40


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 04, 2009, 12:02:52 »

Благодаря ти много,за подробното обяснение.Помогна ми в решението  Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 04, 2009, 12:10:38 »

Момичета, ние ще сме кумуве на 16.08 и много се вълнувам yahoo вчера се разбрахме с младоженците да си направим еднакви подаръци - по една кафе машина, хем и ние и те много обичат кафе, а и така всяка сутрин ще се сещат за нас и ние за тях  give_rose
Поздравления Цвети, много е хубаво да си кума, но е и отговорно. Даже си мисля, че се вълнувах повече като бяхме кумове, отколкото като булка blum
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 06, 2009, 10:26:33 »

Ние вчера казахме на нашите кумове да си помислят дали ще имат възможност сега те мисе обадиха че са съгласни и ние тр официално да отидем у тях на гости с почерпка правилно ли разбирам и това и е официалния ред по принцип.Има ли вариант да излезем на заведение някъде например.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 06, 2009, 14:58:16 »

 Bravo pepitta_84 , честитооо. Всичко зависи от това как се разберете. Да разкажеш после как е минало Wink
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 06, 2009, 15:05:06 »

Ест че ще разказвам и снимки ще показвам , но аз все пак си мисля да идем да се почерпим и да си обсъдим всичко което искаме и така според мен ще е най - добре.
Активен
shturcho
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #29 -: август 07, 2009, 08:41:55 »

Здравейте, новак съм във форума, но скоро ще кумуваме на най-добрата ми приятелка и съм в голяма чуденка за подарък... Проблемът е, че младоженците няма да живеят в БГ и съответно подаряването на обемисти и чупливи подаръци няма да е разумно.
Моля, дайте идеи за оригинален подарък, който да е що-годе компактен...
Благодаря предварително на всички  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines