Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:15:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мърче - 15.08.2009  (Прочетена 51689 пъти)
 
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 07, 2009, 08:26:34 »

Мърче, следя темичката ти редовно и искам да те поздравя за всички красоти които си сътворила и с ,които си се сдобила @}->--Успех в последните метри преди великото събитие!!!
И съм сигурна, че от работилничката на дядо Коледа ще излязат още и още прекрасни осъществени идейки good
Бижутата са много оригинални и ефектни, а за букета мога само да кажа  Bravo
Продължавай в същия дух и напред ,и горе главата още мъничко остана Party time
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 07, 2009, 08:44:24 »

Мърче, хайде, мила, има още толкова мъничко до твоя ден! Усмихни се, пусни си нещо готино и любимо за слушане, потанцувай - ще видиш, че ти сияят очите и излъчваш щастие!

Бижутата и на мен ми харесват, много дори!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 07, 2009, 09:16:02 »

Мърче, всичко е чудесно!!! Нямах много време през последните дни, но сега прочетох и разгледах всичко! Убедена съм, че ще си страхотна булка, а сватбата ви ще е една приказка! Пожелавам ти само положителни емоции и много усмивки!!!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 07, 2009, 10:21:31 »

Мърче, честито бижута. Аз също съм пристрастна към среброто, страхотно е комплектчето ти. Наистина можеш да кажеш, че са заедно нещата. good а за букета нямам думи, наистина  Bravo Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 07, 2009, 11:39:57 »

Аничка, Муцито, Поли, Ани, Сис, Муцанка, Перличка - много ви благодаря за подкрепата момичета. Само дано не пропуснах някой. Мен днес ме е обхванало едно такова творческо спокойствие - думи нямам направо. Днес взехме водката за ресторанта - Финландия и се видяхме с ди джея - Христо Станков - май досега не съм го казвала.
Избрахме и песен за първи танц. Беше голямо търсене на песен, дето да харесва и на двама ни. Иво си пада по поп песни, а пък аз съм си метълка откакто се помня. Та избрахме нежна песен, с леко поп звучене, но с изразена китара.
http://www.youtube.com/watch?v=a1ctoxyiJi8
Поздрави за всички, които я харесват.
« Последна редакция: август 07, 2009, 11:42:51 от Мърче » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 07, 2009, 11:57:06 »

Мърче Bravo-страшна песен-ох, така се размазах ей сега пак като я слушах :'(Мн ревлива съм станала покрай сватбата
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 07, 2009, 12:45:24 »

Мърче  Bravo за чудесния избор. важното е да ви харесва и на двамата и когато в бъдеше я чувате да прииждат в главата ти онова невероятно чувство което ще усетиш от Твоя Ден, когато ще я танцувате и всички погледи ще бъдат вперени към вас.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 07, 2009, 12:59:48 »

Песничката е страхотна Мърче Bravo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 07, 2009, 13:01:18 »

Лелеее Мърче направо натръхнах като чух песничката и  cray,представих си ви как танцувате там в средата на дансинга,а всички останали отстрани ви се радват Dance
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 07, 2009, 14:35:18 »

Сега успях да дочета всички странички, които съм пропуснала от твоята темичка.
Първо искам да ти кажа, че изглеждаш прекрасно в роклята. Аз изглеждам по абсолютно същия начин, така, че ставаме 2   good , ама сме си хубави нали.  blum 
Прекрасни бижута си си купила  Bravo аз все още се чудя за моите.
Новите чаши, честно повече ми харесват от предишните.
Много хубаво сте решили за бонбоните. Ние задължително ще търсим такива - опаковани. А сестра ми даже за децата е донесла шоколадови на клечка, зада не си цапат малките пръстчета.
Поздравления за избора на песен
Изпращам ти мнооого целувки и  give_rose
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 07, 2009, 15:41:36 »

Ох, Мърче, Мърче...какво да кажа. Ще бъдете прекрасни, танцувайки на тази песен. Знам го smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #131 -: август 07, 2009, 21:33:46 »

Бижутата ти са страхотни! И песента е много хубава girl_in_love
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #132 -: август 08, 2009, 07:47:02 »

Мърче, хайде едно здрасти тук и от мен. Днес за първи път влизам да пиша тук, но аз имам някакви такива периоди на адаптация и опознаванес хората във форума, преди които гледам да не досаждам.

Поздравления, макар и закъснели, за красивата рокля. Много ми харесва специално горната част, много ми е нежна и елегантна.  Bravo

За всичко останало важи същото мнение. А на 15-ти май ще съм си вкъщи и ако нямаш против, ще се изкуша да те видя.  blush blush blush

П.П. Забравих да кажа, че тази песен освен, че ми е легнала на сърцето, винаги ми е била близка по един особен начин. И понеже винаги свързвам песните с конкретни хора и събития, ето че сега и тази си има своята история за мен.  Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 08, 2009, 16:50:26 »

Дени не само, че нямам нищо против, а даже много ще се радвам да дойдеш. Дори вземи разбутай хората и се добери до мен. Много ще се радвам да се запознаем smile
ПП. Аз също свързвам песни с хора.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 08, 2009, 20:32:03 »

След цял следобед рязане, принтиране и лепене тейбълките вече са готови. Пускам снимка.
Днес ходихме и до цветната борса да инструктурам татко какви цветя да ми вземе в петък. Купихме и тапи за бутилките. Това обаче с тейбълките са оказа много времеемко. Мислех и друга работа да свърша, но..... Отивам да догледам филма


* table cards.jpg (34.98 KB, 504x360 - видяно 194 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines