Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 14:58:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНАТА ТОРТА!  (Прочетена 304872 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: септември 02, 2007, 13:31:15 »

ние май ще останем без торта имаме 8 дни, а нищо не сме поръчали Girl_sing

Мичка, как без торат!? Oh my ...
Не пропускайте този прекрасен и сладък момент!!! good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: септември 04, 2007, 09:44:33 »

ние май ще останем без торта имаме 8 дни, а нищо не сме поръчали Girl_sing
Абе ей! А  beating beating искаш ли? Торта се поръчва и 3 дена преди сватбата! ама аз наистина ще те  beating Отивай веднага в сладкарница България и поръчва�
Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #722 -: септември 04, 2007, 14:59:36 »

За сладкарница Анджелика аз лично не чух никак добри неща nea Показвали някакъв каталог, който не бил техен а на някаква чужда фирма и обяснявали как правят всичко, което има там. Аз мисля, че ако наистина правят тези торти ще има и техни снимки, а не само тези на другата сладкарниа?! Много съмнително ми се струва така. На всичкото отгоре, когато моя приятелка видяла някаква нестандартна стойка (сребриста) жената там и отговорила "Абе момиче ние нямаме такива стойки. Та те струват 100лв!" На мен това ми е достатъчно, за да се откажа на момента и съответно да не вярвам, че правят всичко едно към едно с оригинала на снимката. Затова момичета само проверени неща,а пък и затова е този форум да си обменяме идеи и всеки да казва от кой е доволен и от кой не.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: септември 04, 2007, 16:32:52 »

свеки вчера каза да земем малка тортичка да разрежем само за ритуала уж било и да има други парчета нарязани и да чакат в кухнята а не да взимаме голяма и красива торта кактро искам аз Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... beating beating beating не издържам вече  cray cray cray cray cray дайте си ми поне съвет за сладкарниците къде да ходя аз ще я убия нея и няма да се съглася
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: септември 04, 2007, 17:12:23 »

Клео, не се съгласявай,мила!Ако държиш на голяма торта-не се давай,това е твоят ден!

А ето я и нашата торта!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: септември 04, 2007, 17:14:31 »

За сладкарница Анджелика аз лично не чух никак добри неща nea Показвали някакъв каталог, който не бил техен а на някаква чужда фирма и обяснявали как правят всичко, което има там. Аз мисля, че ако наистина правят тези торти ще има и техни снимки, а не само тези на другата сладкарниа?! Много съмнително ми се струва така. На всичкото отгоре, когато моя приятелка видяла някаква нестандартна стойка (сребриста) жената там и отговорила "Абе момиче ние нямаме такива стойки. Та те струват 100лв!" На мен това ми е достатъчно, за да се откажа на момента и съответно да не вярвам, че правят всичко едно към едно с оригинала на снимката. Затова момичета само проверени неща,а пък и затова е този форум да си обменяме идеи и всеки да казва от кой е доволен и от кой не.
аз днес бях там.още в самото начало ми казаха че лъскавите стойки ги нямат но ако много даржа струват не 100 а 600лв,имат си и техен католог,но в него има малко сватбени има доста детски,направени наистина добре.аз искам една по нестандардтна стойка и утре ще нося снимка,но шефа им каза че 99% ще може да я направи стойката.освен това всички бяха супер любезни.аз пък за сега сам доволна,после като си видя тортата пак ще разказвам и ще показвам снимки дано и тогава сам доволна.освен това имат много нтересни и нестандартни фигурки на младоженци каквито сам гледала само в интернет.ами само мога да кажа че аз по яка сладкарница във варна до сега не сам виждала
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #726 -: септември 04, 2007, 19:45:45 »

И аз мисля да отида в Анжелика с няколко снимки от интернет и да видя какво могат да направят и какво не - съзнавам, че не са всеможещи. Ясно е, че всичко опира до собствена преценка. И за Краси Бекярова ми бяха казали, че прави страхотни торти на вид  вкус, но по късно друг познат каза, че вземал от там и не е останал много доволен. Може една и съща торта за един може да е страхотна, а за друг нищо особенно. За това мисля да се доверя на първото си впечатление и винаги като видиш, че не няма да стане както го искаш можеш да се откажеш от тях.
А по въпроса за каталозите - бях и в други сладкарници /и по-големи вериги сладкарници/, където ти показват каталог с техни снимки и трябва само от там да си избираш. Не могат ли да разнообразят малко асортимента си - всичко опира до желанието на сладкаря да си поиграе с шприца. /Не става въпрос за някакви сложни изпълнения/.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: септември 04, 2007, 20:41:01 »

Ани , тортата е много хубава smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #728 -: септември 04, 2007, 20:43:14 »

и аз мислях за нещо такова но вече така се оплетох че и идея си нямам какво да избера още вдруги ден почвам голямото обикаляне и търсене на сладкарници и да видим какво ще предложат и да си избираме че вече ми се иска да приключват тея одисеи ние да си имаме набелазани цели и е по-лесно ама все ходим като мухи без глави laugh
Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #729 -: септември 05, 2007, 10:42:18 »

Дано наистина всички бъдат достатъчно коректни и кажат какво могат и какво не и да няма неприятни изненади на най-важния ден за всяка от нас  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: септември 05, 2007, 10:57:39 »

Момичета от Варна, проверихте ли в Крамер?Имат голям избор и аз си харесах от там торта!Освен това по принцип имаш избор между 2 вкуса - единият е с кокосови блатки, портокалови кори, а другата е с орехови блатки, бял гараш крем и боровинков сос! Torte Опитах ги и двете и бяха страхотни,уверявам ви!!! И освен  това няма никакъв проблем да я направят с всеки друг вкус, който предлагат!!!Така че момичета вървете да проверите!Няма да сбъркате!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: септември 05, 2007, 11:07:58 »

Момичета от Варна, проверихте ли в Крамер?Имат голям избор и аз си харесах от там торта!Освен това по принцип имаш избор между 2 вкуса - единият е с кокосови блатки, портокалови кори, а другата е с орехови блатки, бял гараш крем и боровинков сос! Torte Опитах ги и двете и бяха страхотни,уверявам ви!!! И освен  това няма никакъв проблем да я направят с всеки друг вкус, който предлагат!!!Така че момичета вървете да проверите!Няма да сбъркате!
Да бе вярно за тях не се бях сетила.Наистина правят страхотни торти като вкусове.На вид не съм ги виждала булченските им торти ама другите им торти  на вкус са божествени.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: септември 05, 2007, 11:12:12 »

Мисля, че на вид има за всекиго по нещо -както и големи, малки, по-изчистени и елегантни, с цветя и т.н.Всичко има и наистина вкусът е страхотен!!!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #733 -: септември 05, 2007, 11:20:02 »

Да мила ходих в Крамер и наистина казаха, че мога да избирам във вкусовете предлагали шест вида крем и ако искам примерно тортата вместо бяла да я направят екрю или розова. Но като попитах може ли малко по различна да бъде без цветя отгоре на тортата, а само отстрани да бъде като дантела /при положение, че го правят , но е по-гъста дантела и отгоре ила цветя/ отговориха, че това са видовете торти и толкова. Може да съм случила някоя крива продавачка, но във всеки случай няма да се връщам пак там, а продължавам към следващата сладкарница докато някой се съгласи да е както искам. А и там има само кръгли торти и за 90 човека нямат бройка - трябвало да взема или 5-етажна за 100 или 4-етажна за 80 и в ресторанта какви парчета ще излят тогава. Радвам се, че си избрала торта и си отметнала още една задачка, но явно аз прекалено много торти съм яла и все нещо не ми е наред.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: септември 05, 2007, 11:25:38 »

ох, съжалявам че така се разминават нещата..Наистина жалко. Нищо не се отказвай!Ще откриеш това, което търсиш само трябва търпение!Успех ти пожелавам миличка! good good good
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines