Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:43:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 11 част  (Прочетена 219934 пъти)
 
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #435 -: октомври 22, 2009, 09:00:07 »

Здравейте момичета!Всички рокли и булки са страшно красиви!Пълните ми душата и страшно много се вдъхновявам! danceg give_rose Онзи ден мерих роклички и се харесах във всичките,но има време до сватбата и мога да избирам!Благодаря ви,че ви има момичета!!! yahoo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: октомври 22, 2009, 09:06:06 »

dilcheva welcome-2 успех с подготовката
Кога е Големия Ден blum
Активен
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #437 -: октомври 22, 2009, 09:26:43 »

Ами на 29 май 2010  Girl_hide има мноого време,но аз нямам търпение  smile
Активен
maryan
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #438 -: октомври 22, 2009, 11:24:42 »

Здравейте на всички! Чета този форум и виждам че направо сте експерти-в консултациите. Миналата седмица придружих приятелка на проба за булчинска рокля и останах много приятно изненадана. Предлагат се много красиви готови рокли и мисля че няма нужда да се главоболите със шиене по поръчка. Не че сам против шивачите, напротив. Но за да се довериш за сватбената си рокля, трябва да си видял предварително резултат върху себе си от този човек. Но да споделя това което ме впечатли. Мноого са хубави тези рокли от Ла Споса- Варна. Мисля че са испански. Аз също се занимавам с дрехи, но в друга област/много по безинтересна/, и да ви кажа наистина са достойни за овации. Особено тези в гръцки стил, като богини. Разбира се другата много приятна изненада беще намалението. Bravo. Ние с приятелката ми много е кефим като открием нещо готино и намалено. Явно че така ще стане и със сватбената й рокля.
Успех на всички и от мен!
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #439 -: октомври 22, 2009, 16:17:28 »

Днес ходих до Holiday sona и La sposa ...има много красиви модели...в La sposa имаше една рокля  за 600 лв...прекрасна...който харесва моделите им може да отиде да разгледа girl_wink ... при мен обаче се потвърди желанието да си шия рокля...пробвах няколко готови и в двата магазина, но нищо не ме грабна до толкова, че да кажа това е моята рокля...дори и тази за 600 лв, която наистина беше много, много красива  pardon
Активен
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #440 -: октомври 22, 2009, 16:46:14 »

Охх,аз как да си избера една,след като всичките ги харесвам....искам ги всичките......трябва да си избера сам една,а не мога... crazy cray
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #441 -: октомври 23, 2009, 09:42:18 »

dilcheva, ти си щастливка. аз не мога да си избера, защото нищо не ми харесва достатъчно. Иначе повечето рокли, които съм мерила ми стоят добре, но само толкова. Няма тръпка в нито една...засега.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: октомври 23, 2009, 11:04:20 »

Аз мисля, че когато видите Вашата, ще знаете че е тя  yahoo Аз като я видях и казах - тази ще е! Тя ми проговори  Wink Но като видя и други красиви ми омекват краката, но моята си е моята - мисля, че по това трябва да се ориентирате - не бих си я сбъркала с никоя друга. Успех
Активен
dilcheva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #443 -: октомври 24, 2009, 11:58:50 »

Момичета,стискайте палци,отивам да меря рокли yahoo danceg Дано намеря своята!!!
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #444 -: октомври 26, 2009, 14:39:47 »

Момичета желая Ви успех в намирането на "точната" рокля. Имам чувството, че това е най-трудната задача.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #445 -: октомври 31, 2009, 10:48:43 »

А аз се питам защо напоследък виждам толкова много булченски рокли с червено по тях, дори видях една булка изцяло в червена рокля. Преди си беше просто бяло, нямаше никакви други елементи. Интересно ми е дали точно този цвят не символизира нещо, че толкова много жени си избират такива рокли?

 nea
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #446 -: октомври 31, 2009, 11:07:11 »

и аз да поискам съвет! вижте роклята , в която съм влюбена в галерията ми.Бях в един  бутик ,който шие само сватбени рокли точно до работата ми в Пловдив.Първо дизайнерката страшно ми допадна...занесох и снимки и тя веднага започна да ми предлага варианти...разпъна толкова топове дантела...предложи ми да отидем заедно до склада в Асвновград за да си избера най-подходящата,което не значи най-скъпата...най-много ме успокои това ,че е уверена че роклята може да стане 1:1  и независимо,че цялата е дантела и щяла да изисква  поне 7 м. заедно с работата, която е 400 лв. се надява да се побере около 800.При положение че има доста камъни и други апликации ,които или трябва да се купят готви или отново да се лепят камъни върху тях. И може да ми я направят готова за максимум 20 дни.
Една колежка ,която се омъжи наскоро ме посъветва все пак да разгледам в Асеновград защото имало много подобни рокли ...вярно ли е? аз скоро наистина трябва да отделя един ден да разгледам и там...
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: октомври 31, 2009, 11:27:03 »

А аз се питам защо напоследък виждам толкова много булченски рокли с червено по тях, дори видях една булка изцяло в червена рокля. Преди си беше просто бяло, нямаше никакви други елементи. Интересно ми е дали точно този цвят не символизира нещо, че толкова много жени си избират такива рокли?

 nea

Като булка с червени елементи по нея ще дам отговор за себе си. Аз харесах модела още преди да имам и идея, че ще се омъжвам и когато дойде предложението аз бях убедена, че искам точно това. Не съм търсила някаква символика в цвета просто харесвам такава рокля, няма друг който да я има, розите са любимите ми цветя, а и цветният елемент на снимките стой много добре.

milio4ka  наистина може да разгледаш рокли в Асеновград и ако нищо не ти хареса да пристъпиш към ушиване и още нещо в Асеновград има една много добра шивачка към която също е добре да се обърнеш като варянт. Можеш да питаш liva защото тя е ползвала нейните услуги.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: октомври 31, 2009, 12:55:00 »

А аз се питам защо напоследък виждам толкова много булченски рокли с червено по тях, дори видях една булка изцяло в червена рокля. Преди си беше просто бяло, нямаше никакви други елементи. Интересно ми е дали точно този цвят не символизира нещо, че толкова много жени си избират такива рокли?

 nea

nedelina88, оригиналният цвят на сватбената рокля е червен. Западната мода въвежда бялото.

« Последна редакция: октомври 31, 2009, 21:15:52 от Данитка » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: октомври 31, 2009, 21:16:01 »

nedelina88, оригиналният цвят на сватбената рокля е червен. Западната мода въвежда бялото.


Българската булка в миналото е била ВИНАГИ в бяло и червено...тоест носия

" Булченски рокли - 12 част "
« Последна редакция: октомври 31, 2009, 21:23:08 от Данитка » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines