Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:17:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 11 част  (Прочетена 224065 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 13, 2009, 07:31:41 »

Милио4ка, може да не съм се изразила добре Wink роклята я видях в техния магазин и много ми хареса , хората там се справиха много добре, беше същата просто. за платовете, искам да кажа ,че изобщо не разбирам, но този от мострата и на моята рокля -бяха един и същ, т.е. каквото съм видяла, това съм получила!  Girl_hide всички много ме хвалиха, то сигурно всяка булка така я хвалят, но важното е,че и половинката ми хареса роклята, нали не я беше виждал, та добре се получи! чантичката, която ми направиха там, също геройски издържа, приятелките ми мн.я харесаха даже (аз като модел много не я бях харесала), а отгоре имах един "шал" през раменете и ръцете, в църквата го сложих, също от магазина си го взех с роклята, добре беше и той. използвах шала най-активно за фотосесията  pardon  pardon  pardon
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #406 -: октомври 13, 2009, 14:33:13 »

ами браво тогава!!! има толкова магазини и ателиета,че не знам как да се избере най-подходящия  и качествен от тях ... sad
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #407 -: октомври 13, 2009, 17:31:35 »

milio4kaр роклята сама ще те грабне. Вярно,че сега има толкова много и красиви модели, но като тръгнеш да пробваш и започваш да им намираш косури. Аз лично моята рокля си я харесах от едно списание. Знаех,че не мога да я купя,понеже беше скъпа. Все пак я пробвах. Очите ми останаха в нея .И след 3 месеца обикаляне по магазините не успях да си харесам друга. А родителите ми да са живи и здрави,благодарна съм им,че угодиха на този мой каприз!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 14, 2009, 10:59:34 »

абсолютно вярно! роклята те грабва! няма значение платове и т.н. като я видиш и това е!  diablo само цената да не се окаже твърде висока  angry успех!!!
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 16, 2009, 10:56:13 »

Момичета, имам следната дилема свързана с роклята.
Бременна съм и на сватбата вече ще съм в 4-5тия месец, което означава, че коремчето ще ми личи малко. Искам рокля, която да се пуска от под гърдите, но мисля, че е най-добре да е къса. Просто сртуктурата ми е такава... нормални ръце, големи гърди, слаби крака, тънка талия и широко лице. Само дето до тогава талията ми няма да е тънка и може да съм подпухнала лекичко, та си мислч, че в дълга рокля разкроена от под гърдите пак ще приличам на бухтичка  angry bad
Дайте мнение.. ако трябва ще покажа и снимки
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 16, 2009, 11:12:37 »

Canas, мисля, че добре си се насочила към такъв тип рокличка good Друг вариант е да е такъв модел, но дълга до долу (стига да не си нисичка).

Ето няколко предложения от мен. Абстрахирай се от цвета smile:


* f1_1.jpg (13.45 KB, 363x403 - видяно 6468 пъти.)
« Последна редакция: октомври 16, 2009, 11:17:10 от velvet » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 16, 2009, 11:13:20 »

Съжалявам за поредните постове =]Ето и гърба.


* b_35_5.jpg (12.19 KB, 356x402 - видяно 6020 пъти.)
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 16, 2009, 11:16:40 »

И още.


* 13636.jpg (33.53 KB, 271x600 - видяно 329 пъти.)
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 16, 2009, 11:25:10 »

Ето и от мен няколко




Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 16, 2009, 11:39:05 »

Много са красиви момичетаа! Благодаря ви
В интерес на истината аз имам подобна рокля мисля че се води цвят шампанско или поне тъмно екрю, която не съм обличала (седи си с етикета в гардероба). Не е купувана от България и е подходяща като цяло, ама ми се струва малко странно да облечеш на сватбата си каквото имаш  pleasantry
Хубавото обаче е, че към нея имам съвсем същия цвят обувки за танци също необувани... е малко са отворени де, които са страшно удобни и ще издържа с тях ако трябва и 2 дни в ресторанта.

Това, което ме притеснява е, че сватбата е зимна и с тия късички и отворени неща ще треперя нон стоп, та късата рокля май е по-подходяща за лятна сватба. От друга страна е гадно и дългата рокля да ти се топи в снега и кишата блахс.
А и без това няма д аимаме църковен брак и си мислех за изнесен ритуал направо в ресторанта (сега зимата като няма мн сватби имало възможност и за подпис на място) та няма да разкарвам и себе си и гостите по студа в студените зали и църкви.
Вие какво мислите за разсъжденията ми. Не знам дали са правилни. Все още нищо не разбирам от сватбени неща.
А и другото, което ме притеснява е комбинацията от цветове. Искаше ми се темата да е пеперуди, защото още от началото на връзката ни с мъжа ми се бъзикахме за "погото" на пеперудите в стомаха. Не е особено зимно, но пък ако пеперудите са лилави например.... А комбинира ли се лилаво с шампанско? Май не особено
Активен
IfIDie2nigh7
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #415 -: октомври 16, 2009, 12:50:25 »

и ето роклята от сватбата lol)


* marianna.jpg (21.72 KB, 768x1024 - видяно 361 пъти.)
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 16, 2009, 13:07:52 »

Аз пък мисля, че лилаво и шампанско си подхождат като цветове good

Относно сезона, може би наистина е по-добре да е дълга роклята, за да не ти е студено. А за изнесения ритуал, определено е най-разумно да имате такъв, че в студа да обикаляте не си е работа... huhhuh.gif
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 16, 2009, 13:26:53 »

E, поне ще бъда уникална. Не намерих друга булка из нета в такива цветове хехе
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: октомври 16, 2009, 15:21:33 »

velvet, както винаги предлагаш много красиви неща Bravo

canas, предвид бременността ти и сезона, според мен разсъжденията ти са правилни за изнесения ритуал.  *THUMBS*Тъкмо няма да се притесняваш за дължината на роклята и дали ще се изцапа и намокри.

Аз съм се спряла на същия вариант, но сутринта само с кумувете и шаферите ще минем през едно манастирче да ни венчаят и след това ще си направим фотосесия. За това моята рокля няма да е до земята, а до под коляното и ще съм с топли чорапки или високи ботушки, които в механата ще сваля.

Ще е нещо подобно: http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/photo/1157434639Slavena-img.phtml.jpg&imgrefurl=http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/print.php%3Fnewsid%3D6175&usg=__0FDg-5Q1de7wzMOFKPu_5LEfUc0=&h=342&w=200&sz=19&hl=bg&start=9&um=1&tbnid=tRqw9pOuvyEoYM:&tbnh=120&tbnw=70&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25BD%25D0%25BE%25D1%2581%25D0%25B8%25D1%258F%2Bpic%26hl%3Dbg%26um%3D1  но с друг тип деколте и с малко по-къса риза.
« Последна редакция: октомври 16, 2009, 15:23:20 от lionelsa » Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 16, 2009, 16:17:02 »

lionelsa, мерси за мнението.
Твоята сватба така като слушам ще е много интересна, аз съм била на подобна всичко пипнато в бг стил, много добре се съчетаваше с обичаите, с хората и с малкото чалга, която пуснаха smile.. Иначе повечето сватби са смесица между български и чужди обичаи + тортенско обръчени рокли. Не че има нещо лошо де, хубаво събитие, но предпочитам по-нестандартните решения.

Да покажеш роклята ей и много снимки. Кога е датата всъшност?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines