Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:22:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141829 пъти)
 
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: ноември 05, 2009, 14:14:12 »

Здравейте на всички,

аз вече писах в една друга тема за ресторантите, но май е подходящо директно тук при сватбарите от варна  give_rose

аз съм сравнително нова тук, но от доста време чета по форума. Предстои ми сватба догодина...края на май, началото на юни ( още не сме определили дата) и вече започнах с приготовленията тъй като е свързано с по- голяма организация предвид гостите които ще идват от чужбина. Аз съм от Варна и сватбата ще бъде тук. Тъй като полвината от гостите ще бъдат германци (бъдещия ми съпруг и той  smile ) искаме да ги настаним в хотела в който ще е и ресторанта ъа сватбата и те ще поостанат за около седмица..затова търся хотела в който ще мога да съчетя всичко - хубва ресторант, хубави стаии, хубаво разположение....и направо съм в криза............

В момента имам проблем с избора на ресторант.
Спряла съм се на 2 :

1. хотел Корал на Дружба - много ни хареса ресторанта, а и хотела е хубав. Това ни беше фаворит, до момента в който видяхме хотел Сириус Бийч отново на Друбжа.

2. Сириус Бийч - много хубав хотел. Разкошна гледка от стаите...Ресторанта не ми хареса много, защото има една голяма колона, която го разделя на 2 нива и практически гостите от 2 ро ниво нямат добра видимост към гостите от 1 ниво и към масата на младоженците...НО пък терасата пред ресторанта, както и гледката от него е просто разкошна. Другия проблем е че този хотел не правят сватби през юни...  cray и ако искаме да го наемем трябва да е към края на май.............

...и сега незнам какво да правя...имате ли предложения за други хубави хотели ...ще съм ви много благодарна ако можете да ме насочите към хубваи хотел с ресторанти...

Благодаря предварително!
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #436 -: ноември 05, 2009, 16:58:39 »

Sea Side...бях лятото на една сватба там...беше много красиво...
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #437 -: ноември 05, 2009, 23:59:19 »

Записвам се и аз при булки 2010, мослех си, че е рано, но виждам, че и вие сте започнали с приготовленията heart heart. Ние вече се ориентираме за ресторант, имаме наблюдения от преди, когато сме помагали на приятели при избора. Имаме и начален списък на гостите. Имам и идея вече за рокля  girl_wink Избрала съм и фотограф. Чаши- половинката ги избра сам, изненада за Св. Валентин.
Имам въпрос: в ритуална зала варна, само една зала ли има? Била съм само на сватби, където се слиза по няколко стълби като в подземие. Интересува ме дали се използва залата, която излиза на стръмните стълби след това, била съм там на ритуал преди много години.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #438 -: ноември 06, 2009, 08:05:26 »

Използва се да...аз 2008 и 2099 бях на сватби и двата пъти бяха в тази зала, от която се излиза после на стръмните стълби  smile
Активен
@sTR@
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: ноември 06, 2009, 10:12:28 »

raqraq, когато ние си запазвахме час за ритуална зала, ни обявиха, че ще бъдем в зала N3. Отдавна не съм ходила на сватба там, но и от познати съм чувала, че залите са три. Дано не подавам грешна информация.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: ноември 07, 2009, 12:32:20 »

И ние като се записвахме ни предложиха само 1 зала №3, с различен ритуал.
Да поясня, че може да се подпише в канцелария също - но-евтин вариант и подходящ за правещите изнесен ритуал good  ние използвахме този вариант и се получи добре.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #441 -: ноември 09, 2009, 05:43:50 »

toni8301  хотел Елена в Златните пясъци кристалната зала мисля че  от там няма по красив ресторант !Тя е в злато и бордо полюлеите са кристални ,младоженците слазат по стълба  като филмчета за пепепляшка на мен лично много ми харесва там !Има  англйски двор и преди да се влезе в ресторанта се предлага на гостите по една чаша шампанско а на дечицата мисля че имаше сок ,Но това е мое мнение разбира се !Ако имаш интерес мога да ти изпратя на имейла снимки от кристалната зала !Дано съм била полезна!
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: ноември 09, 2009, 16:48:00 »

благодаря ти abii za infoto...ние по принцип бяхме изключили златни пясъци като вариант, но този хотел за който разказваш ме заинтригува..можеш наистина да ми пуснеш няколко снимки за да добия по добра представа. Благодаря за инфото.

Jorjeta
благодаря ти и на теб за предложението..този ресторант наистина е разкошен..но решихме, че искаме да е на закрито, защото не ни се поема риска да се случи лошо време...
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #443 -: ноември 09, 2009, 20:36:49 »

А аз си търся заведение точно на Златни...на плажа си го представям....непосредствено до пясъка...някакви идеи  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: ноември 11, 2009, 14:38:51 »

Jorjeta, какво ще кажеш за Ривиера?
Белите шатри там ще са много подходящи, според мен. Ето това имам предвид: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30668852&l=df560343d3&id=1285791470.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #445 -: ноември 11, 2009, 15:23:32 »

Красиво е...а кое е заведението   give_rose ...толкова много се радвам, че все нещо ще излезе...аз се бях притеснила, че няма да имам избор дълго време, а то не е баш така  pardon
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: ноември 11, 2009, 17:22:02 »

Мацки само да кажа, че се подготвя срещичка в петък. За повече информация в темата за срещите blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: ноември 12, 2009, 13:29:55 »

Jorjeta, не знам до колко мога да ти обясня. Заведението се казва Империал. Ето ти повечко информация тук: http://www.rivierabulgaria.com/fandb.php?lang=bg&hid=1&hcid=8
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #448 -: ноември 12, 2009, 14:17:19 »

lionelsa, ееееее страхотно е  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: ноември 12, 2009, 19:35:22 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines