Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:27:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141864 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 21, 2009, 22:36:14 »


Момичета, някоя от вас поръчвала ли си е табела за колата? Аз искам да поръчам, но ми се иска да го направя като съм си във Варна вече, а там ще имам само 4 дена до сватбата, дали ще им стигнат да я направят? А също си мислех да е на латиница - "Just Married" как мислите дали ще могат да ми я направят?


Аз си поръчах такава табела. Готова с надпис "Младоженци" е 10 лева, ако искаш друг по-различен надпис срока беше 3-4 дни, сега не знам. Магазинът се казва "Афродита",  намира се на ул."Кръстю Мирски" 11 (или 17  pardon ) съвсем близо до Рит.зала.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 22, 2009, 10:53:26 »

Изкуствени цветенца ми трябват искам да си сглобя един бутониери (или както се казва) тип гривна за дамите...
А къде е този магазин Скандинавският?!?
« Последна редакция: юли 22, 2009, 10:56:15 от siss » Активен
CurlyZ
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #242 -: юли 22, 2009, 10:56:56 »

Здравейте момичета:)

Понеже стигнах до водещия и DJ..препоръчват ми Иван Чешмеджиев който си работи с негов DJ.
Чували ли сте някакви отзиви относно тях.Ще съм ви благодарна.
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #243 -: юли 22, 2009, 11:48:21 »

Момичета, искам да попитам, знаете ли някой малък семеен ресторант, някъде около центъра или Гръцката махала? Онези малките, за около 30тина човека, че нещо не се сещам.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #244 -: юли 22, 2009, 11:52:27 »

siss, малко съм зле с обясненията, но ще опитам smile До Римски терми има една книжарница АБВ. Пада се на ъгъл. Тръгваш по уличката надолу и то се вижда, вратата почти винаги е отворена и от далече се вижда надписа: Стоки от скандинавия. Надявам се, да си ме разбрала  blush
CurlyZ, нямам и идея кой е той  sad
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #245 -: юли 22, 2009, 11:58:46 »

Листенца има в магазин за цветя и сувенири на ул Ив Вазов една от преките до малката Валентна или по точно но търба на кино Република  Този водещ и DJ  не съм ги чувала
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #246 -: юли 22, 2009, 12:01:54 »

Това име ми говори само, че може би е един от Тутурутка angry
но за работата му незнам нищо
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #247 -: юли 22, 2009, 12:07:59 »

Ако имаш добър диджей  не ти трябва  дори и водещ  но имаче за водещи добри са от Пертито
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 22, 2009, 12:30:33 »

Момичета, искам да попитам, знаете ли някой малък семеен ресторант, някъде около центъра или Гръцката махала? Онези малките, за около 30тина човека, че нещо не се сещам.

Пробвай с ресторант "При монахините". Намира се точно над военноморския музей - не може да не се сещаш за подводницата в края на морската градина и преди бесейните. Ресторанта е точно от горната страна на пътя. Преди време е бил "Параклиса". Не съм сигурна за точната бройка на местата вътре, но е мъничък, може би най-много за 40човека. Имат и хубава градина. Ние в неделя сме кумове и сватбата е там, в градината.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 22, 2009, 13:37:22 »

amera  - благодаря ти! разбрах те и при първа възможност ще отида.

Abii   give_rose
Активен
CurlyZ
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #250 -: юли 22, 2009, 14:44:00 »

Благодаря ви момичета:)

Да, става въпрос за един от екипа на Тутурутка. Но се отказах...реших да има само DJ и той да води:))

Виждам че препоръчвате Съни, Румен Черкезов и Уили.Не знам към кой да се обърна все още макар, че май е време.

Хубав ден на всички!
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #251 -: юли 22, 2009, 15:48:54 »

Пробвай с ресторант "При монахините". Намира се точно над военноморския музей - не може да не се сещаш за подводницата в края на морската градина и преди бесейните. Ресторанта е точно от горната страна на пътя. Преди време е бил "Параклиса". Не съм сигурна за точната бройка на местата вътре, но е мъничък, може би най-много за 40човека. Имат и хубава градина. Ние в неделя сме кумове и сватбата е там, в градината.
Благодаря ти! За това не се бях сетила изобщо. Днес обикалях в Гръцката, но освен Петте кьошета и Акант руж друго не видях. Но и двете са твърде тъмни и затулени, според моите представи. Ще видя как е там, където ми каза.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 22, 2009, 16:21:40 »

При монахините храната е много добра.Градината също е красива единствено е малко шумно от улицата.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 22, 2009, 18:22:32 »

При монахините храната е много добра.Градината също е красива единствено е малко шумно от улицата.
good

Аз да се оплача малко съм  Offtopic Вчера цял ден обикалях из сватбените магазиин да си купя късметчета и бутониери. Направо се ошашках от това което ми предложиха. Ужасни късметче за по 30-40ст., не само цената, но и външният им вид беше доста ограничен. И колкото и да съм несръчна се навих да си направя сама. После ще кача снимки в галерията..... huhhuh.gif
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #254 -: юли 22, 2009, 18:36:29 »

Вече се обадих по телефона на "При монахините" и се оказа, че за моята дата още не е резервирано и са свободни. Ще отида на място да видя как е и ако ми хареса  danceg
но знаете ли ориентировъчно как са цените? Неможах да отворя сайта им.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines