Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:36:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 4 част  (Прочетена 141988 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 09, 2009, 20:22:18 »

gtgg - да на една дата сме с теб  smile .Благодаря ти за желанието, но нашата мила пебълс вече се отзова good
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 10, 2009, 08:48:33 »

siss  gu6 Flower Flower Flower
отивам да се отчитам  Ashamed
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 10, 2009, 13:54:59 »

Здравейте, момичета smile Какви хубави емоции имате само! Kато се сетя колко е приятно - да мислиш за кошнички, за бонбонките, как всичко да стане най-красиво, най-оригинално... smile За кошнчките - аз си ги купих от един център за озеленяване - там има страхотен избор - малки, големи, тъмни, светли....! После могат да се украсят по най-различен начин и във всеки случай стават много оригинални smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 10, 2009, 14:31:39 »

Ще има Среща на форума
Имаме си и специален гост Мария Лакова
Дата13.07.2009
час 19
място Часовника на Общината
Заведение-чакам предложения
телефон за връзка на лични
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 10, 2009, 18:41:46 »

Момичета, къде във Варна може да се поръча пиле за кума (къде му играят с него). Нямаше да го имаме това с играта, но кумът е танцьор и си иска pardon
Също препоръчайте добри фризьори, моля ви, ама такива дето освен кокове знаят и други прически.
А и още нещо, някоя от булките преди мен (30август) да е ангажирала Съни? Ще я помоля да си каже пресните впечатления, не знам каква муха ми е влязла, но започвам да се навивам сама май, че трябваше да си ангажирам Уили... Нещо съм се шашнала май от няколко дни.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 10, 2009, 20:00:40 »

Момичета, къде във Варна може да се поръча пиле за кума (къде му играят с него). Нямаше да го имаме това с играта, но кумът е танцьор и си иска pardon
Също препоръчайте добри фризьори, моля ви, ама такива дето освен кокове знаят и други прически.
А и още нещо, някоя от булките преди мен (30август) да е ангажирала Съни? Ще я помоля да си каже пресните впечатления, не знам каква муха ми е влязла, но започвам да се навивам сама май, че трябваше да си ангажирам Уили... Нещо съм се шашнала май от няколко дни.

ще ти пиша на лични за фризьорката.Ти във Варна ли си вече.Пиле може да купите от всякъде и да си го украсите.а може и без украса върху листа от маруля.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 11, 2009, 14:32:30 »

mucito   - аз си мисля, че излишно се терзаеш за Съни, но вероятно Уили вече е ангажиран. Не съм сигурна, но когато аз се обадих на Уили той ми каза, че на 29 и 30 ще бъде в София на концерта на Мадона - бил професионално ангажиран. От тогава съм малко  diablo на мадона.

За пилето пък се чудя защо ще го купувате. Ние като ходихме да каним кумовете опекох сама едно цяло пиле с подправката на маги, сложих го в една тава, направих го с целуфан и една панделка. Получи се  good
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #172 -: юли 12, 2009, 15:57:36 »

Здравейте булки от Варна:) Чета този форум с голям интерес от няколко месеца и реших и аз да потърся малко помощ от вас.Сватбата ни ще бъде в края на септември и си мисля,че вече е време да се захващам с приготовленията по нея,а даже може вече и да съм закъсняла. В момента основните въпроси,които ме вълнуват са  DJ, фотограф и оператор.Моля помагайте-вие кого бихте ми препоръчали  ? За сега за DJ имам координати на Съни,Уили,Румен Черкезов,Бисо Бой и Венелен Мутафчиев. Фото и видео-Мирела видео,Красимир Стоянов и Анни видео. Вие имате ли някакви впечатления за някой от тях и кой бихте предпочели ?

Благодаря Ви предварително за съдействието smile

Модератор:Писането на кирилица е задължително!
« Последна редакция: юли 12, 2009, 19:25:49 от gucci » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 12, 2009, 17:48:12 »

Здравйете сладури!Имам си вече поканиии yahoo yahoo!!И съм много доволна от себе си и своите творения.Кажете и вие по едно мнение за

give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юли 12, 2009, 19:18:43 от gucci » Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #174 -: юли 12, 2009, 17:56:21 »

trinity_vn , поканите Ви са станали много готини! smile Браво! А тези сърчица как точно са направени (ако не е тайна, разбира се)  girl_wink ?
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 12, 2009, 21:26:17 »

Здравейте бъдещи булки и помагайте - не съм си намерила още музиканти съпрвождащи цялата процесия от младоженеца до дома на булката. Изрових информация с телефони от по-старите теми но не знам на кой да се спра. Ето ги:0878 457034 -Пенко Христов, 0888 401550 - Мони Монев, 0898 728767 - Красимир Димитров, 0898 849428 - Тончо Тонев, 0897 969776 - Данчо Кънев, 0899 469827 - Делян Христов.
Интерисува ме дали някой знае и тарифата им. Бях се спряла на Делян Христов - миналат година свири на свталата на едни наши приятели и им беше взел 60 лева май, но разбрах че сега не е в БГ. А не ми се дават над 100 лева.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 13, 2009, 09:20:56 »

siss,малко си се объркала с информацията, която даваш за DJ. Уили няма да е в Сф на 29, защото е на нашата сватба smile, така че може би и на 30 ще е във Варна. На концерта на Мадона ще ходи всъщност Съни smile
mucito, както написах и в пояснението към siss Съни ще е в Сф на 29ти, а предполагам и на 30ти август. Иначе мога да споделя впечатления от него още на 27ми този  месец, че сме кумове на сватба, за която той е ангажиран на 26ти.
margito, от имената, които си изброила мога да кажа, че аз се бях спряла на Съни и Уили като върианти, въпреки че не съм присъствала на събитие, водено от който и да е от тях... Просто като четох всички мнения, на които попаднах, май само при тях (що се отнася до ди джей) не срещнах нищо отрицателно, а пък и колеги ми ги препъръчаха... Но нали знаеш, че при всеки нещата стоят различно. Ние в крайна сметка сме с Уили, че Съни, както вече писахме няма да е във Варна за нашата дата...
trinity_vn, поздравления за поканите. Добро решение да акцентираш така върху сърцата, става доста по-оригинално от това просто да са изрязани.
« Последна редакция: юли 13, 2009, 09:26:03 от gtgg » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 13, 2009, 09:31:08 »

 shok Oh my ... как ще е на 30 август в София???? Ние сме го ангажирали вече за тогава!!! А, не, нещо не ти е вярна информацията, недеи така!! shok
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 13, 2009, 09:49:32 »

Хей, mucito, не исках да те плаша!!! Написах "предполагам", защото за 29ти зная ,че със сигурност ще е там, а пък нали siss беше споменала, че Уили й е казал че ще е в Сф за концерта и беше написала двете дати... и аз за това реших, че е объркала името (понеже със сигурност не говори за Уили). Иначе, щом човека си е поел ангажимент, разбира се, че ще си го спази. Съжалявам още веднъж, че ти е настръхнала косата от поста ми, аз само исках да помогна, а тя каква стана...  pardon
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 13, 2009, 09:54:59 »

Аз ще се опитам сега да се свържа с него за всеки случай и да попитам. Лелеее, не че ми настръхна косата, ами направо се вцепених. Аз и без това съм си леко шашната вече, сега съвсем се ошашавих! Но той и на 29-ти да е там, ще е скапан на 30-ти... май е имало защо да се притеснявам значи.
Недей да съжаляваш, даже по-добре, че го каза!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines