Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:14:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 92224 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 12, 2009, 12:10:13 »

Слънце, браво много работа сте свършили и нали се сещаш последните дни са най-напрегнати.Много интересна игра сте замилили и да знаеш никой няма да си гледа под стола, а ще чака с интерес кой ще е следващия.Ще бъде весело със сигурност и чакаме снимчицииииииииии.Аз нали съм супер любопитка  blush
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #91 -: юли 12, 2009, 13:43:29 »

Все още се чудя кой вариант е по-добър  huhhuh.gif

Да ви кажа вече направо съм луднала. Имам 1000000 списъци с всичко и за всичко  crazy Събуждам се рано сутринн и почвам да мисля кое как ще стане. Сложила съм си лист и химикал до леглото, че като ми хрумне нещо посреднощ да не се налага да ставам да си го зсаписвам  blush crazy Не съм си почивала като хората от много отдана. А все има нещо за вършене.

Вчера бях на маникюр - да се погрижат малко за добрия вид на ноктите ми. Другата седмица съм вече на сватбен лак и педикюр. Утре съм на козметик за всякаквите му там процедурки  Girl_hide
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 12, 2009, 21:48:07 »

Светле, относно бельото съм съгласна с Рени - не само няма да те върнат, ами и ще те харесат повече даже без него Girl_hide
А за планове и списъци не се тревожи - ще видиш, че в деня всичко ще се нареди както трябва. Вие само се усмихвайте и се наслаждавайте на всеки миг, защото минава ужасно бързо всичко  give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 13, 2009, 08:39:52 »

това е много интересна идея smile Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 13, 2009, 11:56:26 »

Не мога да не те поздравя - чудесно напредваш.
 Това с играта както и да го направиш винаги ще е изненада само първият път, а вторият вече ще е е "в час". Аз съм за варианта под стол, или чиния....какво то измислиш. Страхотна идея, ще следя с нетърпение за отзивите после.

Направо ме уби с химикала до леглото за посред нощите....  girl_impossible
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #95 -: юли 13, 2009, 12:22:16 »

Направо ме уби с химикала до леглото за посред нощите....  girl_impossible
Тази сутрин се събудих в 7:30 (след като си бях легнала в 2) и веднага ми хрумнаха някакви неща и си ги записах  write Така че - помага  good

Качих снимки на кошничките:
и
късметчетата:

Дано да ми остане време да нащракам и другите неща.

За днес програмта е пълна - на танци, после козметик, след това форумска среща. Трябва да купя и някои неща за декорация, да довърша "големия сценарий", да направим разпределението на масите  angry Междувременно уговарям и нещо като ммоминско парти с колежките  pardon

Тейбъл-картичките са готови, остава да се сложат иментата на гостие. Номерата за колата, номерата на масите и менюта са пуснати. Пуснахме и нашите инициали под формата на ваденки - може да си ги слагаме по салфетки, чинии, книгата за гости....

Засега толкова от мен  girl_wink
« Последна редакция: юли 13, 2009, 17:04:52 от gucci » Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 13, 2009, 14:30:52 »

Слънчице, мила, предполагам ти остават още няколко влизания във форума като бъдеща булка. Надявам се да прочетеш тези редове до кра на седмицата :
Бъди щастлива, усмихвайсе, радвайсе и запомняй всеки момент от твоя приказен ден! Не пропускай да кажеш също така на човека до теб, колко много го обичаш и колко щастлива те прави! Сигурна съм че ще си невероятно красива булка! Забавлявай се и не мисли за спънките!  heart
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #97 -: юли 13, 2009, 22:30:42 »

Слънчице, мила, предполагам ти остават още няколко влизания във форума като бъдеща булка. Надявам се да прочетеш тези редове до кра на седмицата :
Бъди щастлива, усмихвайсе, радвайсе и запомняй всеки момент от твоя приказен ден! Не пропускай да кажеш също така на човека до теб, колко много го обичаш и колко щастлива те прави! Сигурна съм че ще си невероятно красива булка! Забавлявай се и не мисли за спънките!  heart
Много ти благодаря, адаш  give_rose

Да се похваля с подаръчетата, които получих днес на форумското събиране - последно моминско за мен  girl_wink :
- ръчно изработено слънце от bergeria  heart

- жартиер и картичка от Gucci и Selvet  give_rose
« Последна редакция: юли 13, 2009, 22:32:19 от Слънце » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 14, 2009, 17:13:48 »

 Bravo Слънце много хубава кошничка и късмети
и браво на момичетата за подаръците  Bravo
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 14, 2009, 17:40:53 »

Всичко е страхотно,но кажи ни сега,ти как си...Тресе ли те вече мнооого?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #100 -: юли 14, 2009, 23:58:41 »

Преди малко се върнах от моминско парти с колежките  Party time
Беше много весело, но бързах да се прибера, че още доста работа ме чака  nea
Междувременно, докато аз се веселях, вкъщи бригада в състав милото и шаферите подготвяха разни украси. Не губим и минута  girl_wink

Иначе аз съм спокойна. Нещата, които ме притесняват, са свързани с многото работи за вършене по организацията. Иначе за самата сватба не се вълнувам толкова  pardon Сигурно, защото не ми остава време от поготовката  tease А и не мога да го осъзная съвсем.
Чета колко малко дни ми остават  Oh my ... и не мога да повярвам, че идва. Имам чувството, че цял живот сме я подготвяли.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 15, 2009, 08:33:38 »

Браво на колежките за партито! :bravo:Покажи и снимки :girl_wink:Браво и на мъжа ти!
Иначе наистина не ви остана много и скоро ще видите резултата от труда си @}->--И аз нямам търпение вече да разглеждам снимките ви,защото съм исгурна,че всичко ще бъде приказно и много оригинално! @}->--Все пак да има и някое друго забавно гавче както вече ти пожелах,че да има на какво да се смеем tease
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 15, 2009, 10:14:44 »

Светле, браво за партито  Bravo
Я покажи какви са ги сътворили мъжете   girl_wink
Напълно те разбирам, за това че подготовката те притеснява повече от самата сватба. Като си помисля аз какво ми беше в срядата преди сватбата.
Всичко ще се нареди и то точно както сте си го представяли  good Как нямам търпение да показваш после снимки, ако знаеш  Girl_hide
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 15, 2009, 10:40:40 »

Слънце, мила, разбирам те какво ти е в последните дни на подготовката, но пък сложи си краен час, след който вече ще спреш да мислиш за всичко и само ще се наслаждаваш на ТВОЯ ден! Няма значение, че нещо може да се обърка или че на някой може да му е криво за нещо... Ти залепи една усмивка и знай, че този ден е единствен и неповторим, за това трябва да го изживееш с всичките си сетива и да му се насладиш максимално.
Успех с оставащите задачи и ти пожелавам най-прекрасната, най-веселата, най-романтичната и въобще НАй сватба! С нетърпение ще чакам снимки и разказ.  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 16, 2009, 20:49:22 »

Хайде мила не остана.  Понеже утре може и да не ти остане време да влезеш тук да ти пожелая един незабравим ден в събота, искам да си спокойна до колкото можеш и много много усмихната.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines