Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91650 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #60 -: юни 23, 2009, 14:51:44 »

Ако имаш желание да притежаваш специални чаши-символ, в които примерно да си пиете на всяка годишнина, гравирай ги. Ако ти е безразлично, няма смисъл  pardon

Аз се сещам, че те и така ще са си специални де  Wink Но гравирането им дава последния туш, баш специалността ако мога така да се изразя. Вече не са просто красиви чаши подбрани за случая, а ВАШИТЕ чаши, носещи вашите имена  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 23, 2009, 14:53:56 »

Ами Слънце не знам как да ти отговоря.Ние гравирахме нашите долу с имената и датата на сватбата.Аз много си ги харесвам така, но и нашите са изчистени, ама знам ли.Всичко е до лично усещане и предпочитания.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #62 -: юни 23, 2009, 15:05:58 »

Този модел според мен понася гравиране безпроблемно. Няма да изглежда претоварено.

Не че съм луд фен на гравирането (както май ще излезе хихихии), просто исках да кажа, че моделът не противоречи на гравюра долу на крачето, а то си е както е казала Магито въпрос на лично усещане   good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 23, 2009, 16:17:05 »

И аз мисля, че ако ти е важно толкова можеш да си ги гравираш, но ако не няма значение, аз лично нашите няма да ги гравирам, защото не ми е толкова важно(те мойте и така са си натрупани)хихихи. Но попринцип най- подходящото място според мен за гривиране е е отдолу
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 23, 2009, 17:42:58 »

Светле, нашите също са гравирани долу на столчето. Обаче имам една приятелка, която не искаше да си ги гравира и измисли друг вариант с текстилни бои написа на една панделка, която се връзва с концепциятана украсата на чашите, на едната лентичка в единия край написа своето име, в другия датата и на мъжа си по същия начин. Сега чашите й стоят във витрина в хола с украсата и се вижда и датата на сватбата.

Дано съм ти дала някаква идея, но все пак ти ще усетиш най-добре дали да са гравирани или не.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #65 -: юни 25, 2009, 14:49:00 »

Хайде да се отчета какъв ползотворен ден ми е днес  smile
Купих си обувки, имам уговорени пробна прическа и грим на едно място този уикенд и на друго място другия уикенд, и ми се обадиха, че роклята ми е  готова  danceg
Дано всичко с роклята да е наред, че аз нищо не помня от първата проба crazy , явно са ми били много емоциите   tease Иначе мисля да я оставя още известно време в магазина, че да не се пречка вкъщи.
Обувчиците мнооого си ги харесвам. Само, че са златисти, а аз си бях купила една чантичка в екрю. Ама така е, когато си купуваш чанта още преди да имаш рокля и най-вече обувки  pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 25, 2009, 14:57:19 »

Ей, сладурка Светланка, акам с нетърпение да си покажеш обувчиците и естествено пробните прическа и грим. give_rose
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 27, 2009, 21:32:52 »

Наминавам и аз да ти кажа лека подготовка. girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 30, 2009, 13:57:41 »

И аз да надникна да видя до къде си я докарала....Обувките вече ги видях  Wink Хубави са good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 02, 2009, 19:05:14 »

Слънце предполагам, че ти е много натоварено, но давай по едно отчетче тук Wink Иначе нещатата ти са страхотни, знаеш че нямам търпение да дойде сватбата ти и после да гледам снимки, знам, сигурна съм че ще е страхотна. give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 03, 2009, 09:33:31 »

Ох, аз чак сега да се запиша тука smile

Слънцееее, ти и Муцито сте ми някак много близки до сърцето, сигурно защото сте морски русалчици като мен  danceg

Очите ми останаха в чашите ви!!!  yahoo Прекрасни са! Личи, че са избирани с много вкус!
И съобще всичко ми харесва и номерцата и поставчиците за тяхл.. Абе изобщооо от сега предчувствам колко приятен морски полъх и незабравими емоции ще има на сватбата ви! smile

Усмивкиииии! girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 03, 2009, 09:56:17 »

На финалната права си вече blum
До къде стигна с костюма на мъжо и роклята?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #72 -: юли 03, 2009, 11:08:47 »

Момичетааааа, благодаря ви за интереса  give_rose heart
Супер много съм заета напоследък и не ми остава време да пиша  sad Даже снощи в малките часове си нащраках обувките и халките, за да ви ги покажа, ама днес не ме оставиха намира, че да ги кача  pardon
Мъжо си има костюм, риза и вратовръзка, обувки. Остават колан и ръкавели и игла за вартовръзка. Вечра му купихме панталон за подписването. Ризата за подписването ще я изберем според роклята ми, която все още не е купена  girl_impossible
Сега си търся бельо и бижута за сватбата.
Иначе имам доста дребни нещица за купуване - подаръци за кумовете, за родителите, сапунени мехурчета, аксесоари за шаферките, свещи.
Този уикенд се надявам да запазим всички необходими стаи в хотелите. Имам още едни проби на грим и прическа. Ще обсъдим менюто в ресторанта. Ще говорим за тортата - дали ще се съгласят да ми направят торта със захарните фигурки, които ще купя от тук.
Надявм се следобед да ми остане време да кача малко снимки, да видите стават ли, не стават ли нещицата ни  blum
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 03, 2009, 11:18:27 »

Ооо, стават, стават всичките неща, не се и съмнявам, само съм любопитна и затова е хубаво да видим снимки blum.
 Поздравления за обзаведения младоженец. Знам на мен как ми олекна, особено като и родителското тяло го одобри и престанаха паниките около това, дали ще е облечено детето pardon
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 04, 2009, 09:17:45 »

Видях обувките!!! Страхотни са, приличат на пантофката на Пепеляшка!!! Много, много са хубави! Поздравления! Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines