Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:24:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на милото ни Слънце-18.07.2009  (Прочетена 91558 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2009, 07:48:24 »

Честита тема, мило Слънце (пак блея май), пожелавам ти спокойни и изпълнени с приятни емоции последни приготовления. Всичко е супер (няма как аз съм пристрастна към темата ти). Относно номерата, аз съм за палмите определено! Някак си риби и сватба не ми се вързват на мен (рибата мълчи- сватбата е купон, палмите- представям си танци под някоя палма...) малко логиката ми може да е crazy, но рано сутрин такива неща ми се въртят pardon
А с шаферските рокли какво стана, беше споменала, че май ще шиеш?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #46 -: юни 20, 2009, 12:13:24 »

В крайна сметка решихме да купим готови рокли за големите шаферки, а малките ще са с крилца  chee Днес сме на обиколка с едната шаферка, дано да харесахме нещо. Стискайте палци smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 20, 2009, 12:18:52 »

А в кой град ще бъде сватбата? И в какви цветове ще е украсата? Извинявам се ако трябва да повториш, но никъде назад не видях да си писала за това, освен за морската тематика на сватбата? А за букета какви цветя предпочиташ? И последен въпрос за сега какъв ще е цвета на роклите на шаферките?  smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 20, 2009, 20:08:04 »

Слънце, сега чак ти виждам пантофките. Страхотно са красиви и стоят невероятно на твоето нежно краче!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #49 -: юни 20, 2009, 21:07:55 »

Дори, сватбата ще е в родния град на мъжа ти  blum Wink
Украсата ще е в екрю и зелено. Букетът ще е с орхидеи, като цветове - зелено и розово/цикламено.
Сега е моментът да се похваля, че днес не се върнах с празни ръце и шаферките вече си имат роклиииии  yahoo Исках да са зелени, но в този цвят нямаше номера. Така че взехме розови. Много са сладурски, не са типично "шаферски", но поне ще могат да си ги носят и след сватбата  smile
Освен роклите, си купих и сватбена книга  danceg Тоест скицник от Слънчоглед, който ще трябва да преобразя  girl_wink
Пебълсче, и аз много ги харесвам обувчиците. Само ме притеснява, че ако съм с тях, ще трябва да ми скъсяват роклята. Аз в началото казах, че ще съм с 5-6 см токче и те са я направили за такава височина  pardon
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 21, 2009, 09:32:53 »

Съвсем забравих, че сте от един и същ роден град. smile
Вечерна ли ще е или дневна сватба?
« Последна редакция: юни 21, 2009, 09:38:44 от dorina79 » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #51 -: юни 21, 2009, 13:51:19 »

Вечерна ще е. Църковният ритуал е в 17ч. Изнесеният ритуал - в 18.30ч. на брега на езерото и в 19ч. вътре почваме с хапване, пийване, танци-манци ... ей такива нещица  danceg
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 22, 2009, 12:07:27 »

А за неразбралите - това кой град е?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 22, 2009, 13:56:27 »

Светле мила, пожелавам ти да организираш така сватбата си както е била в мечтите, всичко което си направила и организирала до сега - звучи и изглежда много красиво. Последни хубави дни като мома ти желаяя и да имаш най-прекрасната за вас сватба !!!!  Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 23, 2009, 08:33:31 »

А за неразбралите - това кой град е?

Градът е Търговище !

Светленце - честита темичка мила smile - а за гримът - имахме една офертичка за теб с Гери (ако не намериш свестен гримьор свиркай  tease tease tease )

Относно сладкарите - да ти кажа- ние бяхме много доволни от сладкарката която ни направи тортата (а за фигурките от захарно тесто мога да кажа че са невероятно издръжливи - аз дори сега -2 години след сватбата все още имам запазени розички от тортат който не са мръднали нито като цвят , нито като форма smilesmilesmile )

Успех с подготовката мила - ако нещо ти трябва помощ - обади се smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #55 -: юни 23, 2009, 09:16:11 »

Имаме си вече костюм за младоженеца. Е, аз харесах и един друг, ама мъжо си искаше този. Малко е особен цветът, но мисля, че ще си пасваме заедно (аз навсякъде ходя с мостра от плата на роклята и висчко се избира да й подхожда smile )
В галерията съм качила снимки на шаферските рокли (облечени на мен). Качеството е лошо, ама събудих от сън милото да ме снима и си личи колко е бил в кондиция  pleasantry На едната снимка е панделката отпред, а на другата е завързана отзад. http://forum.svatbata.bg/index.php/v/fidanka/Svatbeni+neshtica/Shaferki/?action=gallery Все още не ми дава да прикачвам снимки от галерията  nea

Ели, много ти благодаря за пожеланията  give_rose Дано да е така  Girl_hide
Selvet, мерси за предложението. Аз, пак благодарение на теб, имам уговорки за пробен грим на две места. Ако и те не се справят, ще се доверя на близки хора smile Вашата торта от Залтана рибка ли беше?
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 23, 2009, 09:19:21 »

Слънце, честита темичка! Страхотно си се справила до сега с подготовката. Всичко е много красиво. Пожелавам ти леки оставащи дни на подготовка, а след тях - най-красивата, най-романтичната, най-веселата и най-прекрасна сватба, която е дори по-хубава от всичко, което някога си мечтала! Да знаеш, че имаш много положителни мисли и енергия от мен!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #57 -: юни 23, 2009, 09:28:17 »

Много ти благодаря, Светли. Поемам цялата ти положителна енергия с отворени обятия  smile И дано нещата се развият толкова добре като при вас  girl_wink give_rose
« Последна редакция: юни 23, 2009, 09:34:40 от Слънце » Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 23, 2009, 09:32:18 »

Вашата торта от Залтана рибка ли беше?

мила незнам как се казва сладкарницата - но се намира в една от уличките  срещу блока с часовника на центъра smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #59 -: юни 23, 2009, 14:33:30 »

Според вас има ли нужда да гравирам чашите? И ако да, къде. На мен са си ми достатъчно "шарени". Най-много долу на столчето да изпишем датата и имената  scratch one-s head Даже и това ми се вижда излишно smile Като се има предвид, че ние дори няма да имаме традиционния граждански ритуал ...  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines