Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:02:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на marri - 23.05.2009г  (Прочетена 32219 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 03, 2009, 16:17:45 »

След това луди танци
За малко бяхме напуснали купона за снимки във флоето на хотела, има хубав декор и като се върнахме малко се беше развалила веселбата, за това бъдете на дансинга през цялото време, това отпуска гостите.
При нас бързо се нажежи отново обстановката, тъй като за наша изненада след гостите имаше човек с музикални заложби и изпълни отлично песен на Роби Уилямс, след това и на Ерик Клептън yahoo, направо супер, на всички много им хареса.
По-късно се оказа, че имало и други и направо стана невероятно вълнуващо, хората ни поздравяваха с изпълнения на живо и то доста добри по мое мнение. Благодаря много на всички гости, наистина се представиха добре, кумовете също бяха страхотни. yahoo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 03, 2009, 16:21:18 »

При приемането на поздравления от гостите се бяхме подготвили със снимка от фотосесията върху подложка със стихче, мисля че добре се получи.
Тортата беше страхотна със слети пластове, добра на вид и вкус. Не слушайте всички глупости, които ви говорят за тези торти, че били сухи, че се разпадали и т.н, нашата беше страхотна, опитах се да прикача снимка, но е много голяма. Ако някой от В. Търново проявява интерес, мога да му пиша на лични кординати на сладкарското ателие.
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 03, 2009, 16:28:29 »

Явно е била много весела сватба  Bravo.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 03, 2009, 16:35:45 »

Изненада беше също и това че в съседната зала на ресторанта имаше представяне на тайландска кухня и готвача предложи да ни направи подарък и донесе някакви панери с екзотични плодове и чипсове от банан и другото честно казано не го разбрах какво беше Girl_hide
Имаше хвърляне на букет и жартиер, разбулване не сме правли.
Букетът го хвана една колежка от университета, но беше много изненадана, май в началото не се зарадва особено blum
Теглихме си също и късметчета, които джея беше подготвил.
Тържеството приключи около 00.30
Бяхме фиксирали час, в началото се притесних дали не изгонихме рано хората, но после докато приберем някои неща, докато си разваля прическата, да си взема душ и стана 4 часа, така че ако бяхме останали до по-късно, сигурно щях да осъмна blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 03, 2009, 16:37:52 »

Ами това е! Bravo
Беше страхотен купон!
От днешна гледна точка си мисля, че никой, ама никой не трябва да пропуска този момент в живота си! give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 04, 2009, 09:26:09 »

Честита сватба, Marri! Пожелавам ти много щастливи дни до твоя любим човек и разбирателство! Сватбата ви наистина е била много хубава и забавна! Нека и животът ви занапред да бъде толкова красив и все така да се обичате!
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 05, 2009, 13:36:47 »

Наистина всичко беше така красиво, както си го описала. Вярвам, че никой от гостите не е разбрал за неприятностите, които си преживяла покрай букетите, бутониерите и т.н. На мен лично страшно много ми харесаха и цвета беше много красиво оранжев, лошото е, че все пак не са направили това, за което си си платила, но то в БГ това си е просто нормално  beating. А колкото до агенциите и това, че са си направили реклама без да те питат  angry, какво да кажа, гледат маскимално да се възползват от твоя ден, все пак е един  pardon.
А аз искам да добавя нещо, което си пропуснала в разказчето си, което ме накара да преживея отново този ден. Та моята вметка е, че по всички ритуали, които се спазиха чакаме baby_boy, а по настояване на всички гости  Kinder. Така, че скоро очакваме да сложиш втора лентичка в подписа си и да броим заедно дните след  PREGQ
Още веднъж ви желая много, много семейно щастие  girl_in_love
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 23, 2016, 09:30:29 »

Днес нашето семейство има рожден ден, седми по ред! heart

За тези седем години преживяхме много, затворихме доста врати и отворихме други, открихме нови хоризонти...
Заедно тъжихме в несгодите и заедно се радвахме на малките си победи.....
Създадохме две прекрасни момченца.....

Пожелавам си и в следващите 7 години да бъдем един за друг, това което сме били винаги досега!

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 23, 2016, 12:40:25 »

Мари, толкова се радвам, че писа! Сега вече ще мога да чета и в сватбената ти темичка!!!!
Ами аз какво да пожелая: Бъдете си един за друг това, което сте били преди 7 години, още поне 77777 години!!!  heart heart heart и да си имате момиченце някой ден!/ако Бог е рекъл де/
Как ще отбележите празника?
Едит: ЧЕСТНо, не бях прочела какво си пожелаваш преди да напиша моето пожелание, сега виждам, че леко се повтаряме, но пък няма лошо да мислим еднакво, нали?!
Обичайте се! heart heart heart
« Последна редакция: май 23, 2016, 12:42:53 от fanimira » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 23, 2016, 14:30:30 »

Благодаря, Фани за пожеланията!


Едит: ЧЕСТНо, не бях прочела какво си пожелаваш преди да напиша моето пожелание, сега виждам, че леко се повтаряме, но пък няма лошо да мислим еднакво, нали?!


girl_haha

Какво да ти кажа, явно булките със сходен "стаж" имат сходни желания blum

За момиченцето, не знам...., преди бях по-смела, но ще видим, още не сме го решили окончателно.
Мисля си, че винаги бих съжалявала, ако останат само две, но това е само емоция, здравият разум казва нещо съвсем различно(може и инстинктът за самосъхранение да е lol )

За празника....., предвид децата, нищо специално не сме намислили, вкъщи сме си, с хубава храна и приятна компания. Половинката почива днес, това си цял празник.
Симеон е малко крив, защото не си отпочина от вчерашният натоварен ден, та се опитва да ни провокира тук, но засега държим положението biggrin

Иначе по темата няма много за четене. Някой беше казал, че бебешките теми днес, не са това което са били преди, за сватбените се отнася същото, а и аз доста късно получих темичка и съм разказвала само за след сватбените впечатления и емоции.

Тази седма годишнина е много условна, реално сме семейни от 10, а сме "заедно" от 17, тъй че имаме история, както се казва girl_haha
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: май 24, 2016, 09:09:25 »

С ден закъснение, честито ви 17- годишнина heart heart heart
Слушайте се и се подкрепяйте, оставайте по- често сами, събирайте се с приятели и пътешествайте! smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 24, 2016, 09:51:21 »

С ден закъснение, честито ви 17- годишнина heart heart heart
Слушайте се и се подкрепяйте, оставайте по- често сами, събирайте се с приятели и пътешествайте! smile


Благодаря, Свекърва, много хубави пожелания!

Мечтая си за всяко едно от тях! Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 25, 2016, 11:24:18 »

Честита годишнина и от мен!  heart Пожелавам ви още много по 7 да се обичате. Бъдете здрави, подкрепяйте се все така, уважавайте се и бъдете много, много щастливи.  heart
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 25, 2016, 11:32:43 »

Честита годишнина! Обичайте се и занапред със същата силна и неостаряваща любов! Грижете се един за друг, бъдете си упора. И ти пожелавам, да публикуваш тук и за 70 годишнината ви  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #29 -: май 25, 2016, 11:36:38 »

Мари, честита годишнина  give_rose Присъединявам се към пожеланията на другите, най-вече това за момиченцето, стискам палци да събереш смелост  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines