Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:22:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА на marri - 23.05.2009г  (Прочетена 32224 пъти)
 
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« -: май 21, 2009, 22:43:21 »

Marri, понеже вашата датичка не е вписана в темичката, може би за това никой до сега не те е изненадал с твоя темичка. Но макар и късно е редно и ти да имаш такава.
До вашата сватба остава точно ден. Как е настроението? Подготви ли всичко или има още какво да правиш? Как преминават последните ти дни като неомъжена? Ако имаш време в този последен ден за размисъл  huhhuh.gif, да напишеш някой ред, ще се радваме да разберем как е премилано всичко около подготовката. Ако не пък те очакваме с разказче след сватбата.


Желая ви неповторим, изпълнен с радостни емоции сватбен ден! girl_in_love
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 22, 2009, 21:57:43 »

Я виж ти още една принцеса ще има утреееее yahoo

Много късмет,усмивки,слънчице и незабравим магичен сватбен ден!!! give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 23, 2009, 16:06:00 »

Честита Сватба мила.
Пожелавам ти много семейно щастие, търпимост, уважение, любов и много дечица smile.
Да си прекараш много хубаво на този ден!!! smile blush


Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 24, 2009, 17:19:14 »

Вече сте две сърца в едно, две съдби в една - бъдете мъдри, отговорни и честити! Наздраве!




Честито и да ви е много Горчивооо!!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 24, 2009, 19:33:26 »


Честитоооооо и горчивооооо!!!
Бъдете си за всичко необходими,
дори в житейските прости неща!
Само така през годините трудни ще покорите света!
Не искайте един от друг неща невъзможни,
достатъчна е и една дума добра!
Изживейте заедно всички минути тревожни до мига,
когато ще сте с посребрена коса!
Нека очите ви в една посока да гледат,
а ръцете да милват послушни деца!
Нозете ви една пътека да следват -
пътеката на радостта!!!
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 25, 2009, 13:13:52 »

Поздравления за вашият брак!!!
Най-голямата ви радост…
Нека винаги изпитвате радостта от живота,
а сърцата ви нека са изпълнени с любов!
Нашето желание е винаги да намирате
най – скъпия приятел,
най – дълбоката любов,
и най – голямата радост един в друг!


С най – искрени чувства: сем. Марияна и Тони Дамянови 
Благодарим ви, че имахме честта да присъстваме на вашият незабравим сватбен ден!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 26, 2009, 09:04:57 »

Честитооо на още едно младо семейство!  yahoo

Пожелавам Ви много взаимност, разбирателство и безкрайна любов, чиито плодове да Ви радват цял живот!  heart
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 28, 2009, 16:09:51 »

Честито и от мен  give_rose Искаме снимки искаме снимки  Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 28, 2009, 16:16:36 »

Честито мило младо семейство!!!

Пожелавам ви да сте много щастливи, много да се обичате и цял живот да се уважавате.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 29, 2009, 11:48:20 »

Искаме снимки искаме снимки  Bravo

И аз искам снимки, но сега marri е на меден месец, да се надяваме, че като се завърне ще ни зарадва със снимки и хубаво разказче. А това, че е била много хубава булка не се съмнявайте, беше просто приказна   weddingday, както и младоженеца.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 03, 2009, 16:05:43 »

И аз искам снимки, но сега marri е на меден месец, да се надяваме, че като се завърне ще ни зарадва със снимки и хубаво разказче. А това, че е била много хубава булка не се съмнявайте, беше просто приказна   weddingday, както и младоженеца.
Здравейте!
Чак меден месец силно казано, по-точно седмичка blum
Колкото до сватбата, нямам много време сега, но ще се опитам с няколко думи да разкажа.
Сутринтта на големия ден във Велико Търново валеше дъжд, в продължение на 2 седмици следих прогнозите и все различни неща даваха и накрая дъжд. Това естествено не беше повод за разваляне на настроението blum, станах си нормално около 8, приготвих си багажа("вземането" беше от хотела, в който беше ресторанската част), последна проверка на задачите(бях направила сценарий Bravo), взех душ и беж при фризьора само с 15 мин закъснение pardon, часът ми беше за 11.
Там отидох в добро настроение, спокойна че всичко е организирано, той обаче(фризьора) малко ме поизнерви, защото е перфекционист и не му харесваше как се получава и беше много нервен, на мен си ми харесаха всички варианти, ама той не, та не, като имате впредвид,че имаше пробна прическа, която направи с лекота, обаче като знае, че сега е Момента и голямо притеснение. Настроението се подобри, когато пристигна сестра ми, тя се погрижи за снимките по приготовленията, заедно е едно момиче, наша обща позната. Прическата приключи с 30 мин по-рано и беж при гримьора, там ме приеха, въпреки че бях отишла по-рано, с добро настроение и всичко беше ок, бях готова за 20 мин, на мен лично резултата ми хареса. На раздяла ми подариха едно мини шампанско с пожелания и едно камъче, не му запомних името за късмет.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 03, 2009, 16:06:53 »

От там в хотела, мама и татко вече бяха там, роклята и багажа също. Малко имаше изпълнения с роклята, защото не бях пробвала да я обличам отдолу, а бях вече с прическа и грим. Оказа се, ме не мога да я облека отдолу angry, направо бях изпаднала в ужас, но моята сестричка овладя ситуацията и с нейна помощ я облякох отгоре без щети по грима и прическата, добре че фризьора беше бетонирал прическата Bravo
Бях готова за около 30 мин, дойде фотографката, с нея се позабавлявахме, после дойдоха младоженеца с родителите си и сестрите му, както и кумовете, закичихме си бутуниерите и хайде към ритуалната зала.
Отидохме 15 мин преди ритуала, защото всички гости без родителите бяха поканени направо там.
Ритуалът мина по стандартния начин, без изненади, беше приятно.
После поздравленията от гостите, планини от букети yahoo, хвърляне на късметчета(доста добри бяха станали) и снимки в близост до ритуалната зала.
След това ние с кумовете отидохме на фотосесия, а гостите бяха поканени малко по-късно в ресторанта.
На фотосесията много се забавлявахме, за ресторанта не сме закъснявали много, около 20 мин след времето обявено за гостите в поканите. За гостите всичко беше предварително подготвено, схема за настаняване, табелки с имена, номера на маси, сестрами е една колежка се погрижиха за настаняването на гостите.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 03, 2009, 16:07:43 »

Джея си беше свършил отлично работата, беше проверил дали всички атрибути за посрещането са готови, беше обяснил на родителите и дори бяха отрепетирали ритуала по посрещането Bravo, беше страхотен. Това беше за мен притеснителен момент, тъй като той не беше от агенцията, с която работех и общо взето трябваше да се оправяме сами след като приключи украсата на ресторанта(тук искам да вметна една от забележките към агенцията, бях наела платно за посрещане от тях срещу 10 лв, честно казано си мислех, че ще остане за мен, но те го прибраха, както е да е аз и без друго не държах да го задържам, но това което ми направи неприятно впечатление беше, че имаше човек от агенцията, който чакаше да си прибере платното след ритуала, а не можа да запали свещите от украсата, която бяха направили на масите, в крайна сметка това не беше задължение на персонала на ресторанта или на гостите, някои от свещите ги запалиха към 22 ч, чак когато аз забелезах, че изобщо не са палени и помолих сервитьорите да ги запалят) beating. Така и така съм започнала с критиките да спомена и другите две. Най-голямата неприятна изненада в цялата сватба беше, че ми смениха булчинския букет diablo, толкова старателно го бях избрала, три седмици по-рано, снимката беше дадена на флористката, с която работи агенцията, от самата агенция ми го предложиха като вариант, от нежни каскадни рози cray, идеята ми беше от тези рози да бъдат бутуниерите, с тях да украсят чашите, свещите и шампанското. Така и направиха обаче не от нежните каскадни розички, а от огромни пъпки на рози от съвсем друг вид, като бутуниерите непрекъснато се обръщаха от тежеста на розите, това го бях обмислила и предвидила и затова поръчах точно определени рози, но уви beating. После като потърсих обяснение, то беше, че флористката се притеснявала,че каскадните рози били мнооого розови, апък аз нали съм искала прасковено розово и затова виждаш ли тя решила от свое име какъв ще ми бъде букета, да не говори,че цената, която уговорихме за другия букет много се съмнявам,че отговаряше на този, но си направиха пас.
Третата критика е, че на табелките с номерата на масите си бяха сложили рекламен надпис, който не бяхме обсъждали, чесно казано много ме подразни, в крайна сметка аз си плащам за тях.
Както и да е стигнахме до посрещането, всичко мина много добре, както казах джея беше като страж и всичко беше подготвил, като се има впредвид колко притеснени бяха родителите, още веднъж му благодаря, с удоволствие ще го препоръчам на всеки, който прояви интерес.
След рутуала по посрещането, вдигнахме наздравица и ние счупихме нашите чаши, после имаше горчиво и гръмнага конфети със сгъстен въздух, много ефектно се получи Bravo
След това първи танц, танц за кумовете, за родителите, право хоро за начало на тържеството за гостите.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 03, 2009, 16:14:38 »

  Bravo Честито Госпожо! Като чета е било страхотно. Много дълги години да се обичате!
Сега очакваме с нетърпение и снимки yahoo
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 03, 2009, 16:15:11 »

Хайде и аз да се включа, за да ти честитя и да ти пожелая прекрасен семеен живот, изпълнен с много любов и щастие  smile.
И да покажеш скоро някоя снимчица.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines