Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:25:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ble6tu4ka - 07.06.2009 г.  (Прочетена 55737 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 29, 2009, 16:03:18 »

Да се включа по темата за игрите - ако спечелят 2 или повече маси може още веднъж да се състезават за наградата.
А играта с тортата може двамата да ядат без ръце от една чиния. Така и двамата  виждат и омазването всеки сам си го прави и няма сърдити намазани против волята им. Аз това смятам да приложа на нашата сватба, че мен като са ме карали да се мажа всеки път ми е било неприятно.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 02, 2009, 09:53:39 »

Мацки, страшни сте! smile
Това с червейчетата и близалките направо ме нокаутира! И днес и утре ще ходя на поход след работа да търся такива:) Златни сте направо! heart heart heart

Аз преди като четях буките, които споделяха, че си правят списъци с разните неща, да не забравят - махвах с ръка и си виках, че аз всичко ще помня... Ама къде ти... От една седмица водя строг отчет какво, къде, как... И не знам как става, че моите занимавки около сватбата са 3 пъти повече от тези, които остават за милото да прави...  pleasantry

Утре ще се глезя - ще ходя на СПА Педикюр.. smile Да се почувствам и аз човек, че тия дни само търчане наляво надясно... Girl_hide
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 03, 2009, 10:11:58 »

Еййй, да Ви се похваля - измъдрих най-сетне какво да им дадем на печелившите маси... smile
Вчера се тикнах в един куку-магазин и взех конфетиииииии.... smile те са едни такива големи цилиндрични.. Взех 2 ама се чудя дали да не взема още, сигурно ще е много забавно. Те са такива златисти лентички. smile

Не съм се похвалила и за моминското парти, дето ми спретнаха дружките на чело с кумата. Бяха го организирали супер! Ходихме в клуб "Ликьор" и беше мега яко! Милите се бяха постарали за всичко... хихихи.. пък какви изненади получих... smile Имам си дървена точилка.... за баници и мъже, които не слушат! Имам си и кожен бич, за да отменя точилката в разправата с непослушните мъже.... ама на други места..  blush И една много луксозна и полезна готварска книга, защото както всички знаят - Любовта на мъжете минава през стомаха.  tease

И за финал да ви споделя нещо, за чиято реализация мисля от доста време. smile
Преди четох за едно нещо дето правят хората предимно на морски сватби... на запад го наричат The Unity Sand Ceremony. 



Обичаят е да го правят на самата сватба, но аз мисля ние да не го правим тогава, а в първата ни нощ като съпруг и съпруга.
Взимат се няколко цвята от този декоративния пясък, както и стъклен съд по възможност със запушалка. И младоженците правят фигурки в този съд, сипвайки различните цветове пясък, изричайки "клетви" един към друг. След като съдчето се напълни - се запечатва и се поставя някъде в къщата на видно място. Церемонията бележи началото на съвместния живот на двамата, които се вливат в едно цяло.. Ето сайтче: http://www.unitysandceremony.net/where-to-get-elegant-unity-sand-ceremony-vase-sets/

Какво ще кажете за идеята?  girl_wink

Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 03, 2009, 11:08:49 »

Поздравления за партито, сигурна съм, че е било много яко, особено след такива подаръци  blum
Това с пясъкът е страхотна идея, а и остава спомен за цял живот.
Нали ще покажеш снимки на стъкления съд, който сте избрали и цветовете на пясъка, че е много интересно.
Аз от години събирам пясък от тук - от там, носят ми го приятели, които са били в Египет и ОАЕ от пустинята, ама си седи в пликче или пластмасова бутилка и още нищо не съм го правила, а би могла да стане много красива декорация. Благодаря ти за чудесната идея  give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 03, 2009, 11:19:25 »

Искаме снимки  danceg
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 04, 2009, 08:58:21 »

Ан, днеска съм на поход за съдче... Имах един любим магазин за ръчно стъкло, който с ужас видях, че вчера са го затворили и не успях да си взема нищичко... Тъй, че днес стискай палци, а като взема нещицата непременно ще ги снимам! smile

Криси, спеСиално за теб.. smile метнах няколко снимчици ей тука в албумчето  tease
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385309&pid=12712011

А като начало - моя милост - след няколко коктейлчета и една текилка:

Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 04, 2009, 11:31:30 »

Ох текила от кога не съм пила, от студентските години май  blush
Гледам, че сте си изкарали много весело   danceg
Реши ли какъв цвят пясък ще сипвате в съда?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 04, 2009, 12:02:18 »

О, страхотно парти  yahoo Супер! Пожелавам ти много много весела сватба. Че тя иде  danceg
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 04, 2009, 13:19:24 »

Мила колкое хубаво да видиш такива уамихнати и лачезарни булки!Направо зареждаш с положителни емоции с тази усмивка.Страхотно парти сте си спретнали,браво на вас!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 04, 2009, 16:30:24 »

Блещуче, миличка, не спираш да ме изненадваш и радваш с нещата, които твориш! Сватбата ти сигурно ще е като приказка, нямам търпение yahoo! Много хубаво парти сте си направили, ти си била голяма купонджийка danceg. Сладурче, не остана почти никакво време, подпали ли ти се вече главата или си спокойна, така като гледам май си настроена за купон и нямаш никакви притеснения. Само така и да се усмихваш много на сватбата, че много ти отива give_rose!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 04, 2009, 22:50:41 »

Хихи, момичета, много Ви благодаря за топлите думички! Гуууш! heart
Ени, а ти де ги криеш картинките от сватбата мммм... Знаеш ли от кога те дебна да видя колко си била чудесна и щастлива! Girl_hide

smile А сега да показвам резултатът от днешното обикаляне в търсене на разни джаджички...
Аз понеже ще имам 2 големи шаферки и 1 мъндзърка.. а пък не съм им купувала рокли... и затова ми е малко съвестно... ама нямахме възможност... Ще си имат обаче красиви гривнички от естествени цветя:)
Все пак ми се искаше да им направя някакъв подарък за спомен от нашата сватба... и... ето на какво се спрях.. Едни красиви аранжировчици за свещи.. smile





Намерих и едно много изящно нещо, което май по принцип би трябвало да е ваза, но сметнах, че е идеално за целта на идеята, която споделих по-рано. smile Взех и изкуствен пясък - по-едричък... някак повече ми харесва.. smile Не намерих в цветовете на сватбата, но пък тези, които взех много ми харесват...smile Мисля след като напълним "вазата" по някакъв начин да я запечатам отгоре, но не съм решила още точно как... Мисля си например да залея отгоре с топъл силикон и да наредя няколко мидички, рапанчета докато не е изстинал .. и това да служи като своеобразно запечатване на нашите обещания.. Ех, тая символика ще ме умори:)



Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 05, 2009, 08:32:52 »

много добре звучи  Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #102 -: юни 05, 2009, 10:00:29 »

Блещучка, ти наистина си блестяща  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Просто си озарена отвътре  LOVING Много ти се радвам  give_rose

Това за пясъка го чувам за първи път, но е жестока идея. Изключително ми допадна. Ах, как си падам по такива ритуали натоварени със символика и смисъл... Непременно ще намеря да начин да го включа в живота си. Може би на някоя годишнина, за да си направим потвърждение на клетвите. Много е романтично  girl_in_love Дори ще го разкажа на една приятелка, която ще се омъжва догодина. Те са по нестандартните неща. Сигурно ще й хареса.

При теб вече съвсем не остана време. Лека и весела в неделя, и ... изживей всеки миг!!!
 LOVING LOVING LOVING
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #103 -: юни 05, 2009, 11:16:09 »

Ей с тази голямата усмивка да изкараш оставащите два дни, и най-вече в неделя  give_rose
 Bravo на приятелките ти за партито!
А за теб - ти си знаеш - само суперлативи за всичко, което измисли и сътвори  girl_wink

Остана ли ти нещо за правене или сте готови с всичко вече?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 05, 2009, 11:23:18 »

Блещуче, много си готина yahoo yahoo Толкова си лъчезарна и истинска, че както ми беше криво ме накара да се усмихна и да отговоря на твоята усмивка give_rose
Това за пясъка и аз не го бях чувала, но  ми хареса много girl_in_love girl_in_love
Определено ще го включа и аз heart
Подаръците, на които си се спряла също са прекрасни Girl_hide
Незнам, аз направо си се захласвам като ти гледам темата. А сега, като видях и теб, вече знам защо е една от най-най-любимите ми. Пожелавам ти най-искрено и от цялото си сърце да изживееш всяка секунда от празника ви, а усмивката ти да не слиза дори и за миг от лицето ти, миличка butterfly kiss2

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines