Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:40:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralichka___ - 06.06.09  (Прочетена 110666 пъти)
 
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 23, 2009, 15:53:23 »

Мерси, миличка smile В салона го докарахме ефекта, но не и хубави къдици. Обемът ми падна веднага sad Това се търси  heart
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 23, 2009, 15:54:56 »

Извинявам се, че се намесвам в темата, но и аз имах същия проблем с косата. Смених много фризьори и резултатът беше плачевен. Казваха ми, ами косата ти е гъста и най-вече тежка... pardon Рали, как ти я къдрят с преса ли? Настоявай да е малко по-къдрава. След като съм минала по този не могат да ме убедят, че не става.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 23, 2009, 15:57:59 »

Сега ме накъдри със сешоар и ролки, а в сряда ще ме прави с някакъв друг вид ролки, които правели по - стегнати и по - трайни букли. Ще видим... дано се получи, че трябва да търся друг
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 23, 2009, 16:01:18 »

Ясно, мен ме правиха с ролко, с обли четки и още един вид, но само с тънка преса станаха изчистени, стегнат и лъскави къдрици. Ако исках ще ти дам името на моята фризьорка, ако не си доволна и от втория опит.  Wink
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 23, 2009, 16:19:53 »

Благодаря ти, имам още един резервен вариант, ако не се справи smile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 24, 2009, 17:13:41 »

 :hide:може ли да изкажа малко мнение и аз?
Първо да подчертая,че си невероятно красива и ще ти стои всякаква прическа!!!На мен ми правиха къдриците с маша и много лак за коса-издържаха цял ден на адската жега,та даже и на следващия на път за морето.
Идеите за аранжировката и украсите са уникални-не го казвам за първи път-искрено ти се възхищавам  @}->--Според мен,както е казалаKristinkaще стои много стилно с черните покривки и златистия тюл-има много голям контрост и така ще изпъква украсата blush
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 24, 2009, 17:57:10 »

Много ти благодаря, Ани  blush give_rose Всички това ми казват, но аз държа да си ми е хубава прическата  Makeup А за украсата - стъкълцата не се виждат на черен фон и затова се отказвах от покривките. Все още се чудя и за тюла... толкова много пари дадох за маникюри, педикюри...сега и за 2-3 пробни прически, стига толкова вече разходи  nea
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #82 -: май 24, 2009, 18:03:16 »

Рали, направи така че да не те е яд после! Да не си гледаш снимките и да се ядосваш, че не си ги дала тия 20лв за тюл. / съответно и обратното, де, да не се косиш, че си пръснала много пари за глупости/  good Помисли си.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 24, 2009, 23:59:24 »

Раличка,какво д ати кажа мила,ти си толкова хубава,че й рошава да отидеш на сватбата,никой няма да забележи. :PТова в кръга на шегата,иначе и аз мисля,че трябва да е по къдравко,за да се получи желаното,пробвай д ате навият с права преса,според мен ще се получи това,което искаш. *THUMBS*колкото до масите мила,аз си мисля,че и само с вази и свещи ще изглежда много добре,черна покривка,като че ли ще дойде малко тежко според мен.
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 25, 2009, 00:27:22 »

Раличка, аз мисля че познавам баща ти. Казва се Хари и работи в Шератон? Аз съм работила с него 2 години. А сега работя в Скай Уей, т.е до днес нали затварят хотелската част. Може и да се бъркам. Поправи ме ако греша  girl_wink
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 25, 2009, 07:51:40 »

Ха smile Да, познаваш го!Приятно ми е да се запознаем smile Как се казваш, Ками ли? Май съм чувала за теб, ако си Ками smile Да... наистина Sky way няма да е хотел вече... дано бързо си намериш нова работа!!

lady_in_love много ти благодаря  Girl_hide Днес ще ме прави друг фризьор... всичките ми надежди са в него  pardon 
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 25, 2009, 08:55:59 »

Да Рали, приятно ми е и на мен. Прати много поздрави на баща ти от мен - Ками от Шератон. Жалко, че не можахме да се видим с него, когато сте идвали в хотела. А на теб ти пожелавам една прекрасна сватба  LOVING twohearts
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 25, 2009, 12:36:06 »

Много ти благодаря, Ками, ще предам!  А ти ако все още имаш път на там - на 7ми е тържеството  heart можеш да ни видиш smile

А аз да се похваля - открих своя фризьор! Толква съм щастлива smile Няма да остана без прическа със сигурност. Ето малко фотоматериал, дано ви харесам.
На сватбата ще имам и орхидеи в косата


* pricheska3.JPG (63.81 KB, 500x667 - видяно 256 пъти.)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 25, 2009, 12:39:37 »

 blum


* pricheska4.JPG (64.44 KB, 500x667 - видяно 224 пъти.)
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 25, 2009, 12:43:15 »

Много си красива......прическата е супер и си представям като сложиш грим и роклята.......НЯМАМ ДУМИ  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines