Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 07:11:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ralichka___ - 06.06.09  (Прочетена 112699 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 25, 2009, 23:17:31 »

Рали, рокличката ти стои невероятно!И аз си търся нещо подобно за подписването, но или няма или не търся качествено. blum
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 26, 2009, 08:32:02 »

ralichka___, рокличката за подписването много прилича на моята основната! Естествено че ми харесва, нали и аз такава съм избрала  Wink. Само че за тази цена можеше да си я направиш от естествена коприна.. Нищо, важното е, че ти стои страхотно и така е било WYSIWYG, а иначе винаги има риск.  give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 26, 2009, 08:45:42 »

Ох, мен събота и неделя малко да ме няма.. и сега не мога да насмогна да разглеждам и да ти се радвам, Рали!
Чудесна си с тази прическа! Като кукла!  give_rose Много съм щастлива, че се е получил ефектът, който си целяла, стои ти прекрасно!
Мен ми е слабост лилавото и ако имах твоята фигура, сигурно щях да изтичам до магазина да си купя и аз такава рокличка  blum Хихихи..
Ще си приказно красива булка!  give_rose
Не знам дали не съм изтървала някъде по-напред в темата.. ама да си питам - букета, който си мечтаеш да носиш на сватбата - показвала ли си го?
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 26, 2009, 10:46:06 »

 Bravo много стил и красотии и тук! give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 26, 2009, 14:44:12 »

Сърдечно ви благодаря за милите думи! На седмото небе съм от толкова комлименти smile  give_rose
BASTET, роклята ти е много хубава, аз съм я виждала и нали все такива си харесвам  blum Имам почти фобия от шивачки, не знам по каква причина, но винаги като си го помисля, ме хваща страх, че няма да стане както искам. Особено след горчивия ми опит с Холидей Сона. Затова... много пари, но го виждам и знам, че ми харесва и поне съм спокойна.

Букетът ми ще бъде от бели божури, бледо розови и бели лизиантуси, кремави рози, няколко орхидеи в цвят екрю  и никаква зеленина smile Засега така го мисля. В галерията имам няколко подобни снимки
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 26, 2009, 15:23:50 »

 Леле и аз като Ble6tu4ka не мога да смогна да прочета всичко. Не мога да не те поздравя за прекрасната прическа. Изглеждаш много сладко на снимките и без съмнение ще си една от най-красивите булки на форума.  Bravo
Божурите за прекрасни цветя, така съжалявам, че август не им е сезон. Сега ще разгледам още по подробно галерията ти, че тези лизиантуси не са ми известни
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 26, 2009, 16:09:13 »

Идеята ти за букет много ми харесва, мисля че ще се получи страхотно .....  Bravo
Аз също като теб не исках зеленина, а само цветя и много се радвах на букетчето си като го видях.

Нямам търпение да гледам снимки от сватбата ви, защото вкусовете ни се доближават и ми е любопитно  girl_in_love
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 26, 2009, 19:11:21 »

Ех, оставяте ме без думи  give_rose heart Много сте мили  Girl_hide Току що си направих едно пробно букетче, да добия реална представа какво искам smile Не са се разтворили божурите все още, нямам и орхидеи в момента, но горе - долу нещо такова си представям. Радвам се, че ви допада идеята ми! А цветово как мислите, че се съчетават златистите ни неща с този букет? Аз толкова харесвам розови цветя, че хич не ми се иска да се лиша от тях  girl_impossible


* primerenbuk.JPG (62.98 KB, 500x375 - видяно 212 пъти.)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 26, 2009, 19:11:45 »

 blum


* primerenbuket.JPG (73.37 KB, 500x375 - видяно 280 пъти.)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 26, 2009, 19:13:29 »

Аз ви заливам със снимки, дано не ви дразня  blush Но обожавам да снимам


* probenbuket.JPG (70.14 KB, 500x375 - видяно 220 пъти.)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 26, 2009, 19:51:00 »

Аз токущо надникнах да видя какво става с теб, нали си ми слабост  blush

Прическата ти е станала страхотнааа, много удобрявам! Но то такова красиво създание каквото и да направи със себе си, все ще е красиво. Ти имаш естествена хубост и обаяние, Рали.  girl_in_love

Букетът ти също ще е много красив като се изравнят слоевете на цветята. Смятам, че не бива да се отказваш от розовото в букета си, отива си напълно перфектно със златисто
Аз обожавам божури, но това, което е напъпило, не са ли вид рози? На божурите пъпките им са доста по-топчести, като това:


Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 26, 2009, 19:52:55 »

Сега ги видях всъщност божурените пъпки в букета ти.  blush

А тези, които стърчат по-нависоко, как се казват? Много ги харесвам и тях. И са супер трайни.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 26, 2009, 19:55:49 »

Много ти благодаря, Ели  give_rose Нали знаеш, че и ти на мен  girl_wink Тези дългите пъпки са на лизиантус, а божурите са между другите цветя, виждат се някои техни пъпки на снимките. Трябва да ти кажа, че ми падна камък от сърцето като каза, че розовото си отива със златистото! Въпреки че аз май и без да си отива много пак ще искам да са розови  pardon
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 26, 2009, 21:18:22 »

Много ми харесва Рали букетът.  :bravo:И аз обожавам розово и аз имах същата дилема като теб, защото и аз съм със златни цветове...Но мислих мислих, гледах снимки и ми се струва (по мое скромно мнение де), че когато розовото се съчетае с такива цветове с които ти си направила букета, то тогава супер добре се връзва със златното.  good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #119 -: май 27, 2009, 11:12:08 »

И аз ще имам розово в букета, а в украсата ще иам екрю/златисто, надявам се, че няма да си "пречат"  smile
Всичките ти неща са страхотни, а прическата се е получила невероятно  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines