Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:32:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasi_ge - 30.05.2009 г.  (Прочетена 16590 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 01, 2009, 11:06:24 »

 Bravo Честито мило семейство, бъдете много щастливи и се обичайте винаги give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2009, 11:17:24 »

Честито на новото семейство! Желая ви много щастливи моменти и много любов!!!  give_rose  @}->--Ще чакаме снимки  girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 01, 2009, 11:40:24 »

Честито мило семейство!
Пожелавам ви любов, търпение и разбирателство  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 01, 2009, 17:28:51 »

Честито  nazdrave
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 03, 2009, 20:39:52 »

Честито на младото семейство, много любов и разбирателство!
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 05, 2009, 10:08:21 »

Ето и от мен малко снимки. Качеството не е много добро , но професионалните още не са готови.


* n1540046353_149745_1549355.jpg (48.47 KB, 604x453 - видяно 435 пъти.)
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 05, 2009, 10:09:51 »

и ето влизаме в ресторанта
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 05, 2009, 10:18:51 »

« Последна редакция: юни 05, 2009, 10:48:20 от stasi_ge » Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 05, 2009, 10:51:39 »

Тук се опитвам да ритна менчето. Така и не успях да извадя червено или синю цвете- следователно близнаци



А ето и първият ни танц






Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 05, 2009, 10:56:28 »

Младоженеца ликува защото си мисли че е взел по голямото парче от питата- но кумата отсъди че парчетата са по равно.




И дойде времето на тортата:



Айде сега след като ме е омазал с торта и да ме почисти:

Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2009, 11:42:28 »

ЧЕСТИТО и от мен на младото семейство  give_rose

stasi_ge била си много красива булка, роклята ти е страхотна - веднага познах, че е на Casablanca Wink

Качвай още снимки, искам да разглеждам  Bravo
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 05, 2009, 14:44:06 »

Най-накрая дойде ред да ви разкажа за предсватбените вълнения и за това как протече големият ден.

Седмицата преди сватбата ми беше доста натоварена защото оставих част от организацията за накрая и майка ми дойде да ми помага. Накупихме всички дреболии- подаръчета за гостите(канелена пръчица, украсена с розичка и към нея закачето късметче с някаква крилата мисък за любовта или бракът), чаши, шампанско, късмети за хвърляне, вузглевничка за халките и т.н. По късно ще кача снимки на всички тези неща в галерията. Тъй като не можах да си избера сватбена кошница от магазините не Пиротска(видяха ми се доста претрупани) си поръчах 2 кошници да ми ги украсят в цветарски магазин - облечени с органза и в единия край с живо цвете - станах нистина много красиви.
Няколко пъти трябваше да ходя на проба за булчинската рокля - не се налагаха никакви корекции освен скъсяванр на презрамките и подплънки  - но шивачката на M.Tyler и това успя да оплеска. Беше ми усукала едната презрамка и в самият ден малко ми стягаше на рамото. Като цяло не останах мхого доволна от обслужването в M.Tyler и само те ми скасаха нервите покрай цялата организация.

В петъка преди сватбата се отдадох на разкрасителни процедури -  маникюр, педикюр, маска на лице.
Следобед отидохме до ресторанта да занесем алкохола и за последни доуточнения. И след това при цветарката за да си взема цветето за косата. И как се изненадах когато тя ми каза че вместо бели орхидеи са и донесли лилави - нямах време да търся другате цветя и много набързо си измислих друг букет и цвете за косата. Но всичко се нареди в последният момент - в самият сватбен ден ми намериха бели орхидеи и всичко стана просто прекрасно.

Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 05, 2009, 15:01:45 »

И ето дойде и големият ден. Естествено предната вечер от вълнение не бях спала но преливах от емоция и не усещах никаква умора. Станах към 9 пих кафе и в 11 отидох на грим и прическа заедно с мама. Няма как трябваше и нея да я направят красива. Двете се прибрахме към 13:30 , отново пихме кафе, последни приготовления вкъщи и започнахме да се обличаме. Заедно с една приятелка ми помогнаха да се облека и докато чакахме да дойдат да ме вземат си говорих с леля ми която живее в Испания( за съжаление не мога да дойде) по skype - и тя искаше да ме види.
Младоженеца естествена закъсня а мама и брат ми го пуснаха токлова бързо че аз едвам успях да се скрия в спалнята и срам не срам сама си затисках вратата. Ние се бяхме разбрали да не правим такива ритуали по взимане но аз в последният момент реших да го изненадам -  булка не се дава токлова лесно.

Когато ме извеждаха от вкъщи валеше почти порой - и така цял живот ще ни върви по вода.
Сватбеният ритуал беше много тържествен - аз треперех от притеснеие или вълнение не знам. Попитаха ме взимам ли Илия и аз бързам да кажа "ДА" Все едно че някой ме гони. А него като го попитаха дали ме взима за жена , той си пое дълбоко дъх имаше един момент на очакване и чак тогава каза своето 'ДА". И после си подаде крака да го настапя - ей така най-демонстративно. Но и аз не съм вчерашна изчаках да си прибере крачето и после го изненадах.

За моя най -голяма радост когато излизахме от ритуалната зала вече грееше слънце и си направихме снимки пред народният театър.

А в ресторанта се бяха справили доста добре с усраката и аранжирането на масите. Естесвена започнахме с официална част - захранване от свекървата, наздравица с кумувете и ритане на менче. Ритнах го веднъж - не се обърна, втори път - не се обърна и така до три.  Е цвете не излезе от менчето, затова казаха ще имаме близнаци. И дотук беше с притеснението - двамата с Илия се отпуснахме и започнахме да се забавляваме. Танци, хора е и още малко ритуали - букет, жартиер,рязане на торта, приемане на поздравления от гостите. И така до 2 часа. Мисля че седнах само за 30 мин колкото да хапна нещо. Беше много хубава сватба -  и най важното беше че и младоженеца наистина се отпусна и се забавлява. Той никак не обича да е център на внимание и беше решил че цяла вечер ще му е досадно -  но  не се получи така.

Така ние започнахме нашата семейна приказка.  wedding                                                                               
Пожелавам на всяка една от вас да се чувста принцеса на сватбения си ден и попътен вятър в семейният живот.

 


Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 05, 2009, 15:48:41 »

ето още малко снимки


 и прическата





А тук танцуваме с майка ми и със свекървата



Младоженеца малко се изхитри и си помогна с ръцете




Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 08, 2009, 15:37:15 »

Била си прекрасна булка и роклята ти много ми харесва  Bravo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines