Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:24:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasi_ge - 30.05.2009 г.  (Прочетена 16587 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 16:50:28 »

Е, няма как да не съм точно аз, която ти пуска темата - все пак си ми съникничка  Bravo blum Bravo
Честита темичка. Ще чакаме разкази с много снимки за всички приготовления около събитието  blum Wink blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:48:49 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 23:43:33 »

Лека и приятна оставаща подготовка миличка! Нека спокойствието бъде с теб през оставащите дни и всичко да се нареди както вие искате.Успех give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 03, 2009, 18:31:36 »

stasi_geИ аз да честитя и да добавя още два стиснати палеца за успех в подготовката Good luck
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 19:30:23 »

Честита темичка. Усещането е страхотно нали? С теб май сме на един ден  Wink При теб как върви подготовката?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 04, 2009, 17:21:44 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2009, 21:57:31 »

Честита темичка и от мен stasi_ge, пожелавам ти спокойни последни дни като неомъжена жена и прекрасна сватбена приказка
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 05, 2009, 11:16:01 »

stasi_ge, честита темичка! До къде стигна с подготовката, все още ли си спокойна или те обхвана предстватбената треска blum? Пожелавам ти 30 май да е най-слънчевият майски ден, красив и незабравим за теб. Хихик, какъв съм егоист, нали и аз съм на 30 май tease. Ще чакам да напишеш какво ти остана да подготвиш за сватбата и късмет!
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 05, 2009, 11:27:55 »

честита темичка желая ти вскичко да е по вода на сватбата и покарай сватбата  give_rose
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 07, 2009, 13:06:19 »

Благодаря ви много за милите думи. Трогнахте ме.
Аз малко късно се вкючвам но последните дни нямах интернет.

Имаме още толкова много неща има да организираме - като украса в ресторанта, букета, да си избера прическа, подаръчета за гостите, бижута, риза за младоженеца и т.н. .....
но учудващо съм много спокойна. Само малко се притеснявам защото роклята  ми още не е пристигнала. Днес се обадих в M.Tyler и ми казаха че я чакат към 15. А аз вече нямам търпение !

Мисля да си взема 2-3 дни отпуска защото покрай работата не ми остава никакво време за сватбата. Надявам се до края на другата седмица да сме изчистили повечето неща защото усещам че скоро ще започна да се шашкам.

Надявам се скоро да мога да ви дам по подробна информация.


Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 08, 2009, 11:20:10 »

Може ли и аз да ти честитя темичката и да ти пожелая спокойни предсватбени дни.
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 15, 2009, 12:16:14 »

стаси,честита ти темичка!!!! *YAHOO*сигурно треската те затресла вече!пожелавам ти днес да си вземеш роклята и да се отдадеш на хубавите моменти които ще предстоят до 30-ти и още по-хубавите които ще започнат след това!!!поздрави от цецко blum
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 15, 2009, 15:38:09 »

Деси, мерси за пожеланията. Аз вече съм изпаднала в паника. Роклята ми все още не е пристигнала. Миналата седмица званнах до бутика и ми казаха след седмица. Днес пак им се обадих и ми казаха същото - след седмица.Това на нищо не прилича.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 15, 2009, 17:28:55 »

Стаси, не се паникьосвай. Без рокля няма да те оставят. В краен случай отскачаш до Асеновград 2 дена преди сватбата и се сдобиваш с нещо. И аз доста добре съм го обмислила този вариант. Да, тъпо ми е, но не е фатално, важно е да има музика и танци, ако може и почерпка и сватбата ще стане чудесна Bravo Концентрирай енергията си да стъжниш живота на мотаещите се лелки от булченския салон, не да си късаш нервите good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 15, 2009, 17:30:44 »

Стаси първо честита темичка и второ не се шашкай за роклята.Моята дойде в сряда, а в неделя беше сватбата.Бях леко луднала, но накрая се хилех и си виках, че всичко е готово с рокля или без сватба ще има Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 17, 2009, 09:51:54 »

Стаси, какво стана с роклята?пристигна ли? дано не те оставят без рокля, но се съмнявам..всичко ще бъде ок, не се безпокой. give_rose
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 17, 2009, 12:02:19 »

Още не е простигнала. Вчера ходих до м.тайлър и ми казаха че била изпратена и до края на другата седмица трябва да пристигне. Вече я чакам с нетърпение. Купих си обувки но не знам дали са подходящи защото роклята е цвят слонова кост а те са по бели. Но като дойде роклята ще ги пробвам заедно и ще преценям дали си подхождат.
Остана ми да си купя бижута, чаши, късметчета, да си избера букета и прическата.
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 21, 2009, 13:34:21 »

Днес ми се обадиха за роклята. Пристигнала е в България и само трябва да я вземат от митницата. Вече мога да дишам спокойно.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 21, 2009, 19:05:44 »

Много се радвам за теб, похвали се когато си я вземеш вкъщи. Надявам се да е приказка!!!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 29, 2009, 10:51:32 »

Хихи, ний май таз рокля ще я видим на официалното й представяне утре, мммм?smile
С нетърпение чакам да те видя в целия блясък на една щастлива булка!
Пожелавам ти да си много спокойна и най-вече много усмихната!  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 29, 2009, 16:09:11 »

Пожелавам ви прекрасен, весел и незабравим сватбен ден. И после да споделиш с нас преживяванията и снимките от него.   give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 30, 2009, 20:15:07 »

Честито на младото семейство!
Дано от този ден мечтите ви се сбъдват така лесно и за напред! Бъдете много щастливи и непрестанно влюбени един в друг!


Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 30, 2009, 20:21:09 »

Честита сватба give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 31, 2009, 00:11:32 »

Честито на младото семейство! Много любов, семейно щастие и разбирателство и попътен вятър!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 31, 2009, 00:26:26 »

Честино на младото семейство.
Пожелавам ви прекрасен семеен живот изпълнен с много любов, щастие и разбирателство. Бъдете винаги весели и засмяни като на сватбения ви ден.
[/font]
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2009, 01:54:29 »

                                              Честито, мило семейство!!!


Вече сте две сърца в едно, две съдби в една - бъдете мъдри, отговорни и честити! Наздраве!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2009, 18:27:48 »

Щастлив семеен живот!!!

Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 31, 2009, 18:50:55 »

честита сватба  weddingday много любов и щастие!!! give_rose
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2009, 22:11:13 »

Благодаря ви за милите пожелания.
Вчерашният ден бе една сбъдната мечта, изпълнен с много емоции и невероятни моменти. Аз малко се бях притеснила заради лошото време но за наш късмет веднага след ритуала спря да вали и успяхме да си направим снимки на открито. А персонала в ресторанта беше на високо ниво и спомогнаха за приятното ни прекарване. Обещавам че щом са готови снимките веднага ще кача.
За малко да имаме издънка с булченският букет защото цветарката ми не можеше да намери бели орхидеи, но всичко се нареди в последният момент.
Утре с младоженеца заминаваме за 2 дни да си починем и да се порадваме един на друг.
Когато се върнем обещавам да ви разкажа с подробности за сватбата.
Лека нощ.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 31, 2009, 22:56:41 »

Пожелавам ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана! Живейте така, че всеки ден да си казвате: „Беше по-хубаво от вчера!” Честито!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 01, 2009, 11:06:24 »

 Bravo Честито мило семейство, бъдете много щастливи и се обичайте винаги give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2009, 11:17:24 »

Честито на новото семейство! Желая ви много щастливи моменти и много любов!!!  give_rose  @}->--Ще чакаме снимки  girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 01, 2009, 11:40:24 »

Честито мило семейство!
Пожелавам ви любов, търпение и разбирателство  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 01, 2009, 17:28:51 »

Честито  nazdrave
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 03, 2009, 20:39:52 »

Честито на младото семейство, много любов и разбирателство!
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 05, 2009, 10:08:21 »

Ето и от мен малко снимки. Качеството не е много добро , но професионалните още не са готови.


* n1540046353_149745_1549355.jpg (48.47 KB, 604x453 - видяно 435 пъти.)
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 05, 2009, 10:09:51 »

и ето влизаме в ресторанта
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 05, 2009, 10:18:51 »

« Последна редакция: юни 05, 2009, 10:48:20 от stasi_ge » Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 05, 2009, 10:51:39 »

Тук се опитвам да ритна менчето. Така и не успях да извадя червено или синю цвете- следователно близнаци



А ето и първият ни танц






Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 05, 2009, 10:56:28 »

Младоженеца ликува защото си мисли че е взел по голямото парче от питата- но кумата отсъди че парчетата са по равно.




И дойде времето на тортата:



Айде сега след като ме е омазал с торта и да ме почисти:

Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2009, 11:42:28 »

ЧЕСТИТО и от мен на младото семейство  give_rose

stasi_ge била си много красива булка, роклята ти е страхотна - веднага познах, че е на Casablanca Wink

Качвай още снимки, искам да разглеждам  Bravo
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 05, 2009, 14:44:06 »

Най-накрая дойде ред да ви разкажа за предсватбените вълнения и за това как протече големият ден.

Седмицата преди сватбата ми беше доста натоварена защото оставих част от организацията за накрая и майка ми дойде да ми помага. Накупихме всички дреболии- подаръчета за гостите(канелена пръчица, украсена с розичка и към нея закачето късметче с някаква крилата мисък за любовта или бракът), чаши, шампанско, късмети за хвърляне, вузглевничка за халките и т.н. По късно ще кача снимки на всички тези неща в галерията. Тъй като не можах да си избера сватбена кошница от магазините не Пиротска(видяха ми се доста претрупани) си поръчах 2 кошници да ми ги украсят в цветарски магазин - облечени с органза и в единия край с живо цвете - станах нистина много красиви.
Няколко пъти трябваше да ходя на проба за булчинската рокля - не се налагаха никакви корекции освен скъсяванр на презрамките и подплънки  - но шивачката на M.Tyler и това успя да оплеска. Беше ми усукала едната презрамка и в самият ден малко ми стягаше на рамото. Като цяло не останах мхого доволна от обслужването в M.Tyler и само те ми скасаха нервите покрай цялата организация.

В петъка преди сватбата се отдадох на разкрасителни процедури -  маникюр, педикюр, маска на лице.
Следобед отидохме до ресторанта да занесем алкохола и за последни доуточнения. И след това при цветарката за да си взема цветето за косата. И как се изненадах когато тя ми каза че вместо бели орхидеи са и донесли лилави - нямах време да търся другате цветя и много набързо си измислих друг букет и цвете за косата. Но всичко се нареди в последният момент - в самият сватбен ден ми намериха бели орхидеи и всичко стана просто прекрасно.

Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 05, 2009, 15:01:45 »

И ето дойде и големият ден. Естествено предната вечер от вълнение не бях спала но преливах от емоция и не усещах никаква умора. Станах към 9 пих кафе и в 11 отидох на грим и прическа заедно с мама. Няма как трябваше и нея да я направят красива. Двете се прибрахме към 13:30 , отново пихме кафе, последни приготовления вкъщи и започнахме да се обличаме. Заедно с една приятелка ми помогнаха да се облека и докато чакахме да дойдат да ме вземат си говорих с леля ми която живее в Испания( за съжаление не мога да дойде) по skype - и тя искаше да ме види.
Младоженеца естествена закъсня а мама и брат ми го пуснаха токлова бързо че аз едвам успях да се скрия в спалнята и срам не срам сама си затисках вратата. Ние се бяхме разбрали да не правим такива ритуали по взимане но аз в последният момент реших да го изненадам -  булка не се дава токлова лесно.

Когато ме извеждаха от вкъщи валеше почти порой - и така цял живот ще ни върви по вода.
Сватбеният ритуал беше много тържествен - аз треперех от притеснеие или вълнение не знам. Попитаха ме взимам ли Илия и аз бързам да кажа "ДА" Все едно че някой ме гони. А него като го попитаха дали ме взима за жена , той си пое дълбоко дъх имаше един момент на очакване и чак тогава каза своето 'ДА". И после си подаде крака да го настапя - ей така най-демонстративно. Но и аз не съм вчерашна изчаках да си прибере крачето и после го изненадах.

За моя най -голяма радост когато излизахме от ритуалната зала вече грееше слънце и си направихме снимки пред народният театър.

А в ресторанта се бяха справили доста добре с усраката и аранжирането на масите. Естесвена започнахме с официална част - захранване от свекървата, наздравица с кумувете и ритане на менче. Ритнах го веднъж - не се обърна, втори път - не се обърна и така до три.  Е цвете не излезе от менчето, затова казаха ще имаме близнаци. И дотук беше с притеснението - двамата с Илия се отпуснахме и започнахме да се забавляваме. Танци, хора е и още малко ритуали - букет, жартиер,рязане на торта, приемане на поздравления от гостите. И така до 2 часа. Мисля че седнах само за 30 мин колкото да хапна нещо. Беше много хубава сватба -  и най важното беше че и младоженеца наистина се отпусна и се забавлява. Той никак не обича да е център на внимание и беше решил че цяла вечер ще му е досадно -  но  не се получи така.

Така ние започнахме нашата семейна приказка.  wedding                                                                               
Пожелавам на всяка една от вас да се чувста принцеса на сватбения си ден и попътен вятър в семейният живот.

 


Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 05, 2009, 15:48:41 »

ето още малко снимки


 и прическата





А тук танцуваме с майка ми и със свекървата



Младоженеца малко се изхитри и си помогна с ръцете




Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 08, 2009, 15:37:15 »

Била си прекрасна булка и роклята ти много ми харесва  Bravo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 09, 2009, 13:40:31 »

Стаси, поздравления. Била си наистина стилна булка. Роклята е много красива. И ти си прекрасна. Няма от какво да се притеснявам значи, защото и аз няма да имам було, а с цвете в косата изглежда наистина много красиво.
Пожелавам ви много много любов, много красота и много късмет от тук нататък. heart
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines