Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:44:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stasi_ge - 30.05.2009 г.  (Прочетена 16595 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 16:50:28 »

Е, няма как да не съм точно аз, която ти пуска темата - все пак си ми съникничка  Bravo blum Bravo
Честита темичка. Ще чакаме разкази с много снимки за всички приготовления около събитието  blum Wink blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:48:49 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 23:43:33 »

Лека и приятна оставаща подготовка миличка! Нека спокойствието бъде с теб през оставащите дни и всичко да се нареди както вие искате.Успех give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 03, 2009, 18:31:36 »

stasi_geИ аз да честитя и да добавя още два стиснати палеца за успех в подготовката Good luck
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 19:30:23 »

Честита темичка. Усещането е страхотно нали? С теб май сме на един ден  Wink При теб как върви подготовката?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 04, 2009, 17:21:44 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2009, 21:57:31 »

Честита темичка и от мен stasi_ge, пожелавам ти спокойни последни дни като неомъжена жена и прекрасна сватбена приказка
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 05, 2009, 11:16:01 »

stasi_ge, честита темичка! До къде стигна с подготовката, все още ли си спокойна или те обхвана предстватбената треска blum? Пожелавам ти 30 май да е най-слънчевият майски ден, красив и незабравим за теб. Хихик, какъв съм егоист, нали и аз съм на 30 май tease. Ще чакам да напишеш какво ти остана да подготвиш за сватбата и късмет!
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 05, 2009, 11:27:55 »

честита темичка желая ти вскичко да е по вода на сватбата и покарай сватбата  give_rose
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 07, 2009, 13:06:19 »

Благодаря ви много за милите думи. Трогнахте ме.
Аз малко късно се вкючвам но последните дни нямах интернет.

Имаме още толкова много неща има да организираме - като украса в ресторанта, букета, да си избера прическа, подаръчета за гостите, бижута, риза за младоженеца и т.н. .....
но учудващо съм много спокойна. Само малко се притеснявам защото роклята  ми още не е пристигнала. Днес се обадих в M.Tyler и ми казаха че я чакат към 15. А аз вече нямам търпение !

Мисля да си взема 2-3 дни отпуска защото покрай работата не ми остава никакво време за сватбата. Надявам се до края на другата седмица да сме изчистили повечето неща защото усещам че скоро ще започна да се шашкам.

Надявам се скоро да мога да ви дам по подробна информация.


Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 08, 2009, 11:20:10 »

Може ли и аз да ти честитя темичката и да ти пожелая спокойни предсватбени дни.
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 15, 2009, 12:16:14 »

стаси,честита ти темичка!!!! *YAHOO*сигурно треската те затресла вече!пожелавам ти днес да си вземеш роклята и да се отдадеш на хубавите моменти които ще предстоят до 30-ти и още по-хубавите които ще започнат след това!!!поздрави от цецко blum
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 15, 2009, 15:38:09 »

Деси, мерси за пожеланията. Аз вече съм изпаднала в паника. Роклята ми все още не е пристигнала. Миналата седмица званнах до бутика и ми казаха след седмица. Днес пак им се обадих и ми казаха същото - след седмица.Това на нищо не прилича.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 15, 2009, 17:28:55 »

Стаси, не се паникьосвай. Без рокля няма да те оставят. В краен случай отскачаш до Асеновград 2 дена преди сватбата и се сдобиваш с нещо. И аз доста добре съм го обмислила този вариант. Да, тъпо ми е, но не е фатално, важно е да има музика и танци, ако може и почерпка и сватбата ще стане чудесна Bravo Концентрирай енергията си да стъжниш живота на мотаещите се лелки от булченския салон, не да си късаш нервите good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 15, 2009, 17:30:44 »

Стаси първо честита темичка и второ не се шашкай за роклята.Моята дойде в сряда, а в неделя беше сватбата.Бях леко луднала, но накрая се хилех и си виках, че всичко е готово с рокля или без сватба ще има Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines