Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 16:52:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 3 част  (Прочетена 132950 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: април 29, 2009, 15:39:40 »

Диетите и другите начини за отслабване!
Диетите и другите начини за отслабване! - 2 част
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 29, 2009, 15:42:26 »

Аз първа в темата, обаче съм в голяма драма. cray Не се харесвам в огледалото, знам че трябва да отслабна, при това около 15кг и пак не се вземам в ръце. Кажете вие как се самомотивирате за диети, спорт и всякакви начини за отслабване. girl_impossible
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 29, 2009, 15:44:59 »

Да следя темичката искам....  good
И да кажа на всички че зверски се разболях покрай едно отслабване, така че мацки много внимавайте как отслабвате.  good Сигурна съм че всички сте по разумни от мен......но човек заслепен в опитите си да изглежда добре понякога е като опиянен и не знае и не разбира до къде стига  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 29, 2009, 15:56:04 »

на мен това с лунната диета хич не ми допада - само вода и чай - не мога да го издържа.  cray cray cray cray не мога да се откажа от храната - много ми е трудно.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 29, 2009, 16:00:31 »

на мен това с лунната диета хич не ми допада - само вода и чай - не мога да го издържа.  cray cray cray cray не мога да се откажа от храната - много ми е трудно.

Е нали е един ден в месеца? Тооо дори без да си на диета е хубаво и полезно да го правиш за да разтовариш малко организма си от боклуците с които го тъпчеш good
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 29, 2009, 16:07:04 »

Да се запиша и аз, напоследък мога да бъда само лош пример за самоконтрол, понеже никакъв го нямам. Поне потдържам килограмите на които съм, но когато трябва да се стегна и наистина да сваля, понеже не мога да се понасям вече, спирам да си купувам нови дрехи и когато всеки ден пъшкам да се напъхам в старите дънки или любимото панталонче ееееееееееееее това ми е супер стимулант, направо озверявам към себе си, лошото е че когато стигна до там вече съм трупнала 5-6 кг и те трудничко се свалят. Успех мацки!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 29, 2009, 16:07:10 »

На мен понеже мми е трудно да спазвам диета минах на следния режим, на обед задължително хапвам салата с нещо(пилешка пържола най-вече) гледам да е чисто месо или съм само на салата.Вечер само салата.От другия месец съм на активна гимнастика, че си направихме фитнес под офиса.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 29, 2009, 16:07:48 »

 cray cray cray а аз имам чувството че и 2 часа не мога без храна. аз ако не ям редовно започвам да треперям цялата и дори съм повръщала от глад
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2009, 16:11:00 »

Айде в новата отслабваща тема, мацки....... Кво се жалвате такива бе, глада не е работа, после ще се върнат и ще маршируват по вас килцата, така че я си изберете нещо по разумно.
В предната тема бях писала за една 90-дневна, Капризчето изрови от някъде линк, може да ви го пусне, чувам страхотни отзиви за нея, пък се яде на корем и то от всичко. Просто е в определени дни.
Капризче?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2009, 16:30:09 »

Маги аз в момента съм на подобен на твоя режим....не мога да закусвам и това си е, колкото и да е полезно според всички. Първо не ми се яде сутрин, второ ям ли сутрин съм гладна на вълк през целия ден  good Та ям на обяд...даже манджичка ям на обяд, а на вечеря нещо лекичко, примерно салатка или суха паста "Балкан"  funnytooth Снощи малко трушийка ядох, то и тя е много полезна, ама за мен всичко си е до човек, чувствам се вече добре, засища ме, не се чувствам подута като балон след това и така....
А и на въже скачам всеки ден....или си танцувам сама в къщи  banana funnytooth Та вече съм някоя килце надоло  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 29, 2009, 17:46:55 »

Веднага пускам линка с диетката: http://www.dieti-otslabvane.com/90-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE_%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5

Ако се хвана и да я правя, цена няма да имам  tease
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 30, 2009, 09:41:53 »

да се запиша и аз да следя темата. макар че аз съм на нисковъглехидтатна дието от година и половина и по здравословни причини трябва да я спазвам цял живот. немога да не ям, ям по 5-6 пъти но по мъничко. не ям сладки неща и бяло тесто. е когато много ме изкуси някое шоколадче си хапвам по малко  blush
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 30, 2009, 10:23:07 »

НАЙ-ДОБРИЯ стимул за мен са старите дрехи  good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 30, 2009, 10:44:59 »

Ония ден се видях с една моя приятелка която е много пълна и доста дребничка значи висока е 1.64 и е 84 килограма доста си е та като я видях и  shok толкова голяма промяна попитахя естествено за причината
Явила се е на тест определящ от кои храни задържа мазнините и от кои не
За 2 седмици резултата е 6 кила след теста са и съставили програма за хранене и да ви кажа ефекта е феноменален
Каза ми че е платила 100лв за иследването поне тук е толкова
Така че смятам и аз да се подложа след като родя
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 30, 2009, 11:09:51 »

Здравейте момичета !И аз да се разпи6а в новата темичка ,освен луната диета която си правя по веднъж в седмицата,ходя на фитнес,много съм доволна,в останалото време ям в неограничени количества и каквото си поискам,не само че не напълнявам ,но и отслабвам и се стягам,а нали се се6тате идва лято,море........така че аз съчетавам около час и половина на ден ходене пе6 и 1 час във фитнеса
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines