Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:21:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 67245 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 08, 2009, 15:25:16 »

... Гледайте, гледайте, давайте акъл, че като ги отпечатам, после лошо..

На мен ми се струва, че маса 2 от тази схема е по-подходяща да е ВАШАТА маса, някак е по-централна и от нея се вижда всичко, както и всички могат да гледат към нея! Wink
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 08, 2009, 15:26:39 »

дам тази маса 3 малко странно стои до вашата маса...

не може ли 1, 2 , 3, 4 да са си успоредни и една след друга.....и да се открие мястото пред маса "М"?
« Последна редакция: юни 08, 2009, 15:32:57 от Bulechka™ » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 08, 2009, 15:27:33 »

И на мен така ми се струва за вътрешната схема.
Или пък, ако можеш да сложиш маси 2 и 3 успоредни на 1 и 4, така ще се открие цялото пространство пред вас  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 08, 2009, 15:38:36 »

звинявай че се намесвам, малко егадно когато си наумиш нещо други да не го одобряват и да пишат критики, но си мисля, че и в двата случая младоженската маса, не е където трябва.
най- добре е да е в средата на някоя от стените и да няма други маси пред нея, а само дансинг, за да може всички гости да ви виждат, трябва да има централен изглед според мен
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #169 -: юни 09, 2009, 00:20:53 »

Бастет, и аз съм съгласна, че маса 2 трябва да е вашата! Не бих сложила маса пред младоженската! Трябва да е централна и да има дансинг отпред, както е писама и Руми.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 09, 2009, 08:29:14 »

Ох, момичета, веднага сте видели къде е проблема.. проблемът е, че ресторанта вътре има 96 места, когато е подредено да няма дансинг. А сега ние се опитваме да сложим 117 човека там и да има място. Защото когато резервирахме, бяхме с 96 гости. После свекърва ми започна да си измисля нови и нови братовчеди и ... те ти, булка, Спасов ден!

Относно маса номер две, там съм приложила художествена заблуда. При нея е някак си затулено. И очакмам там да седнат 12 души. Няма никакъв начин да се сложи на мястото на булчинската, дори да се преместят Р, 6, 7, 8 и 9 надясно, пак разстоянието от 5 до стената не побира маса 2. Освен това, зад маса 2 са френски прозорци, които стоят отворени и през тях се излиза в градината. Ако седнем там, ще сме с гръб към градината и в контражур. Предложението от ресторанта беше булчинската маса да е на мястото на 8 и 9, те двете разположени където е сега М и 3, а 3 изместена напред и реално заемаща и малкото пространство за дансинг. Маса за родителите пък изобщо липсваше. И идеята беше ние да седнем на пулта на ДиДжея едва ли не.

Затова решихме този вариант, че е по-добре да жертваме централното място на нашата маса, отколкото дансинга. Освен това Т-образното разполагане на дълга и по-къса маса е класика. Така са правели средновековните пирове по замъците.

В градината голямата греда е маса 1. Затова съм й сложила но.1, че поне хората, дето съм екстрадирала там, да не им е много кофти. 2  са моите по-възрастни роднини, да си седят на сянка в беседката. 13 е за фотото и видеото, там няма проблем. Най-хубавите маси са на терасата, които са хем близо до манджата, хем близо до детския кът, пък и са под покрив и са защитени и от жега и от дъжд. Там съм сложила майките с деца.

Ето схемата - предложение от ресторанта за вътре. Дансинг няма, не се заблуждавайте от изкривеното ми чувство са пропорции като съм чертала, свободно е пространството единствено между М и 3. През което ще минават всички за да стигнат до храната, нали се сещате.. Тази схема може и да стане, но ако не е блокмаса сервирането. Така ми се струва.


* masi1.jpg (39.57 KB, 700x494 - видяно 308 пъти.)
« Последна редакция: юни 09, 2009, 08:32:29 от BASTET » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 09, 2009, 08:45:47 »

Абе слънце в неделя ще е слънчево стига с това вътря я дай едно разположение на градината  tease
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 09, 2009, 10:26:44 »

Дала съм, дала съм, tasty - вертикалната схема със 17те маси  girl_wink

Ох да се моля да не вали ми остава само  Sunshine

Разпечатах схемата само за навън. Вътре са по-малко маси, да се оправят със списъците шаферките, колкото могат и това е.

Изрязаха ми на плотер номерата на масите, довечера предстои труд и творчество вкъщи!
« Последна редакция: юни 09, 2009, 14:24:36 от BASTET » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 10, 2009, 09:00:30 »

Споко, Бастетче, ний форумките непременно ще се организираме и ще направим едно дружно заклинание за слънце! smile Няма се пуашиш!  give_rose
Мисля, че по-добре от начина, по който си измислила схемата - няма как. а пък и в крайна сметка важно е веселието и компанията по масите, а не чак толкова разположението на самите маси. smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 10, 2009, 09:50:33 »

Благодаря ти , блещучке, за подкрепата..

Снощи бях при една приятелка да си избера обици, за да са ми нещо на заем. Оказа се, че тя има само едни с перли и жълто злато.. които ми седят чудесно, връзват се с прическата и с другите бижута. Просто фантастично!

Поръчах все пак кръгъл букет на лента през китката. Да видим добре ли направих.

Пуснах на Ди Джея желанието ни за първи танц.. пускам го и на вас за поздрав!

http://www.youtube.com/watch?v=vSSoMw3R-E8

Остана да довърша номерата за масите, да разпечатам списъците с гостите, да разпределя в кашончета кое ще ходи в ресторанта, кое в църквата, да раздам задачите на шаферките и помагачите.. и да издържа още четири дни на капризите на свекърва ми.

Днес родителите ми имат перлена сватба. Дано и ние да имаме някой ден такава... Въпреки че родителите на мъжо полагат нечовешки усилия да ни скарат още от сега.
« Последна редакция: юни 10, 2009, 09:52:21 от BASTET » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 10, 2009, 12:52:59 »

Честито за перлената сватба на родителите ти  give_rose Няма да позволявате да ви ядосват все пак остават само 3 до най-красивия Ви ден  yahoo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 11, 2009, 15:21:11 »

Поздравявам те, че сте си избрали песен за първия танц.
А аз се влюбих в песента, която ти беше пуснала тук - на Босна от евровизия- ако не беше писала за нея сигурно никога нямаше да я чуя. Сега и аз навивам моето момче за нея и само му я пускам белким вземе и той да я хареса за първи танц.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 12, 2009, 16:15:53 »

Момичета, изчезвам след малко и ще се включа след събитието.

Остава ми да закарам сега алкохола, номерата за масите, сърчицата и етикетчетата за подаръците за гостите в ресторанта. Имам среща с едната шаферка, утре с другата, за жалост двете едновременно няма да успея да събера. Утре рано съм на маникюр, трябва да взема картината-подарък за кумувете и погачите, да приготвя кашончето с неща за църквата и да дам подаръците за дечицата и кошницата с целувките на шаферките, както и да прозвъня главните действащи лица да им кажа още веднъж часовете и адресите, да изрепетирам пак танците, които имам да танцувам. Май това е от мен.. пожелайте ми успех.. ще се върна със снимки! yahoo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 12, 2009, 16:18:35 »

Успех мила,дано всичко да мине по вода!Само запази спокойствие и ще видиш,че ще бъдеш най-хубавата и щастлива булка!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 12, 2009, 16:18:48 »

Стискам палци всичко да мине като по мед и масло. Пожелавам ти много незабравими и приятни емоции, които после ще чакаме с нетърпение да споделиш с нас. И много снимки да направите. Целувки и късмет мила  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines