Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:55:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 67298 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 04, 2009, 14:56:29 »

Да ти кажа и аз не бих отказала маска на спайдърмен нито уши на трол  sarcastic май имам неизживяно детство.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 04, 2009, 15:27:37 »

Да ти кажа и аз не бих отказала маска на спайдърмен нито уши на трол  sarcastic май имам неизживяно детство.

Ах, миличка, а аз как щях да си купя някакво яйце с дракон вътре... мнооого беше яко. Или един робот дето става на боклукчийски камион. Едвам се одържах. Щях да му лепна снимка на кмета на главата и да веселя колегите с него  sarcastic
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 04, 2009, 16:00:03 »

Ах, миличка, а аз как щях да си купя някакво яйце с дракон вътре... мнооого беше яко. Или един робот дето става на боклукчийски камион. Едвам се одържах. Щях да му лепна снимка на кмета на главата и да веселя колегите с него  sarcastic
Идеята е много добра, подкрепям с две ръце  funnytooth
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 05, 2009, 10:31:31 »

Еййййй начиии... с тоя ресторант ходенето по мъките не е свършило още. Аман, аман.. дала ми каката някакви скици на масите - напълно несъразмерни angry. Маса за 8 човека по-голяма от маса за 16. Дансинг няма, няма маса за родителите, на единия чертеж мястото на блокмасата не е ясно, на другия - ДиДжея... ааааа! Безобразие!  beating Бройката на гостите не съвпада с броя на местата по масите.. средно с 6 или 10 човека.. и тия скици нямат нищо общо с това дето си говорихме преди месец. Аз ли съм малоумна, що ли..
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 08, 2009, 09:11:52 »

Направих скици на подредбата на масите и за вътре и за вън.. може би утре ще ги разпечатам.. направихме разпределението. Абе добре се движим май. Направих си воала, с него съм готова вече. Стана толкова нежен.. много по-красив от всички купешки кичории. Купих си цветя за косата от джъмбо, както и форкети с перли - и бели и златни, ще видим кои ще ползваме. Купих и една синя форкета - тя ще ми е "нещо синьо"  girl_wink

Току-що мъжо ми се обади да ми каже, че е катастрофирал с колата ми. Добре е той, това винаги е най-важно. Уффф, не й върви на милата количка. На 30 март мене ме блъснаха отзад, вчера, вчера ми сложиха крилото на багажника.. днес трябваше да я снима застрахователя че е оправена. И сега - аааайде пак. Пак удар, пак отзад... ще дадат ли пари застрахователите, няма ли, не е ясно.  sad И сега съвсем нямаме кола. "сватбената" е на бояджия, ужким за полиране и пастиране, какво е това пастиране цяла седмица.. не мога да разбера. Еййй, трябва перо в бюджета да напиша за такси вече girl_impossible

В събота купих алкохола. Absolut и Jameson. Чудех се между джеймсън и балантайнс, обаче в момента в Метро единия литър абсолют ти го дават с малък джеймсън. И викам айде, ясно е какво ще е вискито. Взех и минерална вода и кола допълнително два стека да има за зор за ман. Иначе в куверта има литър вода, половинка безалкохолно и по една половинка бира на човек. Виното е смятано една бутилка за двама човека, а ракията е по 200 грама на човек. Малко ми е терсене, че не взех мартини. Вярно че имам малко гости от моя страна, но моите приятелки пият мартини.. еми ще трябва вино или бира да пият сега, това е положението. Шампанско няма. Не знам прябва ли, не трябва ли да има.. ние в нашите чаши ще го сменим с ябълков сок така или иначе, защото не пием алкохол.  girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 08, 2009, 09:24:23 »

Много съжалявам за поредната катастрофа. Приеми го от положителната страна, че счупеното носи щастие  give_rose Нас вчера ни удари една мацка, която отиваше на сватба, а ние пък бяхме тръгнали към ресторанта, но извикахме застрахователя да съставим двустранен протокол да не и пишат акт да и развалят настроението.
Браво за хубавите покупки smile Айде то си дойде времето smile Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #156 -: юни 08, 2009, 14:50:07 »

Ей, Бастет, много гадно с тия катастрофи! Ама хубавото е, че са лекички и нищо ви няма на вас! КАкато Тасти е посала, счупеното носи щестие  Wink

Много добре ви върви подготовката! Бързо и май не остана нищо за правене, а? Какво остана от списъка?





П.С. Тасти, браво за хубавата постъпка! Много мило от ваша страна!
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 08, 2009, 14:57:15 »

Хаха, дано ни донесе счупеното щастие, наистина! Благодаря, момичета за окураженията!

Да ви покажа ли схемите на масите? Мисля да ги разпечатам голеееми и да ги туря на входа. Тази е за навън:


* masiPrint3.png (69.8 KB, 429x600 - видяно 296 пъти.)
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юни 08, 2009, 14:58:32 »

А тази е за вътре..


* masiPrint2.png (61.83 KB, 600x427 - видяно 307 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #159 -: юни 08, 2009, 15:04:22 »

Много добре са направени, браво !  good
Вашата маса коя е?

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 08, 2009, 15:07:35 »

Много добре са направени, браво !  good
Вашата маса коя е?

Bravo good Bravo
Тъкмо се канех да попитам същото!!! Wink
И какво значи "М"-то на едната от масите? blush Младоженци ли?
А "Р", какво е? blush
« Последна редакция: юни 08, 2009, 15:10:10 от Bulechka™ » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 08, 2009, 15:08:20 »

А ще има маси и навън и вътре ли в крайна сметка?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #162 -: юни 08, 2009, 15:10:58 »

Ааааа, Младоженци и Родители. Всичко е ясно  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 08, 2009, 15:12:57 »

Ааааа, Младоженци и Родители. Всичко е ясно  Wink

Сега и на мен ми се изясни!!! Wink good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 08, 2009, 15:13:52 »

нашата е М(ладоженци)  smile
на родителите е Р(одители)

Ами то за имане ще има.. но ако поръчаме наредба отвън, вътре ще са си както са си масите в момента, няма да са прередени като по схемата. И съответно обратното. Разбрали сме се ако не вали да редят отвън - по първата схема.

Ейй ма много бързо пишете бее, аз докато се наведа, то охлюва се шмугна в храстите  girl_wink
Благодаря за което, между другото, защото тая наредба я коландря от март месец..
Гледайте, гледайте, давайте акъл, че като ги отпечатам, после лошо..
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines