Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:00:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 67305 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 02, 2009, 15:36:21 »

Бяхме в ресторанта. Уговорихме менюто. Страхотно е, но е от 101 неща (хапки) и ги забравих. И всичко е "по ловджийски", и не знам си какво. Направо аз не мога толкова хубави именца да им напиша. Но.. няма да пиша меню. Нали до последния момент има чудене вътре-вън.. по-добре да не претоварвам излишно нещата. Може пък и да размисля.. чудя се. Ще видим. Ще имаме бира от тях, както и вода и безалкохолно. Остава едни вина и ракии да повлачим и евентуално виски! И сме в игратааа! Ще си занесем пилето предишния ден, имат менче, имат платно.. идеално просто! Ако можеше свекървата да я затворят някъде и да не я пускат до сватбата, най-добре щеше да е. Защо нямат шумоизолирани стаи или поне от ония клетки, дето се закачат да висят по стените на замъците... ееееееееххх... само това му е минуса на ресторанта.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 02, 2009, 15:49:53 »

Хмм.. Бастет, това за свекървата ако някой ресторант го прочете може да го предложи като опция sarcastic Вече почти всичко е уредено - стискам ти палци само да не вали. То и моите притеснения са само за това.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 02, 2009, 21:47:29 »

Хахаха...дай повечко парички на ресторанта и само гледай как ще я затворят някъде на скрито  funnytooth
Бастет, ти си на финала вече,остава да почакаме докато дойде денят когато ще си Булкааааа  yahoo
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 03, 2009, 08:33:15 »

Днес съм на пробна прическа. Чудя се роклята трябва ли да я нося с мене?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 03, 2009, 08:40:26 »

Бастет, аз роклята не бих я носила, но ако имаш блузка или потниче с подобен вид деколте като роклята примерно - може да е добра идея него да облечеш  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 03, 2009, 14:56:36 »

ще има ли снимки от прическата.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 03, 2009, 15:24:45 »

о и аз днес съм на пробна прическа smile Но аз моята рокля не мога да я занеса дори да искам щото е много голяма, но пък я нося на снимки
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 03, 2009, 23:17:31 »

tasty, булка, успех с пробите!

Ей я моята проба, която най-харесах. Петър плет плете .. и накрая това стана  DANCE





Само дето трябва сама да мисля сега за аксесоари. А нямам много идеи ...
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 03, 2009, 23:29:02 »

Бастет, прическата е уникалнааа.много си падам по всякакви плетеници и съм с 2 ръце за тая  judges
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 04, 2009, 08:30:17 »

И на мен много ми харесва  Bravo, а за какви аксесоари си мислиш, няма ли да имаш венец от живи цветя?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 04, 2009, 09:13:13 »

Ами фризьорът ме съветва да не е венец.. според него и венец и було и плитки много ще стане. Може би изкуствени цветенца, че естествените много тежки ще станат с тия капсули и т.н. .. то и сега тежи това чудо, без да е мацано и пръскано, а ще слагаме и допълнителна коса и ще стане оле-мале. Мене абитуриентската ми прическа беше адски тежка, защото беше със 7 рози и врата ме боля цяла седмица. Май е по-добре да съм поумняла малко за девет години..  blum Чудя се дали пък да не са някакви перлички, примерно на форкети. Абе очаквах повече съдействие от фризьора. Нещо..  nea. Аз отде да знам кво да си тура на главата. Той ме командирова в Джъмбо  pardon
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 04, 2009, 09:16:52 »

Да, може би форкети или от ония диско въшки.. има много симпатични с камъчета само - и лесно се слагат и ефектно стоят.. smile
За какво е допълнителната коса? Аз като гледам тази прическа толкова ми харесва само с твоята, че не виждам къде има нужда да се добавя нещо...
Чудесна си, миличка, с тези плитки!  heart
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 04, 2009, 10:39:36 »

 Bravo Много добре. Може би наистина и с венче и с було ще стане претрупано. Аз си купих едни перлички. Пускам ги в моята тема ако ти харесат ще обяснявам от къде да си вземеш  tease
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 04, 2009, 13:31:18 »

Купих подаръците за момченцата - маски на Спайдърмен. Сравнен със всички гормити и трансформери, той ми се видя най-безобиден. А и имам тема - пеперуди и паяци - все горски неща  DANCE Дано се харесат на младежчетата.. Ох, такъв камък ми падна от сърцето.. голям зор беше това. Видях елфските уши, но за жалост са много тежки и за много големи уши. Даже на мене ми падат. Не са детски. Те май не са елфски, а тролски, с тия размери  smile
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 04, 2009, 14:14:02 »

 Bravo Bastet, за прическата. Имаш много хубава коса, защо ще слагаш допълнителна?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines