Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 19:52:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 67487 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 21, 2009, 09:20:19 »

Чакай най- накрая и аз да се плясна тука...то не останало вече. За тюл - мисля, че по магазинчетата на Христо Ботев има (на кръстовището с Пиротска, където е спирката на трамвая).

За парите - спокойно, всички сме били така. При мен беше "Да живее Excel-а" sarcastic

П.П. Докато се изкажа и ме изпревариха.

http://www.rivendellbridal.com/ - да ти дам един сайт с идеи за фейски истории. Моята рокля от тук си я видях, ако нещо те вдъхнови...
« Последна редакция: май 21, 2009, 09:22:03 от skylife » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 21, 2009, 10:16:55 »

Ех, skylife , напълниха ми се очита в тоя линк.. heart Ама сценичния ми костюм прилича малко на тия рокли, така че .. значи съм в играта! good

Абе и аз имам exel, ама са като не помня вчера кое колко струваше какво да пиша в тоя exel, а де..  sad Ама съм шматка..
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #62 -: май 21, 2009, 11:44:56 »

Бастет, ти какво танцуваш всъщност? знам, че се занимаваш с изкуство и танци, но какво точно нямам представа.  blush
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 21, 2009, 11:50:19 »

А пък аз гледам да пиша в едно тефтерче всичките си харчове около сватбата. И не тегля чертата, защото сигурно ще е страшно shok
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 21, 2009, 13:47:25 »

Бастет, ти какво танцуваш всъщност? знам, че се занимаваш с изкуство и танци, но какво точно нямам представа.  blush

Срам ме е малко да си кажа.. ама ето ме тука..


Ама това ми е хоби, иначе съм графичен дизайнер.
Добре правиш ти, pebbles .. равносметката май на никой няма да му хареса, но сметки трябва а има!

Купих си бельо и тюл днес.. намерих некъв там къв да е.. 1,40х3 метра е парчето, по съвет на продавачките толкова взех.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #65 -: май 21, 2009, 14:17:21 »

Това с македонската сватба е много яко  tease А отнася ли се за полу-македонската?

Щом си взела тюл, значи си го измилила булото вече, или...?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 21, 2009, 14:44:58 »

Това с македонската сватба е много яко  tease А отнася ли се за полу-македонската?

Щом си взела тюл, значи си го измилила булото вече, или...?

Е и при нас е македоно(x3)-поморийско(х2)-врачано(х2)-севлиевска(х1) сватба, ама нейсе.

А за булото аз като отидох в магазина, то много лесно се оказа. Само един набор имам да му направя и е готово. И после както реша така ще го захвана. Ни шев ни кройка му требе. Само ръбовете ще взема малко да заобля и толкова.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #67 -: май 21, 2009, 15:52:47 »

 Bravo Супер хоби си имаш! Няма от какво да те е срам.  Bravo

Между другото аз сама бях хванала и си бях ушила един шал он тези с пендарите за ханша, уж да радвам Милото, ама нещо ме е срам и си стои в гарделоба. Иначе шалчето стана много хубаво!  blush

Ти беше писала, че на сватбата ще им потанцуваш на гостите  good  Bravo
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 21, 2009, 15:58:44 »

Аааа аз секак ще танцувам. И няма да съм сама - има още две луди с мене!  danceg

А я ме вижте тука - бас хващам, че не можете да ме познаете! Подсказвам - със зеления костюм и розовото цвеке на главата, вляво отпред. Това е вече индийско - баратанатиям.

За жалост няма как и така да се издокарам, да го танцувам и това. Много време отнема преобличането и е специфично - и грим и прическа.. дълга и широка. А и не е като гьобеците pleasantry
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 21, 2009, 16:04:17 »

Леле Бастет, ако знаеш как искам да я видя тази твоята сватба. С нетърпение ще чакам снимки и видео good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #70 -: май 21, 2009, 16:04:59 »

 Bravo Шапка ти свалям за индийските танци! За кючеците - доста хора го правят добре, но индийските танци са страшно сложно нещо / поне за мен/ с всички пози, погледи, движения на ръце, пръсти, крака, тяло, врат  shok не е за всеки. Сигурно от доста време танцуваш, щом пред публика го правиш. Мен, да си призная, танците са ми голяма страст, но не танцувам нищо. все нямам воля да се запиша някъде на нещо, а и къде ще намеря група за начинаещи на моята възраст....

За сватбата аз определено бих избрала индийското, но като е сложно - каквото може. при повече свободно време може да пробвате и нещо с малките шаферчета и тогава мъж ти няма накъде да се дърпа а крилцата като са задължителни за танца  Wink
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 21, 2009, 16:42:18 »

Леле Бастет, ако знаеш как искам да я видя тази твоята сватба. С нетърпение ще чакам снимки и видео good
Да! Всички искаме вече на сватба  Party time
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 22, 2009, 10:29:48 »

Благодаря, момичета, за подкрепата! Идва ред на снимчици.
Хе тука кадър от ритуалната - къде седят халките и че няма никакви възглавници и поставки.
Виждате ли какво липсва на снимката? Хихих - тапата на шампанскотооо..


Това ни е бокала за църквата:


Кутията за подаръците:



Окаяните късмети:


И същите късмети след намесата на арт директора - вече в приемлив вид
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 22, 2009, 10:33:36 »

Лелееееее Бастет, какви красоти показваш само.Бокала и ковчежето са страхотни,останаха ми очите в тях..от къде взе ковчежето?
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 22, 2009, 11:39:38 »

От едно магазинче за сувенири на Гео Милев. Имаше 100 вида 100 размера.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines