Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:31:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 67334 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 28, 2009, 09:24:42 »

Споко мила, всичко ще свършиш, а ние ще помагаме с каквото можем, че то си идва приказния ден.
Снощи ми дойде една идея не зная дали ще ти хареса. Мъжете да им сложиш по едно наметало като принцове или нещо подобно бях виждала някъде такива неща. Имаше и комплект наметало с шапка пък за магьосник. Другия вариант е мечове ама да не вземат да се контузят и да има сърдити майки  girl_impossible
Букет топка е много хубав, но трябва да отпадне тогава чантичка или нещо подобно защото и двете няма да се връзват, а и зависи от какви цветя ще го направиш и каква цифра ще струва щото на мен ми казаха, че топките гълтат много цветя и излизат адски скъпи, но пък много красиви give_rose Действай
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 28, 2009, 10:09:04 »

Бастет, аз да ти кажа честно ми харесват как изглеждат тези букети, ама ми се струват доста неудобни. А и букета от полски цветя май ще пасне повече на цялата ти украса.
Колкото за момчетата - защо не им земеш елфски ушички - намерих ги в този сайт http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1796. Цената им не е особено ниска, но ако не ме лъже паметта беше писала, че момченцата няма да са много. Представям си ги и със зелени островърхи шапчици, ама това е допълнително.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 28, 2009, 10:45:51 »

С малко закъснение честита темибка Бастет  give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 28, 2009, 10:48:46 »

Благодаря, Мърче , tasty , за идеите! Не се бях сетила за нито едно от двете!

Мерси и на anbibian за позвравчето!

Имам чувството обаче че момченцата обичат само роботи,  чудовища и военни работи и.. направо не знам. Вчера говорих със сина на кръстниците - него в главата му са само някакви трансформерс, някакви дракони и в най-добрия случай Спайдърмен. А синът на учителката ми по танци мисли само за бомби, ракети, къртечници.. и ще му правят рожден ден в стил "Спасяването на редник Райън"  blum Поне Хари Потър да харесваха.. ама него май само момичетата го харесват.. уффф а някои, като племенника на Пламен, са много срамежливи и не искат да си слагат разни неща по себе си. Той е ужасно капризен и разглезен. Синът на кумувете пък е съвсем друг - радва се на малки неща. Другите две момченца не сме сигурни, че ще дойдат, но май са по-скоро капризнички и те.. Много е трудно...
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 28, 2009, 12:47:06 »

Да се включа относно букетът -топка,моят беше такъв-уникално го направиха,само дето тежеше 2кг.заради мократа гъба вътре,но остана свеж цял ден.В ресторанта ми бяха приготвили купа с вода и го потопихме вътре-като зелка ;)Няма да сбъркаш ако си поръчаш такъв good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #95 -: май 28, 2009, 13:05:52 »

Може да сложиш лъковете на една маса и по някое време като им доскучае и се запознаят, знаеш ли как ще си ги награбят и ще хукнат с тях. Нищо, че харесват Трансформърс или каквото е там.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 29, 2009, 08:01:58 »

Вчера взех едни сърчица с панделки за украсата на ресторанта. Според мен са много ефектни и лесни за правене, но аз просто вече нямам време, затова ги купих. Смятам да ги постна в темата за украса също. Ето ги!

А това са пеперудските крилца, за които тооолкова умувахме. В комплект са с вълшебна пръчица и диадемка.


Ластиците за ръцете са по-големи от на тези в Джъмбо, дори и аз мога да се набутам в тях, а цената - точно наполовина. Да живее Илиянци.. и tasty задето ми помогна да ги намеря навръх Голямото първоюнско пазаруване. По детските магазини в момента е истински ад..

Такива крилца бяхме купили за децата от дом Българка в Стара загора последния път като ги водихме на пикник, хе тука в началото на май. И децата супер много се радваха. Веднага ги нахлузиха и тичаха с тях по ливадите и между дърветата.. беше направо като сцена от Сън в лятна нощ. Затова искрено се надявам малките гости на сватбата ни също да се зарадват.. Може би ще ги извикаме на кратка фотосесия с нас в парка край ресторанта, ако остане време.. или може би да ги извикаме като дойдем, да се снимаме с тях и после да влезем, заобиколени от феичките.. ще се посъветвам с фотографа за това.
« Последна редакция: май 29, 2009, 08:12:17 от BASTET » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 29, 2009, 08:16:03 »

 Bravo Girl_hide Супер сладурски са - и крилцата, и сърчицата... Сърцата къде ще ги слагаш - по дърветата или някъде другаде???
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 29, 2009, 08:16:45 »

О, идеята да влезнете заобиколени от феички много ми хареса ще се получи истинска приказка Bravo
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 29, 2009, 08:26:08 »

Хихи, мерси, момичета, за радушния прием на моите идеи! Друго си е да сподели човек!

Сърцата къде ще ги слагаш - по дърветата или някъде другаде???
Ами ние имаме едни като навеси зад булчинската раса и над разливния бар и мислех от стрехите да висят. Взех само 5, защото са скъпички. Да ги бях видяла по-рано, да бях направила мнооого повече..
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 29, 2009, 08:35:27 »

Те са керамични, нали? Или не...Ако са керамични - как ще ги направиш...Можеш ли shok
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 29, 2009, 08:46:04 »

Не, не са керамични, от шперплат или както и да се казва отова нещо дето го ползват за мебели и има нещо общо с дървото като материал.. Но според мен пре-спокойно може да се изрежат и от картон - фино велпапе или мукава.. Ноже да се разпечата дизайнче на самозалепващо фолио и ще станат жестоки!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 29, 2009, 09:56:25 »

Оф, много готски тия сърца! Колко кинта им искаха?  heart
И крилцата са чудесни просто! А си мислех дали момченцата няма да можеш да ги прилъжеш с един зелен плащ.. и с някаква изрисувана красота върху му? Тъй хем може да им плъзнеш идеята, че са нещо като горски - супермен... smile Лесно изпълнимо ми се вижда - с едни връзки около шията, а пък инициала отзаде може с текстилна боичка. Аз след като видях котаците на поканите - съм сигурна, че ще се справиш перфектно! give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 29, 2009, 14:37:56 »

Сега гледа клипчето в началото. Мале спуках се от смях твоят мъж като извади стотинките да те купува  funnytooth
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 29, 2009, 14:45:12 »

Такаааа
Аз понеже скоро се наврях тук, Бастет да ти кажа - малиииииииииииии добре че съм сама в офиса днес, че няма кой да чуе истеричния ми смях докато чета цялата тема от началото  sarcastic Много си забавна, направо пАдам  funnytooth funnytooth
Продължавам с четенето  ROFL
« Последна редакция: май 29, 2009, 14:59:31 от anbibian » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines