Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:35:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 67339 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #75 -: май 22, 2009, 12:13:03 »

Защо не ви ги слагат халките на възглавничката ви?????? Кака така? за ще си направя нашата от цветя! Как така няма да ми я покажат?????????
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 22, 2009, 12:30:54 »

Бастетче, тук от коя ритуална е, че съм бляла някъде ако си казвала преди това? Да знам да не се пъна да правя поднос или възглавничка ако не се ползва...
Бокала ми обра всички точки! Не съм виждала такъв до сега! Страхотен е  yahoo
И ковчежето е много стилно! Аз мислех кутия да използвам , подаръчна, че после ще се чудя къде да го слагам ако дам 30-тина лв за ковчеже... Обаче твоя избор ме кара да се замислям дали да не е нещо по-стабилно...  give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 22, 2009, 13:06:28 »

Ритуална зала Красно село е това.. а преди малко качих двете култови снимки с нашите шафери от другия апарат..

Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #78 -: май 22, 2009, 13:10:07 »

ееей, госпожоооо, много сте сладка! И изглеждаш толкова щастлива.  Girl_hide

аз преди малко загубих картина и звук, ама сега да кажа за нещицата - бокалът е наистина страхотен! На мен, обаче, снимката с халките и чашите ми легна на сърце, защото ми навява много сантиментални спомени.  Bravo
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 22, 2009, 21:22:56 »

Вече ме сърбят очите от желание и нетърпение за снимки и видео от сватбата Bravo
Шапка ти свалям-Уникална си!!!
Тия танци,Тия идеи,И дребосъчковци за сватбата-бокал,ковчеже... good
Мъжът ти и Приятелите ти са истински късметлии,че си им в ежедневието и живота give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #80 -: май 22, 2009, 22:43:46 »

Бастет, днес проверихме със сестра ми  за крилцата. Но не са добри новините. В едно магазинче за 1лв и един детски магазин имаше, но като питах за повече бройки ме изгледаха като телета. не знам защо беше толкова странен въпроса ми, ама явно си взимат по 1-2 бройки и стоят дълго време.
Съжалявам, че не можах да помогна.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 22, 2009, 22:45:17 »

аз утре ако имам път до илиенци ще погледна там smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 22, 2009, 22:45:33 »

В Джъмбо има, но 1. са розови и 2. са по около 6 лв... Ако помагам с нещо blush
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 23, 2009, 11:45:41 »

Бастет миличка, страхотна си направо! Поздравявам те и за идеите, и за разказите и за колегите, които имаш също! Мъжът ти трябва е горд много с теб! И със сигурност не му е скучно!Много си естествена, а това е нещо доста рядко срещано в последно време! Клипчето също е страхотно и много се смях като викаш "Дай бузка бе, абе дай бузка бе"
Пожелавам ти една наистина приказна сватба и съм сигурна, че с крилца или без, с късметчетата от свекърва ти или с по-специални, тя пак ще бъде такава!
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 25, 2009, 09:14:29 »

Ох, момичета, толкова сте мили, че направо.. ще се разплача като ви чета коментарите.. чак се  blush..
Да ви се похваля, че през уикенда НИЩО не свърших  bouncinggirl. Бях на сватбата на Terko, карах алкохол, съпреживявах и най-вече.. бях много заета да се притеснявамс тях. Сега ужасно ми се спи и май и днес трябва да го пиша дъждовен.

Покрусена съм. Никой не щя да танцува "македонско девойче" и аз сама не можах да танцувам.. нещо почнах, после ми се уби желанието, нещо стана.. ужааас! Срам, срам.. в латиното мъжо е на светлинни години пред мене, аз се препъвам подире му като парцал за бърсане на под с дръжка.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 26, 2009, 10:47:54 »

 @}->--Поздравления за нестандартните идеи и всички умения lol)))
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 26, 2009, 12:11:10 »

Вчера отидох да доплатя църквата. пак проблеми - не било записано в незнам си каква тетрадка, че съм платила капарото bqsnasym Все нещо да има, да не е наред. Показвам аз бележката.. се едно използвана тоалетна хартия им показвам. И сега .. току-виж в деня на венчавката се разправяме като мангали пред храма... ама че работа!

В нашата църква искат от тях да си купиш свещи. Много са им красиви, то не са панделки, не са брокати, не са розички.. ама са 30 лева - това май е доста. Ееее купих едни, айде сега. Ама ако се заядат за капарото направо не знам!

Сватбеното ни пътешествие е пред провал.. затова пък току-виж заминем с друга фирма за Бали. Но снощи съм се притеснявала много за това.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 26, 2009, 13:00:05 »

Хей, миличка, не се ядосвай, нали знаеш всичко си е писано, ще се нареди всичко и ще е от хубаво по-хубаво, сигурна съм!!! good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 28, 2009, 09:19:41 »

Благодарение на булка tasty вчера нааай-сетне купих пеперудските крилца. Абсолютно най-последните. Жребието е хвърлено - ще има шаферки-феички.

Приемат се идеи за подаръчета за момченцата.

Купих и 224 балона! Има 100 бели, 100 шарени и 24 сърчица. Надух няколко в офиса да видя колко ще издържат. Довечера ще ги подложа на по-сериозен тест - ще дам един на котката ни. Ако издържи повече от 30 секунди, значи това са някакви противотанкови балони направо!

Кумата вика букет-топка на панделка да си взема. Да я послушам ли? Аз това исках първо, после реших полски букет, сега.. не знам вече.

Другата седмица вече трябва да уточним менюто и да правя схема на масите. Че ще има две схеми - вътре и вънка. Ужааас! Кога ще ги правя, кога ще ги разпечатвам, кога ще ги надписваам..

Не сме се видяли с ДиДжея. Защото не сме си избрали първа песен. Защото мъжо нищо не харесва. Май не са я написали още тая песен, дето да му хареса. Пичът с видеото също трябва да го инструктираме кога-къде-какво.

Има и ново 20 - трябва да рисувам картина на кумувете. Те като видяха поканите и сега това искат. Остават ми 5 страници да напиша по магистърската ми теза да я дам на курсовия да я чете дорде сме на сватбено.. кога, кога ще свърша всичко ..
« Последна редакция: май 28, 2009, 09:26:02 от BASTET » Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 28, 2009, 09:24:00 »

тезу букети топка са ми много симпатични......обаче как стоят....когато не ги носиш? smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines