Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 62591 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« -: април 28, 2009, 15:10:32 »

Я да ти направим една темичка  give_rose Честито милика и много весела сватба  danceg
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 28, 2009, 15:14:12 »

А, я?
Ауууу, мерсиииии!!! Хихихи, бре, бре, бре то верно наближи вече.. girl_impossible
Ще седна тия дни и всичко ще си опиша тука, да си събера зоровете на едно място! Пък който има нерви да чете после blum

Мерси ти много, tasty   give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 28, 2009, 15:16:15 »


BASTET, честита темичка!!! give_rose
Ето, че и за теб започна обратното броене!!! yahoo
Пожелавам ти незабравим сватбен ден,
изпълнен с най-прекрасните и незабравими емоции и
нека сватбената ти приказка никога не свършва!!!
heart



Теми за сватбени събития се пускат/правят не по-рано от 1 месец преди събитието!!!
« Последна редакция: май 14, 2009, 09:17:46 от Bulechka™ » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 14, 2009, 09:46:21 »

Уаааау, Bulechka™, какво красиво пожелание си ми сътворила.. Благодаря ти!

Еееех, сватба, сватба. Каква я мислехме, тя каква стана.

Една част от джангъра мина вече. Подписахме миналия петък и аз официално вече съм си госпожа. Направихме и вземане на булката. За целта използвах ентусиазма на колегите в работа и офиса, който е супер подходящ - двуетажен мезонет, с вътрешни стълби, три преходни тераси, три тоалетни и
две бани, осем стаи и безброй коридори и врати. Получи се много забавно. Имаме го снимано даже!

http://www.youtube.com/v/o1za8Qe-9ZA&hl=en&fs=1&rel=0&color1=0xcc2550&color2=0xe87a9f&border=1

В гражданското бяхме с кумувете, родителите на милото, двойка наши приятели, с които бяхме на вечеря предишната вечер и те като разбраха, се примолиха да дойдат, и двама мои колеги, най-младите програмисти, които също много искаха да дойдат. Закъсняхме стабилно за гражданското, поне едно 20 минути. Но тъй като освен нас друг не се женеше в тоя ден изобщо, нямахме никакъв проблем. Церемонията беше точно толкова тъпа и скучна, колкото очаквах, ама ние се ръгахме, бутахме и щипахме през цялото време и ни беше забавно.

Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 14, 2009, 10:29:23 »

Честита ти темичка, BASTET! Аз вчера дебнах да напиша, но все още беше заключена. Като си рових в темите и гледам, а, ти си имаш друго аватарче. И си наврях любопитния нос да разгледам за какво става въпрос и разбрах, че вече си госпожа. Честито и ти пожелавам да си все така оригинална и забавна, много ми харесват идеите ти и със сигурност вземането на булката е било много забавно yahoo!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #5 -: май 14, 2009, 10:33:48 »

Честито, госпожо !!!  LOVING

Много си готина  good Хубаво сте се позабавлявали и браво за идеята изглежда е станало супер сполучливо. Дай Боже на всеки такива колеги !
Много се радвам за вас и нямам търепние да дойде другото тържество  Eeager Eeager Eeager

heart heart *INLOVE*Обичайте се !  heart heart heart


Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 14, 2009, 10:53:10 »

Честито!!!! наистина си много готина и оригинална, напраили сте си незабравимо подписване, а и кой като теб, с две сватби и то все за един и същи човек! ( всъщост аз се сещам за една двойка като вас  give_rose ) Пожелавам ви много щастие  heart
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 14, 2009, 11:07:29 »

Честита темичка, BASTEТ! Очаквам с нетърпение да следя какво се случва с вас, и най-вече, разказано от теб. Фенка съм на писателските ти умения Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 14, 2009, 12:28:49 »

Честита темичка и от мен.
Bravo Bravo Bravo за страхотната сватба, която сте си организирали. Наистина - кой като теб - с две сватби за един и същи мъж smile
Е, ще чакаме вече да се изповядваш какво остава за същинската част  blum blum blum
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 14, 2009, 12:30:08 »

Момичета, благодаря за поздравлениятааа! Наистина май ще се окажа аз с две сватби.. бре-бре-бре!

Ще ви разкажа моите впечатления от гражданското, защото съм в уникалната позиция да съм минала половината сватба вече. Допуснах някои грешки, но имах и някои добри идеи.. Иска ми се да споделя, защото тук си надничаме по темичките предимно момичетата "на финалната права". А някои неща, ако ги знаех.. можех да ги избегна като проблеми.

По-малко хубавите моменти от гражданското

 mdaЗакъсняхме. Трафикът може да се струпа в най-неочаквания момент точно на твоя път.
Съвет: ставете си повече време за придвижване, защото никога не се знае.
 mda Опитаха се да ни свият шампанското - дават ти го без тапата и бързат да го.. "приберат" накрая.
Съвет: премислете украсяването на шампанското, да не ви иде зян. Носете си резервна тапа и нека някой от близките се погрижи да го прибере своевременно.
 mda Поставката за халките изобщо не се вижда по никакъв начин и е тотално излишен разход.
Съвет: спестете си го.
 mda В залата аз си мислех, че ще е като пещера - хладно. Нищо подобно. Беше задушно, спарено и горещо - истински бич за прически, грим и букети. А това беше първият топъл ден за тази година, кажи-речи. Лятото не ми се мисли какво ще е. В колата също температурите бяха подобаващи. Трудно е да съобразиш, че климатика трябва да е пуснат от по-рано, па като отвориш няколко пъти вратата и прозореца и.. пак става фурна.
Съвет: изберете възможно най-трайните цветя, (най-добре да издържат до +70С и на прегазване от камион до 5 тона, защото условията, на които ще бъдат подложени, са подобни) най-здравия лак за коса и най-водоустойчивия грим.
 mda Бяхме 10 души и пак настана суматоха. Оказа се, че никой от тях не знае какво трябва да прави и накрая всички ме зяпнаха мене, аз да им казвам. Много ми беше трудно да им обясня, че просто нищо не трябва да правят.
Съвет: не знам и аз какво да ви посъветвам, но има вероятност на сватбата ви да има хора, които да се вълнуват повече и стават по-неадекватни и от вас. Опитът с други сватби и възрастта им не е гаранция, че ще се справят. Може би американците дето правят репетиции, то тая работа не е напразно.
 mda Забравихме за бонбоните и не се почерпихме след гражданското с гостите на място. Възрастните приемат черпенето много лично - ако не са почерпени. Искат младите да ги черпят. На младите пък това им е последна грижа.
Съвет: Нека възрастните купят и донесат каквото е за черпене, да си изберат кой искат да ги черпи и така.. иначе угодия няма.
 mda Не ми стигна времето да гравирам чашите. Украсата им на живо изглежда даже малко нещо твърде лъщяща и блестяща, пък по снимките хич се не види..
Съвет: По-важно е декорацията да е голяма, отколкото да е лъскава.


По-хубавите моменти от гражданското
 chee Да се ожениш в деничен ден е супер. Истинска ВИП-персона си. Няма други булки, няма напрежение, ти си кралицата на деня.
 chee В делничен ден таксата е само 61 лева. Няма никакви досадници, като цигански оркестри, или нежелани фотографи.
 chee Медицинските ни отнеха 15 минути за кръвния тест с попълването на формуляри и държането на памука след боденето и 15 минути по кабинетите, където основно ни разпитваха и съветваха за сватбата, радваха ни се и ни пожелаваха хубави неща. Промеждутъкът между двете петнайсетминутия е по наше желание, минимума е 2 часа.
 chee Офис-вземането на булката беше супер забавно. Понякога приятелите се справят по-добре от роднините с такива неща. Важно е хората да искат, а да не са отишли насила, да лицемерничат, да завиждат и т.н.
 chee Младите хора са винаги забавни. Колегите, които дойдоха с мене, ми украсиха колата, заместиха с веселите си крясъци из трафика изгорелия ни клаксон.. успяха да гепят шампанското преди лелката от гражданското (е, и да го изпият, де..).
 chee Непрофесионалните снимки, които си направихме, се получиха много по-добре от очакваното, запечатаха момента и са ни скъп спомен.
 chee Свекърва ми ми подари страхотен букет от бели лалета, които аз много харесвам.
 chee Минах тънкана с роклята, а сега като гледам снимките, ми се вижда страхотна. Струва 28 лева.
 chee Подписването в друг ден от сватбения е нещо като репетиция.. сега се чувствам много по-уверена и спокойна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #10 -: май 14, 2009, 12:35:34 »

Страшни изводи !!!!!  funnytooth funnytooth funnytooth

Това за бонбоните е вярно и на братока на сватбата бехме забравили бонбони  blush
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 14, 2009, 13:49:26 »

колко се смях само! bastet  ти си просто уникална  goody  tease  yahoo най-много ми хареса това със суматохата ! а пък роклята ти е чудесна  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #12 -: май 14, 2009, 14:20:55 »

Ей, колко бързо реагираха всички и точно на деня темичката ти се напълни.  blum
Аз вече бях гледала снимките от гражданския ви ритуал и "краденето" на булката от офиса (честно, не знам за друг такъв случай и супер много ви се кефя), но сега гледах и кличето. Искам в тази връзка да поздравя колегите ти, които се справят чудесно  good
Аз също ще имам подписване в ден различен от сватбения и си мисля, че ще имам 2 празненства и ще е двойно по-забавно. А това за по-голямата увереност и спокойствие не се бях сещала, но щом казваш, сигурно е така  danceg
Пожелавам ви спокоен и спорен месец на подготовка за голямото събитие  give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 14, 2009, 14:31:01 »

Слънчице, мила, ще видиш, повярвай ми! Просто ще се чувстваш мнооого по-спокойна като си минала половината сватба. Аз сега съм в някакво безметежно блаженство.. за нищо не ми пука  danceg

Съветвам те да си направиш и ти втори празник покрай подписването. Не оскъпява толко нещата, а усещането си е неповторимо.  yahoo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #14 -: май 14, 2009, 14:44:59 »

Задължително  good girl_wink Даже сега се оглеждам за рокличка за подписването. Така ще ми се сбъдне и желанието да съм и с къса, и с дълга рокля (на сватбата ще съм с дълга) tease
Ти разказвай какви ги вършите, а също усещаш ли се по-различно след като си вече госпожа ?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines