Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:56:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честита сватба на pleasure!  (Прочетена 58996 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 21, 2007, 10:31:43 »

Честита сватба и от мен да се обичате много
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 21, 2007, 10:37:05 »

Честито,честито,честито!!!Бъдете винаги щасливи и усмихнати!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 21, 2007, 11:32:06 »

Честита сватба pleasure!
желая ви много здраве, щастие, любов и многооо бебчета
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #18 -: май 21, 2007, 14:49:16 »

Честито!!!! Обичайте се и бъдете много, много щастливи!!!!! CHEERS
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 21, 2007, 16:19:12 »

Честито и от мен!   give_rose Много "pleasure" всеки ден от съвместния ви живот!  girl_wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 21, 2007, 17:13:22 »

Честито и от мен. Нека любовта ви бъде нестихваща както дъжда в сватбения ви ден. Да ви върви по вода.
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #21 -: май 22, 2007, 07:12:56 »

Честито и от мен! Да достигнете и до златна сватба че и до повече!
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #22 -: май 22, 2007, 08:36:51 »

Честито! посрещайте хиляди залези заедно!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 22, 2007, 11:17:50 »

Толкова сте мили.....огромно БЛАГОДАРЯ за вниманието....... butterfly Sunshine Flower....страшно вълнуващи и нежни неща сте ми написали......БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА...!!!:)Съвсем скоро ще Ви разкажа по- побробно за цялата одисея....и утре като се добера до pc-то ще Ви пусна няколко савсем непретенциозни и непрофесионални снимки...защото другите малко ще се позабавят  crazy оказва се... smile
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #24 -: май 22, 2007, 11:39:41 »

Честито!! Много щастие и късмет!  CHEERS Чакаме снимчици и разказче!!  Dance
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 23, 2007, 16:05:36 »

С голямо закснение  blushи аз исакм да ти честитя мила !!!Много любови и по-малко дразги в семейството,но да ги има че с тях е по-интересно/ама мъъънички/.Нека животът ви се стори като една дълга приказка само с хубави моменти Bravo CHEERS
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 24, 2007, 09:11:54 »

Ето че най-после съм в състояние да се събера и да Ви разкажа за Деня... smile
Времето беше на път да се превърне в най- големия ми кошмар....дъжд, дъжд, дъжд и даже и малко гръмотевици за разкош....наистина бях път да се отчаям поголовно, защото нямаше никакви признаци, че даже мога да се надявам на не дъждовно време. Но пък си казах, че това е моят ден и не може някакъв си дъжд( пък било то и порой..smile...да ми разваля настроението в моя ден)
« Последна редакция: май 24, 2007, 09:51:46 от pleasure » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 24, 2007, 10:13:10 »

След грима и прическата, успях напук на времето да се почувствам по-празнично. Love girl и бегом към в къщи , защото вече достааааа закъснявах. Настана едно суетене и най- скоростното обличане което съм виждала, но имах прекрасна шаферка, която адски много ми помогна за всичко... Bravo, даже имахме 5м. време да останем на спокойствие и да пийнем по-едно малко за настроение (хехе виждам даже, че имам една такава снимка...някаква суетня, а булката надига чашка... laugh laugh laugh)Тъй  като при мен извеждане на булката с музика от в къщи въобще не е стояло на дневен ред, по-клаксоните разбрах..че ТОЙ вече е тук.... girl_in_love...и когато чух гласа му в коридора, сърцето ми буквално щеше да се пръсне heart heart heart (след толкова години заедно не мислех, че мога толкова да се развълнувам...но е факт... girl_wink)...а когато влезе в стаята при мен...беше толкова мило и вълнуващо, че направо щях да се разплача с голяяями сълзи cray cray cray...а той милинкия стоеше почти бе да диша и беше като хипнотизиран. Каза, че го е страх да се приближи към мен понеже съм била толкова сияйна Sunshine, като мираж...та да не развали магията и аз да изчезна... laugh laugh :laugh:А и да не забравя...беше толкова крсив...един такъв развалнувани притеснен.... girl_in_love
Излизайки от в къщи установих (преди това не бях забелязъла), че незнайно кога, но дъждът беше спрял да вали, даже се опитваше да пробие и малко  Sunshine
В черквата  priest имах друг дъхоспиращ момент....исках да попия всичко което ни казват, и по едно време усешам как милото ме побутва лекичко и вика "Дишай, дишай..." наистина бях забравила да дишааам.... laugh laugh laugh.След като излязохме в двора и видях всичките си приятели, ми стана толкова хубаво, че съм успяла да събера толкова милии важни за мен хора на едно място...и следваха едни  kiss2 kiss2 kiss2 и прегръдки и снимки....а милото така се беше притеснилооо в един момент, че почти не слизаше от роклята ми... laugh laugh laugh
През цялото време поддържахме връзка с ресторанта, пред който щеше да е и гражданската церемония, но оттам казваха, че е толкова мокро по тревата, че направо си е станало мини езерце... :girl_impossible:и вече почти усещах, как безвъзвратно ще се простим с ритуала на открито... cray cray cray....по едно време те се обадиха и казаха, да се позабавим малко, да се поснимаме повечко за да могат те да окосят тревата  Bravo....за да проведем все пак церемонията на полянката.... hiphip hiphip :hiphip:и наистина го направиха....ей......до тогава всичко вървеше, даже задминаваше очакванията ми..... danceg
Следва втора част......
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 24, 2007, 10:35:06 »

Такаааа.... smile тръгнахме значи за гражданската церемония....а с тази рокля въобще не можеше да се седи...пък да не говорим за седене в кола... laugh беше голямо преживяване да успея да се напъхам вътре и да затворят вратата funnytooth Пристигайки на мястото...видях една зелена, надлежно окосена ливадка и шатричка за бракосъчетанието с бели платна...ехххххх че беше хубаво.... butterfly и се бракосъчетахме съответно послееее на полянка пред басейнче... Victory...и вобще не ми изчезна гласа когато трябваше да кажа "ДА" ииииии  го настъпих....  LAUGHTER...време беше да захвърлим официалностите и да започне веселата част и най- накря да се видя с приятелите ми, които до тогава виждах периферно някъде в тълпата... Wink
Самото тържество беше добре коордиирано и организирано....имаше хубави ритуали, хвърляне на букет (приятелката която го хвана гледаше буквално така scare2), жартиер, за да уважим и ергените, кратка програма с народни танци...която беше многооо ама мноого хубава.... hiphip hiphip hiphip забавления с пукане на балони и за децата, торта,  заря... twohearts..амi не бяха в този ред...но нищо....  и танциииииии много танци......Party time Dance2 friends Acquaintance kiss любов заедно
Може и да пропускам нещо...но ако се сетя ще разкажа..ще се позабавят снимките от фотографа....но ще пусня някоя дилетантска от нашия апарат... girl_wink
По-късно още малко и ще намеря и малко снимки....smile
« Последна редакция: май 24, 2007, 17:39:23 от pleasure » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 24, 2007, 11:08:52 »

Онемях...такава романтика... cray pleasure било е невероятно романтично наистина. Когато четях написаното от теб направо настръхнах. Пожелавам на всички такава приказна сватба като твоята!!!  Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines