Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 14:43:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 3"  (Прочетена 162574 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 24, 2009, 14:47:53 »

ММ и според мен това е шифон, а не тюл, но аз не разбирам особено от платове.Тая рокля в оригинал на Benjamin Roberts ли е? иначе е невероятна, красива и нежна.а ти тоя цвят ли искаш или ще заложиш на бялото?
Активен
Maetto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Проекто-Попова


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: май 24, 2009, 18:56:53 »

И аз не разбирам от платове blum, но ми се строи, че е тюл, на много фини дупчици е, като мрежа,на снимката не се вижда, но не съм специалист. На Anjolique e роклята,а май Бенджамин Робъртс им е дизайнер, не знам.Този цвят е много интересен, но не ми е много булчински.Аз си избрах цвят шампанско. Пробата ще е на 4 юли и ми казаха, че още същия ден ще мога да си взема роклята.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #152 -: май 24, 2009, 19:12:33 »

Стискаме палци да стане прекрасна! А ти да не забравиш да ни кажеш какво е станало!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: май 25, 2009, 10:02:12 »

Руми, аз ли не схващам или ти си объркала цитата горе??? нещо нямат връзка и не мог ад аразбера какво общо имат поста ти и цитата от моя.
да объркала съм цитата, извинявай много Амелия
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 25, 2009, 10:38:03 »

anbibian  аз вече си харесах друг плат, които стои много по нежно и ефирно и въобще не е лъскав като този на снимката и отдолу ще има само една подплата за да не прозира.

Какво стана в Асеновград, разказвай
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 25, 2009, 10:43:05 »

anbibian  аз вече си харесах друг плат, които стои много по нежно и ефирно и въобще не е лъскав като този на снимката и отдолу ще има само една подплата за да не прозира.

Какво стана в Асеновград, разказвай
ходихме в събота доста бързо свършихме работа в Милена, взеха ми мерки, избах платове, оставих снимките, говорихме за воал, но ще го шият като ида за роклята, че още не знам дали искам
роклята ще бъде 480 лв и ще я вземем на 17.07 - нямам търпение
питах за платовете и жегата и ми казаха че какъвто и да избера ще ми е приятно топло в него  pardon
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #156 -: май 25, 2009, 14:13:35 »

 yahoo Това е защото ти стисках палци!  blum Много се радвам, че си си поръчала вече роклята! Ти как се притесняваше...Супер! Да ни държиш в течение и дай подробности около роклята - по твой модел ли ще е, по снимка ли, по техен модел ли. Разкажи малко.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 25, 2009, 14:25:56 »

anbibian браво, свършили сте чудесна работа. За булото - аз също не бях сигурна дали искам, но вчера мерих на майка булото и макар старичко и пожълтяло през тялото ми преминаха толкова странни тръпки и гледайки се реших да имам було. Доже днес намекнах на една приятелка, която се жени миналия месец, че ще взема нейното було назаем. 

п.с. ама все пак то сватбата има толкова време ,че от толкова много емоции незнам дали няма да реша нещо друго. Май трябва да се решава в последния момент ако има колебание.  girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 25, 2009, 16:37:10 »

благодаря за подкрепата момичета  give_rose
не ми се иска да качвам роклята, че мило знае как се подвизавам във форума и ще я види даже без малко да ми прерови дамската чанта за снимките пакостника  blum
ще ви кажа коя е - модел Валдемар на Мануел Мота за Проновиас 2009  give_rose бяла, без шлейф, с малко по-високо бюстие
valia_diva ти си го вземи булото назаем, тъкмо ще решиш проблема с кое точно да ти е назаем  girl_wink, а после ще си решиш дали да го сложиш
на мен също ми предложиха було на заем, от кумата, обаче нейното е екрю, а аз много държа роклята да е бяла, а и това което съм харесала ще бъде с дължината на роклята и много набрано като кейт хъдзън в булченски войни, там много ми хареса  smile
Активен
Maetto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Проекто-Попова


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 25, 2009, 19:23:07 »

anbibian, аз като отидох да си поръчвам роклята при Милена тя ми показа снимките, които си оставила при нея на роклята и каза, че започват да я шият, разминали сме се за малко явно:).Ще ни щият роклите по едно и също време, само дето моятя проба ще е на 4 юли:).Много ми харесва тази рокля, дано успее да я ушие точно така.
Активен
Maetto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Проекто-Попова


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 25, 2009, 19:27:25 »

Стискаме палци да стане прекрасна! А ти да не забравиш да ни кажеш какво е станало!

Благодаря Amelia, разбира се, че ще ви покажа снимки на роклятя щом стане готова danceg
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 25, 2009, 19:38:34 »

anbibian, аз като отидох да си поръчвам роклята при Милена тя ми показа снимките, които си оставила при нея на роклята и каза, че започват да я шият, разминали сме се за малко явно:).Ще ни щият роклите по едно и също време, само дето моятя проба ще е на 4 юли:).Много ми харесва тази рокля, дано успее да я ушие точно така.
Благодаря  give_rose Много се вълнувам и се надявам да стане същата  smile
Сега ми хруна нещо друго - чудя се как ги дават роклите, трябва ли да си нося калъф за нея или те ги опаковат?
Това май е важен въпрос, защото аз ходя там с милото и трябва да съм подготвена, роклята да е опакована така, че да не се вижда.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 25, 2009, 22:46:06 »

Благодаря  give_rose Много се вълнувам и се надявам да стане същата  smile
Сега ми хруна нещо друго - чудя се как ги дават роклите, трябва ли да си нося калъф за нея или те ги опаковат?
Това май е важен въпрос, защото аз ходя там с милото и трябва да съм подготвена, роклята да е опакована така, че да не се вижда.
дават калъфка не се притеснявай , а и те имат големи чехли
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 25, 2009, 22:52:04 »

дават калъфка не се притеснявай , а и те имат големи чехли
какво имаш предвид големи чехли?
а калъфите нали не са прозрачни и обхващат цялата рокля, от никъде нищо дане стърчи
май трябва да погледна по-подробно темичката за съхранението на сватбената рокля
странно само ако са почнали да я шият роклята както каза Maetto, защо ме викат чак юли, аз не че съм се разбързала за някъде де  pardon Тъкмо ще посъбера парички дотогава  smile, може и бижута да си купя от Пловдив

Maetto, а за твоята рокля каква цена ти казаха, ако не те притеснявам с този въпрос  smile Тя е много красива и също нямам търпение да видя как ще стане още повече, че ще е готова преди моята  smile

« Последна редакция: май 25, 2009, 22:56:50 от anbibian » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 26, 2009, 10:49:42 »

anbibian видях роклята в сайта - прекрасна е. Ще стискам палци да ти я направят дори по-хубава от оригинала. За воала - наистина добра идея за "назаем", но той нейния е късичак, а на мен също ми харесва повече дълъг до земята. Ама аз май незнам какво искам.  mega_chok
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines