Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:39:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 35248 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 23, 2009, 08:18:55 »

Josepha стискаме ти палци разбира се. Етикетите са супер. Откъде намери тези шишета? А колкото до фоторамката - идеята много ми харесва. Може и аз да се възползвам. Успех
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2009, 08:42:02 »

murche , бутилките ги купихме от бившия стъкларски завод "Дружба", на сточна гара smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #62 -: април 23, 2009, 11:45:28 »

Бутилките и етикетите са страхотни!  Bravo ако ти останат бутилки ги искам  Wink  blum

Сигурно е сладка гледката на суетяща се булка по анцунг  Girl_hide

аз се вълнувам много като ти гледам темичката със започналото вече обратно броене. Все едно на мен ми се случва! Наслади се максимално на оставащите дни от подготовката и дано всичко минава безпроблемно и гладко!

ако имаш време показвай нещицата си, много ще се радвам да ги видя. ако имаш нужда от нещо - насреща съм/сме.  good

Вълнувам се с теб, въпреки че не се познаваме, но трепетът да споделяш подготовката с някого и след това вече да виждаш как неговият ДЕН идва вече и наистина много силно изживяване! Дано да имаш време да пишеш тези дни, за да не разказваш как вървят нещата!


Искаме подробни разкази за преди, повреме и след тържеството!!! да не ни забравиш!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 23, 2009, 13:39:36 »

Миличка бутилките са стабали страхотни.Леле чак аз се вълнувам,че ви остава толкова малко,пък на теб направо не мога да си представя какво ти е!!!Не се притеснявай всичко ще направите навреме.И съвсем ще бъдеш една прекрасна булка!!! Сватбаааа
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 23, 2009, 21:47:47 »

 tease Ето я и Жозефа - владее положението, не е изперкала. Всичко е под контрол good
Утре ще ходя на маникюр, да си избера цветята за букета и тези за украсата на колата. Обаче да ви кажа честно от вторник не сме се спрели и тичаме по разни абсолютни дреболии, но се губи толкова време и така се изморихме, чееееееееее angry
Събрахме за 2-3 часа и родителите да се набъбрят, да преговорят и те кой за какво отговаря. Въпреки, че само повтарят "Абе, всичко е наред, готови сме!" ги виждам и тях как са се поспекли  Yes
Днес платихме храната в ресторанта, остана след сватбата да платим изпития алкохол и безалкохолни.
Да ви кажа разпределянето на гостите по масите си е бая деликатно нещо, особено ако има разни роднински "отношения" crazy детооооооооо....Ама ги нагласиме някак, пък да се оправят

Много съм доволна от момичето от "Маркетенга" на хотела - много е внимателна, записва си всичко, тя ще направи табелките на масите, досеща се за разни неща, за които ние не сме се.....Включително ще бъде и в деня на сватбата, което ме кара да съм спокойна за цялостната организация...
Сега остава да не завали в събота, да не е хладно, да запазя самообладание и да имам добро настроение  yahoo
Честно да ви кажа всичко ми е като в някакъв филм - имам чувството, че не се случва на мен.
Не мога да го опиша...И в интерес на истината в този момент съм абсолютно и съвършено спокойна. Утре ще пиша пак  smile
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 24, 2009, 08:50:45 »

Я сподели от колко часа започва всичко... за да знам към колко часа да се вълнувам повече?
Леле... вълнението е наистина голямо... утре е деня....
Много успехи и усмивки!
Всичко да мине като по вода и мнооооого щастие!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 24, 2009, 09:25:07 »

Леле Josepha направо цялата изтръпнах като го прочетох. Сигурно и аз ще лудея така. Няма защо да се притесняваш - времето обещава да бъде хубаво. Бъди и ти усмихната и слънчева и няма да има значение дали нещо няма де така, както си го мислила. Просто никой няма да забележи. Желя ти един ПРИКАЗЕН ДЕН!!! weddingday
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 24, 2009, 11:58:30 »

Айде, вече броим часовете, а не дните до вашето тържество. Прекрасно е, че се чувстваш спокойна и аз ти желая да запазиш това спокойствие и утре за да се насладиш изцяло и пълноценно на сватбения ви ден.  Чакаме с нетърпение да споделиш преживяванията и много снимки да ни покажеш. Стискам палци и  weddingday
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #68 -: април 24, 2009, 12:02:28 »

Ето 13ч на обяд, а утре сигурно по това време ще си госпожа!
Възхищавам ти се, че си спокойна! пожелавам ти това спокойствие да не те напуска и утре!
желая ти прекрасен, трепетен и слънчев ден за последните приготовления, а за утре не се тревожи. Времето ще е прекрасно, сигурна съм!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: април 24, 2009, 12:37:52 »

Ох, и аз колко се вълнувам като чета за приготовленията, а то вече не остана и до заветния ден  Girl_hide
Стискам палци утрешният ден да е много слънчев, топъл и най-щастливия и незабравим ден!!!  give_rose
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 24, 2009, 14:02:36 »

Josepha, стискам ти палци за утре, миличка. Всичко да мине като в Приказка и да се чувстваш като Принцесата в нея. И да разказваш после.
Един незабравим ден ти пожелавам good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 24, 2009, 14:50:34 »

Аз също искам да пожелая един слънчев,топъл,незабравим сватбен ден :sunshine:Бъди спокойна и успех!  Good luck
А и да не забравиш да го настъпиш първа Wink
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 24, 2009, 18:25:24 »

bubetodve, murche, valia_diva, Amelia, Слънце, princesata9, Ani , много, много ви благодаря за милите пожелания!!!!  give_rose  give_rose  give_rose  give_rose Надявам се, че всичко ще е наред!
Днес малко попрекалих с маникюра - откарах 2 часа  Girl_hide....Сега си изваждам роклята, ще си изгладя и воала - доста е дълъг и се е посмачкал в калъфа. Ще наглася в чантичката това-онова...Ьу, това ме подсеща да си разходя още малко обувките blum
Ще подготвим маса за утре, купихме някои мезенца и нещо за пиене....Ще надуем балони ща украса у дома, даже мисля да завържа заедно три и да ги залепя на вратата  tease - да се знае, че има веселба в тоя дом!!!  yahoo
За утре програмата е следната
9,00 - отиваме до Скай Уей да оставим някои неща в апартамента, който ни предоставят там, като подарък
10:30 - трябва да бъда при фризьорката Вики /срещу Александровска болница/ - дано нямам проблеми с придвижването заради Енергийния форум около НДК
12:30 - трябва да си бъда у дома
13:00 - трябва да дойде гримьора
13:00 - трябва да дойдат майка ми и сестра ми, за да ми помагат в обличането
13:45 - трябва да дойде фотографа
14:00 - трябва да дойде колата и шофьора
14:00 - трябва да дойде аранжировката за колата
14:30 - трябва да дойдат родителите на младоженеца
14:30 - трябва да дойдат кумовете
14:45 - трябва да дойде оператора
15:45 - тръгваме към ритуалната зала
до 16:30 - снимки в парка пред ритуалната зала
16:40 - гражданският брак в ритуална зала "Красно село
17:30 - църковен брак в "Семинарията"
до 18:45 - снимки в парка на Семинарията
19:00 - welcome drink в градината на Скай Уей
19:30 - тържеството

Момичета, отивам да посвърша нещо и ще пиша по-късно пак
Натоварена програма, но се надявам да е измислена добре и да имаме много слънце имного усмивки   Bravo

1
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 24, 2009, 18:31:58 »

Josepha, пожелавам ти това да е на слънчевият и незабравим ден за теб, изпълнен само с приятни емоции!!! heart heart heart
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 24, 2009, 18:41:28 »

Josepha,желая ти едиин мноого приятен ден !!!Изпълнен с много любов и хубави емоции give_rose.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines