Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:09:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 35228 пъти)
 
panika
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 04, 2009, 08:27:11 »

Ами часът ни в ритуалната зала е в 16,40ч. Вие в колко сте? После тръгваме бързо към Семинарията, защото там църковният брак е от 17:30 Yes

е ние сме по-рано smile 11:40 - нашата е обедна сватба и няма да има църква smile Успех с довършителните работи и едно незабравимо тържество ти пожелавам smile
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 05, 2009, 11:24:17 »

Ble6tu4ka , мерси много за комплимента, ама вчера на това хубаво време като обикаляхме и само се оглеждам в разни витрини и огледала и не се харесвам pleasantry Имам невероятната дарба да се самокритикувам нон-стоп crazy... Това не ми е добре, онова не ми е добре...
А вчера понеже търсихме риза и вратовръзка на младоженеца и нещо бях специално изперкала...Изпокарах се с продавачките в 2-3 магазина, а пък тая на която си поръчах букета и украсата за колата направо ми идваше да я застрелям. diablo diablo diablo Не можела да ми каже какво оранжево точно ще ми бъдат розите, колко жълти ще са калите -  angry аааааа, лельоооооо! Направо ми съкса нервите... Дано излезе нещо от тоя букет Wink

А пък напоследък така ме атакуват от всички страни "Какво искате за подарък?" и аз направо се побърквам! Казвам, че си имаме всичко, отдавна сме се обзавели, обаче те "не, та не!" подарък трябвало за спомен....Парите сме щели да ги прахосаме и да забравим angry Всъщност каквото стане, в крайна сметка не искам да се ядосвам за всичко.
А за диетата не знам на какъв хал съм, няма да се меря до сряда, когато ми е 2-та седмица. Дано имам резултати. Аууууууу, утре съм на пробна прическа....лелелелелелеле, бях забравила. Ще пиша утре като приключа

ХАйде, сега отивам да решим най-после коя вратовръзка ще купим diablo diablo diablo Младоженеца проявява доста претенции и май накрая той ще го отнесе beating beating blum blum
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 05, 2009, 11:59:45 »

Ако сте планирали малко сватбено пътешествие, защо не им кажеш на гостите, че си събирате пари за това и ще се радвате на тяхната подкрепа? Достатъчен спомен ще са снимките, които ще направите на това пътешествие.  girl_wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 07, 2009, 18:30:23 »

Да, съгласна съм с предложението на minalina. Някъде бях чела, че едно от момичетата било направило така. Ама и това е вариант. Замисли се над това, Josepha
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 07, 2009, 21:58:21 »

Мда, опитвам упорито да прокарам тази идея...Все пак, чаши, сервизи, истори си имам pardon
Ние купихме риза и вратовръзка на младоженеца...Е, вратовръзката не беше тази, която аз харесвах, но той си я избра и аз реших да не се налагам с моето виждане по въпроса.
Вчера ходих и при фризьорката - видя ми се самоуверена, няколко пъти ми повтори, че всичко щяло да стане, да не се притеснявам. Само ме пострига и в крайна сметка не ми е правила пробна прическа...Дано не си скубя косите по-късно за това, че не направих нито пробен грим, нито пробна прическа. Малко скръндза го раздавам, ама сега за пробни грим и прическа 150 и после в деня още 150  diablo diablo тооооо, къде ще му излезе края???
При нас вървят последните приготовления - да наредим гостите по масите, да изпринтим етикетите за ракията и да я сложим в шишетата, да се срещнем с диджея....И май това е...
Само чистенето у нас трябва да го организирам  bad хич не ми се занимава, ама...
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 07, 2009, 23:37:27 »

Ох, то преди сватба на никой не му се занимава с чистене Wink Обаче доста работа си отметнала за момента.
И съм съгласна с това, което казваш за пробните прическа и грим. Аз също бих постъпила по същия начин. Няма смисъл да се харчат толкова пари. Ще видиш че всичко ще мине. Само без паника
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 08, 2009, 13:36:05 »

Josepha, не се притеснявай, ще видиш, че всичко ще се нареди! Винаги има хора, които са убедени, че трябва да ти подарят сервиз или тенджери и тигани sarcastic. А за фризьорката и аз няма да имам пробна прическа, тя каза, че е излишно според нея. Така че няма страшно, щом ти е казала, значи ще се справи! Какъв цвят риза и вратовръзка купихте на младоженеца?
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 08, 2009, 13:46:24 »

Ей, момичета, много се радвам, че не съм единствената, която няма да дава пари за пробни прически, гримове и т.н. В крайна сметка няма гаранция никога със или без проби, така че good
А иначе на младоженеца му взехме бяла риза от Adelly - сигурно сте ги виждали, имат магазини на няколко места - значи тя е с много тънки по-лъскави чертички, как да кажа - като втъкан лъскав плат. Той си беше наумил да е бяла, щото било най-официално, всичко друго щяло да бъде "бизнес" или спортно и аз се съгласих. Вратовръзката му е от Andrew's Ties - за 50лв, моля ви се...Оранжева с диагонални бели ивици и по-тънки тъмно оранжеви. Аз исках да го снимам като се нагласи, ама той не ми даде diablo Каза, че не било справедливо да не ми е виждал роклята, пък аз да го пускам даже във форума Victory Victory
Какво хубаво временце е навънка, много се надявам да се затопли още за сватбата, но въпреки всичко съм си приготвила един шал за намятане, ако стане нужда....Пък и май в църквата е добре да го сложа, че все пак е храм...А и в Семинарията май много държат на канона и ритуалът е дълъг 40мин crazy в другите църкви май е по 20ина.
Хайде, до скоро и мерси за окуражителните думи!  give_rose
Активен
naska82
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #38 -: април 09, 2009, 11:43:35 »

поздравления мила,аз също няма да си правя  пробна прическа и грим и моята сватба е на 25.04 в красно село ние сме от 15:40.Мен вече ме хвана паниката ама се владея.успех и само позитивно мислене това помага good
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 09, 2009, 12:55:05 »

Честита темичка и от мен Josepha, Ще следя с интерес подготовката ти...то вече май сте готови, наслаждавай се на всеки останал ден  и на това прекрасно вълнение преди сватбата....(след това чуството е още по хубаво  yahoo twohearts)
Аз също нямах пробен грим и стана страхотен в деня,а пробната прическа беше такъв ужас че търсих друг фризьор няколко дни преди сватбата (с помощта на една съфорумка намерих) беше ми голям стрес , но се получи страхотно, така че съм сигурна че и при тебе ще е така,вообще не го мисли girl_wink
пожелавам ти много хубави емоции и една прекрасна сватба
Успех!!!
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 14, 2009, 11:54:14 »

 Честита темичка и от мен! Успех!:)
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 14, 2009, 21:12:30 »

Момичета, здравейте!
Не съм писала от цяла вечност в темичката си cray Но наистина съм луднала.
Сега идвам от среща с диджея - нахвърляхме основните неща, уточнихме стилово музиката и ще му се доверим като на професионалист. Аз взех да му се кефя много - оказа се, че е чел във форума какво съм писала за него и ме бъзикаше цяла вечер tease плюс това има много опит явно, разправя ни много неща, направо ми оправи настроението...включително и че е бил диджей на сватбата на Ася и Станьо от "Моята голяма телевизионна сватба" yahoo , което принципно нищо не значи де, ама много ме забавляваше цяла вечер  danceg
Взехме си и подаръчетата от Fiorlux - мацката се оказа много точна и любезна. Дано да имаме успех с тях.
Признавам си без бой - ужасно се вълунвам вече, притеснено ми е, припряно ми е... girl_impossible ъъъъ, не знам как да го определя...Добре, че поне другата седмица съм отпуска. Всъщност не знам дали е добре - ще стоя вкъщи, ще търча напред назад и ще се побърквам, по-точно ще ме побъркват всички - майка ми, баща ми, младоженеца angry angry angry
Хайде, до скоро  Wink И ми стискайте палци - да не полудея и да се получат нещата така, както аз си ги представям
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 15, 2009, 15:37:32 »

Жозефа, време не остана! Стискам палци за една незабравима сватба, изпълнена с много прекрасни емоции! give_rose
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 15, 2009, 17:50:29 »

ехааа, Josepha, остават само още 10 дни.... и аз се вълнувам заедно с теб  Bravo

можеш ли да кажеш пак кой ви беше диджеят ?

нямам търпение да разбера как е преминало всичко в Скай Уей и да разгледам снимките  blum

дръж ни в течение за последните детайли  good
Активен
Didi85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 15, 2009, 18:55:09 »

честита темичка и от мен и моята сватба е на 25.04 но гледам да не се изнервям , че после става лошо.Успех с подготовката
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines