Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:38:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 35179 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: април 27, 2009, 10:39:39 »

МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ, МОМИЧЕТА!!!!  Bravo give_rose Bravo give_rose Bravo give_rose
Толкова мили думи и пожелания, че направо ме разплакахте  heart
Аз въобще съм си малко сантиментална напоследък, дори младоженеца като излезе и започна да свири и се разревах пак  cray Специално за мен изсвири "Wonderful tonight"  Bravo  Bravo  Bravo....После поздрави приятелите си с песен на Мейдън, с което просто разцепи хотела и завърши с "Is this love" na Whitesnake  Bravo  Bravo  Bravo
Получи се фантастично!!!
А от ресторанта и персонала съм толкова доволна, че нямам думи!! Абсолютно незабележими бяха, но винаги имаше някой на точното място....Украсата беше невероятна. Със една бутилка не ни измамиха и като финал храната, пиенето /което беше почти изцяло от ресторанта/ и украсата излязоха по 54лв на човек, което е направо супер!!!!!
Имахме фантастичен апартамент за първата брачна нощ - невероятен беше!!! В него направихме и фотосесия с фотографа....
Сега тръгвам по задачки, но ви обещава тържествено, че довечера ще седна и ще ви разкажа подробно!!!
Още веднъж - благодаря ви за милите думи!!! Толкова ме разчувствахте...БЛАГОДАРЯ!!!!  give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 27, 2009, 15:07:18 »

Страхотни сте yahoo! Josepha, голяма си сладурана на снимките, много се радвам за вас! Като ви гледам колко сте щастливи и усмихнати ми се приисква вече да идва и моята датичка tease.
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 27, 2009, 15:34:43 »

Josepha ,честито,мила!Много хубава булка си била. Желая ви много щтастие!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 27, 2009, 20:12:25 »

Леле това да изпeeш Мейдън на живо пред всичките гости си е супер кураж (браво и за другите две песни - супер избор  good). Даже и на мойто мъж сега разказах и той отбеляза че шапка му сваля!  Bravo Bravo Bravo

Ако не е тайна коя беше песента на Майдън, че сериозно ме заинтригува? blush
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: април 27, 2009, 22:10:52 »

 give_rose Напук на лошото време изглеждате стахотно!!!Много сте сладки :PРесторанта ви наистина е бил уникален,много семпло и изискано!Да сте много,много щастливи и продължавам да викам ГОРЧИВООО!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #110 -: април 27, 2009, 23:12:00 »

Страхотна булка си била! Дано цял живот сте толкова засмяни и щастливи!

А за колата - като ти видях, още преди сватбата, снимките в галерията си помислих, че те познавам. и понеже, както вече казах, много изживявам нещата цял ден ми беше едно такова развълнувано и всички около мен разбраха, че се жени съфорумка / всъщност 2 /. Та...отплеснах се...Като се припознах бех убедена, че живееш около Надежда 5 някъде и точно в часа, когато ти трябваше да се омъжваш минаха няколко коли и джип и си помислих, че си ти. имаше сив джип, но имаше и черен. Все пак ако не си в този район авно сам се объркала.
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 27, 2009, 23:29:18 »

Сватбеният албум на Жозефа е вече факт!!!  yahoo
Набързо сложих снимки, но обещавам, че с времето ще го допълвам, защото засега са 80, а фотографът ни е направил 1300!!! като добавим и снимките от аматьорските фотоапарати и....ще има за още един албум!!!!
Започвам дългоочакваният разказ:

Нощта преди сватбата мога да я нарека почти безсънна. Заспах трудно около 2 часа и се събудих в 6:15. Станахме със Стефан в 8, пооправихме се, прегледах списъка, за да не пропуснем нещо и тръгнахме в 9 към Скай Уей, за да закараме дрехи, тъй като щяхме да останем да спим в апартамента, предоставен ни от хотела, както и китарата му, за изненадата, която говеше за гостите  good. Подаръчетата също ги взехме с нас. Времето беше прекрасно и нищо не предвещаваше следобедния дъжд. Апартаментът ни изуми - беше изключително луксозен!!!
Следващата ни спирка беше при фризьорката Вики, която трябваше да сътвори сватбената ми прическа за около час и половина от 10:30 до 12ч. И тя наистина успя - справи се страхотно!!!! Много съм доволна, харесах се. Тя се прояви като изключителен професионалист - пипаше много умело и бях сигурна, че не съм сгрешила в избора си. В 12ч Стефан дойде да ме вземе. Той направо ахна като ме видя – в ежедневно облекло, но с прическа и воал! Момичетата от фризьорския салон ми казаха, че съм като “Булката беглец”!
В 13ч у нас се появи и гримьорът Иво. В него също бях на 100% сигурна. Само му казах "Не ме прави като Клеопатра...Не искам маска на лицето си! Искам да изглеждам свежо и естествено!" За 30мин младежът направи най-естествения грим, с абсолютна лекота!!! Невероятен професионалист! Бъбреше весело и разсея цялото напрежение, което бях събрала...
В 14ч се появиха майка ми и баща ми, сестра ми и зет ми, с малкия разбойник Сашко....Така исках да ме харесат, като ме видят - с прическа и грим, макар и по домашно облекло  smile
Дойдоха и фотографът, след него и операторът, родителите на Стефан...
Сестра ми и майка ми започнаха да ми помагат с роклята, обувките, бижутата.....Всичко вече беше на мен и беше време да се покажа на младоженеца! Последен поглед в огледалото и вече бях готова!!!
Посрещнаха ме с бурни аплодисменти  Bravo  Bravo  Bravo Междувременно дойдоха и кумовете - много елегантни и двамата, както сами ще видите от снимките. Донесоха ми букета, който надмина очакванията ми!!!
Вече и колата и шофьорът бяха пред блока. Стефан и зет ми слязоха да залепят аранжировката на колата. Вече на небето се бяха появили тъмни облаци.....Много се притесних, помрачих си настроението!!! Така исках красиви снимки в парка на ритуалния дом и на църквата, но явно не беше писано...
Заваля много силно, а стана време да тръгваме. Притичквайки, екскортирана от кума с чадър, се метнах в колата. След мен и младоженеца.....Потеглихме към ритуалната зала, а дъждът просто не спираше. Но реших, това да не помрачи настроението ми.
Ритуалът мина бързо, но пък беше вълунващо. Аз и кумата бяхме ужасно измръзнали с тези голи рамене. Приехме поздравлениета и купчини прекрасни цветя! И сега у нас ухае на пролет!!! Невероятни букети, невероятни пожелания....
Продължихме към църквата. Дъждът намаляваше, но продължаваше да ръми тихо....Храмът беше величествен, а свещеникът водеше ритуала по канона. Вече нямах търпение да се скрия някъде на топло!
Късметчета, поздравления, бърза снимка с гостите и тръгнахме към хотела! Там посрещнаха гостите с welcome drink, а ние със Стефан отидохме в апартамента за фотосесия. Мисля, че снимките ни се получиха много добре, надявам се да харесат и на вас. Веселбата започна, ресторантът беше фантастично украсен!!! Танци, хора и много смях! Диджеят пусна Мейдън – “The number of the beast”, специално за младоженеца и той не се стърпя и грабна китарата!!! Изсвири и изпя 3 парчета, със синбеци, които беше подготвил, разбира се и всички гости направо пощуряха! Всеки грабнал нещо, което снима и щрака ли щрака. Бурни аплодисменти и второто парче беше “Wonderful tonight”....Аз, естествено, се просълзих. Третото парче беше “Is this love” на Whitesnake – публиката ревеше с пълно гърло! Това беше и кулминацията на сватбата.
Единственото тъпо нещо беше, че никой не хвана букета, защото го запратих към диджея yahoo. Хахахахаха...
Прекрасен и щастлив ден, въпреки дъжда....Очакваме сватбеното пътешествие....
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 27, 2009, 23:31:51 »

Amelia , благодаря ти много!
Всъщност съм от Дървеница, така че не съм била аз  smile Нищо, можеш да разгледаш албума - надявам се да ти хареса!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #113 -: април 27, 2009, 23:38:07 »

 cray Много вълнуващ разказ! Сигурно е невероятно! Кога и аз ще го изживея...


А ако не е много нахално, маже ли да разкажеш повече за впечятленията си от ди-джея, фотографа и  хотела.  give_rose Как са се справили, абе всичко, което може да сес сетиш, за да отсея от моя списък кои стават и кои не. Предварително ти благодаря!  give_rose
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 27, 2009, 23:43:59 »

Amelia , нямаш никакъв проблем! Няма нахално в тези неща.
Ресторантът или по-точно хотелът - никакви забележки! Ама абсолютно никакви! Само похвали мога да отправя за всичко, което направиха. сервитьорите бяха внимателни, учтиви и бързи.
От диджея също сме страшно доволни - много мил и весел човек. Просто като с приятели се държеше с нас!!! Дори се беше облякал в риза, с цветя на украсата в ресторанта! Много се стараеше, непрестанно ни поглеждаше за одобрение  good  Bravo
Фотографът - много добър, ама много! Мисля, че от снимките в албума се вижда. Има само 2 пропуска - не е снимал ресторанта, преди да влязат гостите, както и колата в по-близък план.
Ако искаш подробности и координати - пиши ми на лични!
Сигурна съм, че и твоят сватбен ден ще бъде невероятно щастлив, усмихнат и весел!  give_rose  give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 28, 2009, 02:28:44 »

 Bravo за вълнуващия разказ,  Bravo Bravo Bravo на младоженеца, много хубаво сте си изкарали, много красива украса - младоженската маса, колата и букета са супер, много сте сладки, ти си прекрасна нежна булка, и грима се е получил естествен и прическата ти е супер нежна и подходяща. Всичко е супер, бъдете много щастливи!
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 28, 2009, 12:50:16 »

Josepha, честито и мен. Да сте здрави, щастливи и много дечица ви пожелавам, за да ви радват. Всичко е минало прекрасно, с изключение на дъжда. Но както каза ти - дъждовен, но красив ден give_rose
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 28, 2009, 13:38:02 »

Josepha, имаш няколко снимки, на които приличаш на майка ми като млада.. направо щях да се разрева.. такава я помня в най-най ранните ми бебешко-детски спомени! Прекрасна си! Бъди много щастлива!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 28, 2009, 18:00:00 »

Josepha, честито миличка!!!

Бъдете влюбени и като струните на китарата
бъдете способни да свирите заедно
в хармонична мелодия,
без да се заглушава
уникалния тон на всяка струна!
Обичайте се!!!

 П.П.Много, много сте готини и двамата! heart


 
   
   
« Последна редакция: април 28, 2009, 18:02:50 от mucito » Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 29, 2009, 21:50:31 »

BASTET , благодаря ти от сърце! Това е много голям комплимент за мен, защото знам как всяко малко момиче издига в култ майка си и за него майка му е най-красивата на света!
Пожелавам ти прекрасна сватба, много слънце и усмивки!!!

mucito , много красив стих  Bravo Благодаря ти много!!! Надявам се, че албумът ми успява да пресъздаде емоцията на този ден smile Ужасно съжалявам, че не успявам да седна, да прегледам всичко спокойно от купищата снимки, които имаме и да допълня албума. Всичките ни снимки от фотографа са поне по 2-3 мегабайта и рисайзването им ми отнема доста време и е голяма играчка. Като се върнем от Испания, обаче обещавам да кача поне още толкова  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines