Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:36:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160121 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #225 -: септември 10, 2007, 12:26:33 »

Тоя вашият фотограф нещо съвсем се е смахнал  crazy За подаръците и поздравите се минава накрая- него знам на какви сватби е ходил ама явно не са били като нашите  tease
Миличка определено кумата няма време за нищо- добре че бяха моите приятелки и малката ми сестричка (която се изявяваше като шаферка със специална рокля), че да ми помагат  @}->--Иначе нямаше да се спрявя- защото освен младоженците другите хора които са в центъра на вниманието са кума и кумата и нямат никакво време даже да се обърнат  crazy
Моята беше изперкала преди да дойдат гостите- а аз само се хиля и спокойна- а тя чисти 15 мин. преди да започне ритуала с прахосмукачка- да бъдело чисто - те после всички влизаха с обувки и кални токчета вътре ама тя не  crazy danceg
« Последна редакция: септември 10, 2007, 12:30:39 от veselyshko » Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #226 -: септември 10, 2007, 13:20:59 »

При нас момента с подаръците мина страхотно - след гражданския ритуал се наредихме , поздравиха ни и ни дадоха подаръците, така че след това минаването по масите беше само за наздраве....много сме доволни, че всички се усетиха и остана повече време за купона
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 12, 2007, 17:21:46 »

yahoo Наистина не е много комфортно да обиколиш всички гости и съответно да бъдеш нацелувана от всички!  Girl_sing

Но пък от друга страна е весело и можеш да отделиш внимание на всеки и да получиш снимка с всеки smile.
А, да и още нещо - след това свекървата ще има да коментира кой колко и какво е дал -uahahahahaha. tease
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: октомври 22, 2007, 14:52:37 »

Здравейте, доста търсих из форума, но не намерих отговор, за това пускам тази теми4ка.

Как стана приемането на подаръците на гостите...хи4 не ми се 6те да обикалям по масите, т.е, искам, но само за наздраве...

не може ли да ги посре6таме на входа на ресторанта или не6то такова?
Дайте ми идеки Girl_sing
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 22, 2007, 14:58:28 »

Valentinka чувала съм много варианти, но не съм виждала нито един от тях и затова не посмях да го направя, а и  DJ-я ни посъветва, че за страна като България не е удачно, правели го  в Америка или в Близкия изток /поне според него/- така правели там - слагали една маса до входа и младоженците се чуквали за наздраве с гостите - така ги посрещали за Добре дошли, а самите гостите пък от своя страна оставяли пликовете или подаръците на масата! Но не съм била досега на такава сватба, на която да ни посрещнат на вратата, защото тук си имаме доста обичаи вътре в ресторанта и не знам дали ще е удачно - лично мнение! Дано да съм ти помогнала поне мъничко! Успех! Good luck
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: октомври 22, 2007, 15:00:39 »

Аз мисля , че може да се постави маса , която да е за подаръците.Както Сабина е написала , за друго не се сещам де.
И ние искахме да не обикаляме и да събираме подаръците , но това си е българска традиция , и нямаше как иначе .Някой гости идваха и ме питаха "Кога ще обикаляте за подаръците" и аз като кажех:"Аминие няма да обикаляме" , и те се цупеха , и затова накрая обиколихме smile
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 22, 2007, 17:04:18 »

и аз не бях много за обикалянето,ама накрая май така най-добр се оказа!Защото имаш време да се видиш с всеки и да го поздравиш и не е конфузно,всеки знае,че "така се прави" и ни чакаха с нетърпение да обикаляме!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: октомври 22, 2007, 17:15:40 »

Доста странички прочетох (почти всичките) и ми се струва, че маи ще спазим традицията и ще минем по масите. Просто се убеждавам, че и самите гости го очакват този момент, така че  CHEERS и готово!
« Последна редакция: октомври 23, 2007, 14:54:06 от maria_lakova » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: октомври 24, 2007, 09:59:53 »

Наистина е най-удачния вариант минаването по масите.Имате време да си кажете наздраве и две приказки,а и по този начин отделяте специално внимание на всеки от гостите good А не да направите една маса и всички да се втурнат да си оставят подаръците nea Това си е лично мое мнение good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: октомври 24, 2007, 12:08:24 »

ооо ние си минахме и се поздравихме с всички и си направихе с всяка маса общи снимки и стана много хубаво и гостите ни така ни се радваха и на подаръчетата също yahoo до нас минаваха брта на милото и братовчед му и моя брат да ни помагат с подаръците и цветята!!!а и малката шаферка която се оказа че ще имам ми помагаше с подаръчетата за гостите държеше кошничката справи се блестящо
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #235 -: октомври 24, 2007, 12:38:25 »

Ние пък бяхме на подобна сватба, на която моментът не се получи. Младоженците застанаха на вратата на ресторанта преди гостите, всеки на влизане се чукваше с тях /до тях имаше маса с чаши и ни наливаха сервитьорите шампанско/, но милото ми вика "Е,добре, дай сега на влизане да дадем само букета, а като тръгнат да обикалят-пликчето, че ще бъде тъпо като тръгнат младоженците по масите за наздраве, само ние да не подадем ни букет, ни пликче." crazy
Повечето гости направиха същото. Единствения плюс- не се чудех цяла вечер къде да денем букета, докато дойдат до нас за наздраве. pardon
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 24, 2007, 16:36:53 »

Аз май пак ще се повторя  blush ама да ме извините де  tease
Та аз реших и смело съчетах нещата:
ще имам кутия на една маса до входа, но ще ги посрещат и настаняват всичките ми шафери (които всеки ден се увеличават  hysteric) и ще обясняват за какво е кутията както и ще ги насочват по масите.
Ние ще си влезем последни със всичките му там посрещания и прочие.
А когато му дойде времето ще си минем по масите и ще си се целуваме и снимаме колкото си искаме  yahoo
Сватбата е предимно от наши приятели, млади хора които приемат всякакви нестандартни неща, а роднините както искат.
Всички почти знаят че ще е така, и мисля че няма да има проблем да го осъществимж  NO
Sorry за дългия пост  blush
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 24, 2007, 20:12:08 »

Ние минавахме по масите.Много добре си се получи даже! smile Едни от гостите ме накараха да се кача отгоре върху масата за "Горчиво!" Oh my ... Този тост ти дава шанс за миг да обърнеш внимание на всеки гост,той да си те поздрави а ти да благодориш че те е уважил!А относно пликовете с парички-всеки е откъснал от себе си по нещо за да помогне на младото семейство и най-малкото не лишавай гостите от това да ти ги дадат лично и да благодариш с усмивка! smile Аз така мисля-това не са подаяния че да се притесняваш! Ти не просиш-всеки ти дава от сърце! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 24, 2007, 20:18:12 »

Aз не смятам че прося, а искам да имам повече време като минем за наздравицата и благодарностите че са ни уважили. Имам идеята да се снимам със всички и да прикрепя снимките в сватбената книга  blum
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 24, 2007, 21:03:03 »

Ние пък бяхме на подобна сватба, на която моментът не се получи. Младоженците застанаха на вратата на ресторанта преди гостите, всеки на влизане се чукваше с тях /до тях имаше маса с чаши и ни наливаха сервитьорите шампанско/, но милото ми вика "Е,добре, дай сега на влизане да дадем само букета, а като тръгнат да обикалят-пликчето, че ще бъде тъпо като тръгнат младоженците по масите за наздраве, само ние да не подадем ни букет, ни пликче." crazy
Повечето гости направиха същото. Единствения плюс- не се чудех цяла вечер къде да денем букета, докато дойдат до нас за наздраве. pardon

нашата сватба беше така и се получи много добре, с всеки от гостите си направихме наздраве, до нас имаше маса с шампанско и всеки си взимаше чаша, имахме достатачно време да поговорим и даже са се снимаме с всеки от гостите още на влизане, а точно до нас имаше и кутия в която слагахме пликчетата, тя беше те да ги слагат но всеки ми даваше и цветята и плика в ръцете.... получи се много добре и гостите бяха много доволни...както и ние...
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines