Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 17:32:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160245 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 16, 2007, 08:13:08 »

Аз пък не виждам нищо грозни и тъпо в това за Welkome Drink-a в който гостите да дадат подараците си, а точно обратния вариант не ми харесва, аз гостите ще мина да си ги поздравя всеки поотделно и без да ми дават подаръци, защото мразя тази показност с подаръците- "От бабата- 1000 лева, от вуйчото-перялна" и т.н. Защото в този ритуал, половината гости сикат да се изтукнат какво са приготвили за младоженците, а другата половина кършат пръсти и дават малки пликчета или подаръци. Аз мисля, че много по-изискано е подаръците да се дават на входа със чаша шампанско, а полсе аз ще мина и 60 пъти да поздравя всеки и никой няма да се притеснява за нищо! Още повече, че наще то гражданско изобщо няма да е в същия ден и хората реано няма къде да ми подарят букетчетата, а така и букети и подаръци ще се раздават на входа, където ние с Бейби ще се снимаме с всеки гост поотделно и после ще подаряваме тези снимки. Иначе ако някаой носи голям подарък или букет, много интересно къде ще го крепи цяла вечер подаръка, докато аз мина да ги поздравявам? Мисля, че е много удачен варианта с подаръците предварително! DANCE
аз това за пръв път го видях на сватбата на Мара отварачката и много ми хареса,още пред ресторанта младоженците си поздравяваха гостите с чаша шампанско,те им даваха подаръците и беше супер,без обикаляния Wink
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 17, 2007, 10:50:20 »

Да, като ги посрешна се чъкаме за наздраве със шампанско и те се дават подаръците и така нито аз ще обикалям, нито те ще побутват цяла вечер кашони в краката! laugh ЛЕле, ако го прочете това, накой, който ще ми е гост, май няма да дойде, а? laugh
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #167 -: юли 17, 2007, 13:51:25 »

ние също ще сме така, а подаръчетата за гостите направо ще са си по местата им в ресторанта smile
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 18, 2007, 00:22:24 »

Да, и това е страхотна идея, и аз мисля да направя така!!! Bravo DANCE
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 18, 2007, 10:01:25 »

ппри над нямаше как да посрещнем гостите, бяхме на студийниснимки и после на кафенце хи хи хи всики ме запяха, но после си минахме покрай всички и не ни беше неудобно, на повеечето места ни каваха на стола и ни викаха "горччиво" !! беше много сладко !!! а подаръчетата си бяха до табелките по масите още в самото начало !!! smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 22, 2007, 14:10:47 »

Аз много се двоумях, но гостите просто очакваха да мина покрай всеки и при нас не се получи като просия, първо защото и ние им давахме не по-малко скъп подарък (мед), второ защото отделихме за всеки един гост по 10 мин. Разбира се това би било малко трудно ако имате 200-300 гости, но ние бяхме 80 и така след това някои от гостите са споделили ,че много добре се е получила, защото за всеки съм отделила време , а не съм минала просто да обера пликчетата и опдаръците.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #171 -: юли 22, 2007, 18:14:44 »

Повечето от нашите подаръци бяха изпратени вкъщи още преди сватбата. А останалите бяха оставени на украсена маса в ресторанта. След вечерята, двамата със съпруга ми се разходихме сред гостите, имаше достатъчно време да си поговорим с всеки (но и при нас, гостите бяха около 100 човека.) Дори няколко седмици след сватбата, продължавахме да получаваме подаръци от приятели, които не успяха да дойдат.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 22, 2007, 18:35:19 »

Ние си минахме по масите / разходихме се едно хубаво/ и така хем си поздравихме гостите , хем си получихме подаръците,хем и ние си раздадохме нашите подаръци , хем се снимахме с всеки по отделно!
Това си е най-добрия вариант!Всичко стана съвсем дискретно без да изглежда като просия! DANCE DANCE DANCE
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 28, 2007, 18:10:56 »

аз мисля подаръчетата лично да ги давам не защото ще взема нещо в замяна а заради уважението но маам не удобрява да седим пред ресторанта и да чакаме да се изредят 120 гости...много време ще отнеме.ако сватбата беше вечерна да няма проблем ;)но е дневна и няма шанс...ще се договоря с dj да не казва "сега нашето мило младо семейство ще мине при всеки от вас.."и сещате се за какво нели ами нещо от сорта "нашите .....са подготвили за всеки по нещо лично за спомен от най-красивия им и незабравим ден с благодарност че ги уважихте......"пак за едно и също иде реч но поне е по меко казано..как мислите
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 29, 2007, 13:01:55 »

аз мисля подаръчетата лично да ги давам не защото ще взема нещо в замяна а заради уважението но маам не удобрява да седим пред ресторанта и да чакаме да се изредят 120 гости...много време ще отнеме.ако сватбата беше вечерна да няма проблем ;)но е дневна и няма шанс...ще се договоря с dj да не казва "сега нашето мило младо семейство ще мине при всеки от вас.."и сещате се за какво нели ами нещо от сорта "нашите .....са подготвили за всеки по нещо лично за спомен от най-красивия им и незабравим ден с благодарност че ги уважихте......"пак за едно и също иде реч но поне е по меко казано..как мислите

при нас водещата каза че е ред на традиционната наздравица със всички гости !!!!!
не знам за вас, но нашите подаръчета бяха в два кашона слончета и обувки !!! няма ли да ви е малко непосилно ! в смисъл такъв, че те хората почти всички първо имат цветя  имат подаръци или пликове, и освен, че някой трябва да върви след вас да взима цветята и подаръците, ще трябва да има и някой с подаръчетата ви към гостите !!!  за да избегна това наредих по масите всички подаръчета и гостите си ги взеха, даже дечицата взеха подаръчетата и на тези които не дойдоха !!! smile
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #175 -: юли 29, 2007, 15:21:10 »

Ние си минахме по масите / разходихме се едно хубаво/ и така хем си поздравихме гостите , хем си получихме подаръците,хем и ние си раздадохме нашите подаръци , хем се снимахме с всеки по отделно!
Това си е най-добрия вариант!Всичко стана съвсем дискретно без да изглежда като просия! DANCE DANCE DANCE
Напълно съм съгласна това си е най-добрия вариант
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 04, 2007, 22:52:55 »

Ние си минахме по масите / разходихме се едно хубаво/ и така хем си поздравихме гостите , хем си получихме подаръците,хем и ние си раздадохме нашите подаръци , хем се снимахме с всеки по отделно!
Това си е най-добрия вариант!Всичко стана съвсем дискретно без да изглежда като просия! DANCE DANCE DANCE
Напълно съм съгласна това си е най-добрия вариант

И при нас така беше и беше приятно!!! good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 05, 2007, 10:55:41 »

милото каза "ама ние само минаваме да си ъважим приятелите къде е писано че трябва да ни дават нещо ние не минаваме заради това"много ми стана laugh много ми е емиличък
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: август 05, 2007, 20:39:07 »

милото каза "ама ние само минаваме да си ъважим приятелите къде е писано че трябва да ни дават нещо ние не минаваме заради това"много ми стана laugh много ми е емиличък

Ами, прав е!!! good То за това с еминава най-вече, а пък хората използват да ви дадат и подаръците!!! Wink
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #179 -: август 09, 2007, 08:31:42 »

Здравейте и от мен!И ние с Милото имахме идея да посрещнем  гостите си с чаша шампанско още при влизането в ресторанта и така и да си получим подаръците,но в ресторанта не разполагат с такава бройка.Вчера бях  в ресторанта и ми казаха,че имат достатъчно чаши за бяло и червено вино и се замислих дали да не сменим шампанското с бяло вино.Помагайте,споделете и вашето мнение. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines