Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:40:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160379 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #90 -: март 22, 2007, 15:40:05 »

Хей, момичета, много ме разсмивате с тези истории... ROFL ROFL crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 22, 2007, 15:48:32 »

Хей, момичета, много ме разсмивате с тези истории... ROFL ROFL crazy

И ние се смяхме така като разопаковаха подаръците  ROFL laugh laugh laugh
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 23, 2007, 13:16:26 »

Направо ме шашнахте с този подарък! *ROFL*Обаче хора си има за всичко,както се казва.....
Сега да кажа и аз нещо по повад на събирането на подаръците!На последната сватба,на която бяхме младоженците ни посрещаха на вратата и там бяха честитките и всички подаръци!В първия момент малко се изненадахме,но си мислехме,че после ще си кажем наздраве по някое време!!!Нищо подобно!!! Плачещо момиче :angry:По време на цялата сватба не минаха по масите да си кажат наздраве с гостите!!! P-(Честно да ви кажа почувствахме се обидени от тоталната заинтересованост на младоженците и техните родители към нас-гостите!!!А след това се оказа,че не само ние мислим така!!!
Та в този смисъл и аз бях противник на това да се минава по масите,но честно казано този вариант ми се стори много гаден...и неуважителен!!! crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 23, 2007, 13:22:31 »

Направо ме шашнахте с този подарък! *ROFL*Обаче хора си има за всичко,както се казва.....
Сега да кажа и аз нещо по повад на събирането на подаръците!На последната сватба,на която бяхме младоженците ни посрещаха на вратата и там бяха честитките и всички подаръци!В първия момент малко се изненадахме,но си мислехме,че после ще си кажем наздраве по някое време!!!Нищо подобно!!! Плачещо момиче :angry:По време на цялата сватба не минаха по масите да си кажат наздраве с гостите!!! P-(Честно да ви кажа почувствахме се обидени от тоталната заинтересованост на младоженците и техните родители към нас-гостите!!!А след това се оказа,че не само ние мислим така!!!
Та в този смисъл и аз бях противник на това да се минава по масите,но честно казано този вариант ми се стори много гаден...и неуважителен!!! crazy

Съгласна съм с теб  good
И аз бих се почувствала обидена, ако младоженците не минат по масите за наздраве  beating , дори ако подаръците са дадени предварително! Все пак трябва и ние да уважим гостите, както са ни уважили и те като са дошли да празнуват с нас  CHEERS
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 23, 2007, 13:35:57 »

Направо ме шашнахте с този подарък! *ROFL*Обаче хора си има за всичко,както се казва.....
Сега да кажа и аз нещо по повад на събирането на подаръците!На последната сватба,на която бяхме младоженците ни посрещаха на вратата и там бяха честитките и всички подаръци!В първия момент малко се изненадахме,но си мислехме,че после ще си кажем наздраве по някое време!!!Нищо подобно!!! Плачещо момиче :angry:По време на цялата сватба не минаха по масите да си кажат наздраве с гостите!!! P-(Честно да ви кажа почувствахме се обидени от тоталната заинтересованост на младоженците и техните родители към нас-гостите!!!А след това се оказа,че не само ние мислим така!!!
Та в този смисъл и аз бях противник на това да се минава по масите,но честно казано този вариант ми се стори много гаден...и неуважителен!!! crazy

Съгласна съм с теб  good
И аз бих се почувствала обидена, ако младоженците не минат по масите за наздраве  beating , дори ако подаръците са дадени предварително! Все пак трябва и ние да уважим гостите, както са ни уважили и те като са дошли да празнуват с нас  CHEERS
да и аз съм съгласна с вас момичета  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 23, 2007, 14:48:32 »

Хубаво е да поздравиш всеки гост поотделно.Какво толкова срамно е пък да пообиколиш.Ще се усмихнеш на всеки ще си кажете по 2-3 хубави думи и това е  CHEERS
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 23, 2007, 14:53:02 »

Хубаво е да поздравиш всеки гост поотделно.Какво толкова срамно е пък да пообиколиш.Ще се усмихнеш на всеки ще си кажете по 2-3 хубави думи и това е  CHEERS
ДА НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #97 -: март 23, 2007, 15:12:23 »

Направо ме шашнахте с този подарък! *ROFL*Обаче хора си има за всичко,както се казва.....
Сега да кажа и аз нещо по повад на събирането на подаръците!На последната сватба,на която бяхме младоженците ни посрещаха на вратата и там бяха честитките и всички подаръци!В първия момент малко се изненадахме,но си мислехме,че после ще си кажем наздраве по някое време!!!Нищо подобно!!! Плачещо момиче :angry:По време на цялата сватба не минаха по масите да си кажат наздраве с гостите!!! P-(Честно да ви кажа почувствахме се обидени от тоталната заинтересованост на младоженците и техните родители към нас-гостите!!!А след това се оказа,че не само ние мислим така!!!
Та в този смисъл и аз бях противник на това да се минава по масите,но честно казано този вариант ми се стори много гаден...и неуважителен!!! crazy

А така! Дайте си подаръците още с влизането, пък после каквото щете, правете?  ROFL
Сложен въпрос... ни така, ни иначе... май няма идеално решение...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 23, 2007, 15:14:31 »


А така! Дайте си подаръците още с влизането, пък после каквото щете, правете?  ROFL
Сложен въпрос... ни така, ни иначе... май няма идеално решение...

Наистина няма угодия!Момичета направете го така както ви харесва.Ако не искате да обикаляте по масите-недейте.Но все пак помислете как да отдадете необходимото уважение към гостите!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 23, 2007, 15:16:35 »

Абсолютно съм съгласна с теб fiibi_bg !
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 23, 2007, 15:21:00 »


[/quote]

Наистина няма угодия!Момичета направете го така както ви харесва.Ако не искате да обикаляте по масите-недейте.Но все пак помислете как да отдадете необходимото уважение към гостите!
[/quote]
да много добре казано  Mad girl
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 23, 2007, 16:44:58 »

аз като се замисля на рожден ден или друго събитие на което се носи подарък,той се дава в самото начало а не след като си се нахранил вече pardon
ние мислим ако има фоае ресторанта (а ако сме в хотел още по добре защото задължително ще има)да си посрещнем гостите там и те тогава да ни подаряват подаръците,гостите  да влязат в ресторанта да седнат по местата си и тогава да влезем ние и да ритуала на посрещането.а след това по някое време да минем за наздравица по масите.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 23, 2007, 19:32:41 »

е за това не съм мислила как да се подарят подаръците.предполагам че нашите повечето ще бъдат пликове а не някакви уреди и тн...... =]не мисля че е от голямо значение по кое време на тържеството да се дадат pardon pardon
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 25, 2007, 19:02:14 »

При нас гостите ще ни подарят подаръците в началото,още преди да са влезнали в ресторанта, а по - късно ние ще минем по масите да ги поздравим и да им подарим нашите подаръчета  girl_wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 25, 2007, 19:09:55 »

А при нас ще има маса за подаръците и всеки ще го оставя там.Ние ще минем да ги поздравим по масите,но подаръците ще са си на отделната маса.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines