Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:26:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180726 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 23, 2009, 08:54:52 »

Здравейте, мами, аз тези дни се чудя между две джаджи и незнам коя да избера едната е люлка на фишър прайс, а другата, вибриращ музикален шезлонг пак на прайс, като цени са еднакви. Но се чудя от кое има повече полза дали от люлеенето, дали от вибрацията crazy. Та бих помолила мамите, които имат такива джунджурии да споделят. Ето ги и тези които съм харесала





Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 23, 2009, 09:09:06 »

Мариянка, с две ръце съм за люлката good Нашата съм я прикачила долу (че нещо не ми дава да я постна тук) страшно много се забавлява вътре. Имахме и шезлонга, но не пожела да седи вътре crazy Малко по-напред пак бяхме обсъждали люлките - и други момичета са много доволни. Ние като бяхме по-мънички доста често заспивахме вътре, а сега като се размрънка го връзвам, пускам музиката и изкарва понякога и по цял час вътре good


* 0002708460520_500X500.jpg (62.07 KB, 500x500 - видяно 320 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 23, 2009, 09:13:20 »

мерси майче сега ще разгледам темата назад  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 23, 2009, 09:57:09 »

Олеее, какви красоти сте показали ... човек да се чуди наистина кое да предпочете ... girl_impossible
И аз се двуомя м-у люлката на Фишер Прайс или този им вибриращ, музикален шезлонг . Люлката няма вибрация, но пък издържа до повече килограми ...
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #304 -: април 23, 2009, 10:43:51 »

Ели и на мен само това не ми харесва че не се сваля назад сенника иначе другото е 6 и количката е сравнително лека ние си бяхме харесали друга но като разбрахме че е 20кг и се отказахме а нашата ни струва 265лв от пазара иначе питах в Дейзито и ми казаха 290, ама то не е голяма разликата.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 23, 2009, 15:34:05 »

Да ви покажа Дани с какво проходи Wink Още на първия ден му хвана цаката и го подкара.Още и още му е интересна колата и си играе с нея.Не може да се обърне като натискаш дръжката надолу,много е стабилна.Абе..много съм доволна от колата,хем занимателна /свири,свети и има едни кубчета/ хем полезна за прохождащи деца smile



Това е клипа как проходи с нея http://sisee2008.multiply.com/video/item/37/37

Много трудно я намерих в нета тази кола-самолет girl_impossible на Дисни е.

« Последна редакция: април 23, 2009, 16:02:44 от сиска » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 24, 2009, 15:31:18 »

Сисе, много е хубава тази кола, чак ми се прийска и аз да купя такава на Коско! Би ли споделила, как я поръча, доставка, цена и т.н, моляяяяя smile   






Аз да ви се похваля какво купи свеки на Коско - за първи път от година и половина се сети и искаше точно от "Benetton" (от тук са гащеризона, блузката с маймуната и оранжевия потник) да пазаруваме, макар, че малко й отмина ентусиазма като видя цените crazy sarcastic, но все понапазарувахме от там, а също и от "Уайкики" (купихме белият суйчар - много го харесахме)

Та ето новите дрешки на Коско:


* P1030599.JPG (43.96 KB, 320x240 - видяно 4727 пъти.)
« Последна редакция: април 26, 2009, 13:04:24 от Bulechka™ » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 25, 2009, 15:23:37 »

Bulechka много са хубави дрешките. Като цяло Бенетон имат хубави дрешки за момчета и другата фирма с хубави дрехи за момчета е Wenice, но май в Младост чак има техен фирмен магазин.
Искам да попитам момичета, които имат люлката, дали тя не помага децата да привикнат да ги люлеят ? Много ме притеснява това, дали няма да се наложи да остана без ръце като сме на вън. С Жорко, заради това дори и количката не съм побутвала за да заспи. А вярно ли е че шезлонга помага при колики ? Е двете неща са много хубави !
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 26, 2009, 11:35:04 »

Bulechka много са хубави дрешките. Като цяло Бенетон имат хубави дрешки за момчета и другата фирма с хубави дрехи за момчета е Wenice, но май в Младост чак има техен фирмен магазин.
Искам да попитам момичета, които имат люлката, дали тя не помага децата да привикнат да ги люлеят ? Много ме притеснява това, дали няма да се наложи да остана без ръце като сме на вън. С Жорко, заради това дори и количката не съм побутвала за да заспи. А вярно ли е че шезлонга помага при колики ? Е двете неща са много хубави !

"Wenice" имат магазин срещу МОЛ-а на "Стамболийски" и на ъгъла на бул. "България" и бул. "Гоце Делчев", този в Младост не го знам! pardon Сайта им на бг е почти готов!

И един глупав въпрос blush blush blush нали тези магазини са само за детски дрешки или се бъркам?

Питам, защото мислих, че във всички "Спайдър" има детски дрешки, а се оказа, че имало детско само в този на бул. "България" nea
« Последна редакция: април 26, 2009, 11:37:51 от Bulechka™ » Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 26, 2009, 12:54:15 »

На Wenice съм пазарувала от родният Сливен, но там вече го затвориха, вероятно не върви в малкия град. И там е само за детски дрехи. За магазините в София ми каза една друга приятелка с момченце на моята възраст. Този срещу МОЛ-а ми е удобен като ходим на кино, така че ще го посетя. Не мога да си спомня от каква възраст са дрехите там и дали има бебешки. Но определено там са интересни нещата и има в светли тонове и страхотни модели. Но са и скъпички, ризките които купих на Жорко през есента бяха около 30 - 40 лв едната. Толкова ми е трудно, когато не искам да купя дрехи в тъмно зелено, тъмно синьо или кафяво..... като са момчета и дайте да ги почерним.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: април 26, 2009, 13:02:50 »

Ооо, да така е!!!

Аз все му търся нещо в по-ярки, по-свежи цветове - оранжево, ярко синьо, а в магазиниме ме гледат shok все едно ги питам за "цвете от луната" примерно!!! Много неприятно!!! А иначе цените ми се сториха нормални, като в повечето детски магазини, няма по-евтини, ако искаме да е хубаво ще е скъпо, няма как!!! pardon

А в "Бенетон", гащеризона струваше 49лв., толкова е и в кварталния магазин, ами предпочитам да купя от "Бенетон" за тези пари! Wink

И все пак за момиченцата има повече и по-хубави дрешки като чели!!! smile Нопък на тях може поличка и сукманче, и рокличка да се облече, а на момченцата само къси или дълги панталони pardon Но да са ни живи и здрави!!! good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 27, 2009, 14:51:07 »

Във Wenice размерите мисля че почват от 68 нагоре и са си доста скъпи според мен цените. Вярно е, че са качествени, но просто не са за всеки джоб.  pardon Иначе магазина им в Младост е много близо до нас, но аз така и не съм пазарувала от там.  smile Дрехите са само детски, но незнам до колко години, защото има и за по-големички деца.  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 27, 2009, 15:40:43 »

Гледам, че говорите за Wenice, та ми направи впечатление нещо и да го споделя, значи, аз живея в Борово и съм влизала в магазина на България един път с кумата ми да купуваме за подарък, и аз реших, че са хубави нещата, ама малко скъпи, нямам представа дали е нормално все пак, но после като си ходих до наште, до Обеля и там, срещу Хит има една огромна сграда в полето на същата марка и реших, че там ги шият, ама щом казвате, че не са български, там сигурно им е склад и щом им е склад дали би следвало да имат по-ниски цени, изобщо ако продават, де.... huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 27, 2009, 15:56:33 »

Tова,че не са български,не значи че не се шият тук good Много 'маркови' дрехи се шият тук pleasantry и се изнасят в чужбина. Най-добре иди и провери на място smile
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 27, 2009, 16:14:18 »

Да, може и така да направя, да имаме инфо все пак lol)) Но, да и аз знам, че има много дето шият у нас!:)))
Иначе сега четох в бгмама има цяла тема и там момичетата коментират, че са турски дрехи, някои са доволни, други не, но за магазина на България, коментират, че е Аутлет, а имало и на Солунска, а на Иленци били без пари даже, ама май само на едро вече:)))
Аз се влючих уж да помогна, така изписах вежди, че избодох очи,  pardon pardon pardon
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines