Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:26:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - колички, креватчета, дрешк  (Прочетена 180770 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 16, 2009, 12:32:16 »

 Аз много харесвам зеления цвят за количка good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 16, 2009, 12:39:23 »

Взехме  Пег Перего Уно danceg
Ел, честита покупка, със здраве да я ползвате и да кръстосвате улиците с нея  Bravo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 17, 2009, 19:24:41 »

Ел,много хубава количка,наистина няма да съжаляваш.Марката и модела са доста сполучливи и издръжливи.
Бертнони,не мерси!
По повод 2-те дръжки...и двете ми колички са с 1..сегашната ми може да мине за лятна /5-6 кг. е/ води се комбинирана обаче тъй като има и чувалче за краката,но е с 1 дръжка.Според мен си е много по-удобно с 1.
Пег Перего Плико...с 2 ръце "ЗА" smile
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #288 -: април 18, 2009, 12:46:30 »

Да ви се похваля вече си имаме количка още не сме я взели ,но сме дали капаро и е наша на chipolino rush и нашата е зеленка и аз си падам по едната дръжка ,струва ми се по удобно и държах да и се въртят предните колела.На мен много ми харесват peg perego ,но са доста скъпички.


* rush5.jpg (70.31 KB, 695x700 - видяно 243 пъти.)
« Последна редакция: април 18, 2009, 12:54:03 от Kassi » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 18, 2009, 18:35:50 »

Поздравления за количката Kassi  много е хубава , и ние сме се спрели на такава живот и здраве ще си я купим юни. А тя Ели има същата тка че може да каже как е smile
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 18, 2009, 21:28:43 »

Kassi честита количка със здраве да си я бутате  give_rose

Елче пристрастна съм само ще кажа чудесен избор  yahoo Bravo със здраве да се возите в нея  smile

За Бертони
нямам никаква представа никога не съм заглеждала марката, имам лошо мнение за нещата които съм виждала и просто не ми допада NO. Само играчките им ми харесват много са шарени и забавни good

За двете дръжки
, на мен ми е неудобно предпочитам една цяла. Основно защото моя синковец често истерясва в количката и иска да го нося и ако е с две дръжки просто няма как да я будам и да държа детето, може би си има цака но за мен с 1-а е по-удобно  good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 18, 2009, 23:39:33 »

Аз също съм от любителките на Пег Перего.  smile Ние сме с тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_15/products_id/7161  същата като на Сисето. Много се радвам, че тя си взе такава, че и аз да я видя и да се преориентирам  blush
Имахме Раш на Чиполино -много си я харесвах, но мноооого тежи. Сложих Ели в Арията на 4м и полувина някъде и и няма нищо. Да чукна на дърво. blum  Много си е лекичка и компактна. Дано си я караме по-дълго време.  smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 20, 2009, 00:51:46 »

Честити ви колички,момичета-здрави да излязат и със здраве да се карат!

Аз вече се похвалих в моята темичка с новата ни количка ABC Design 3-TEC,вече мога да кажа и че ми е супер удобна и по-важното-и на бебето е много удобна,засега е в коша за новородено и спи блажено,изключително маневрена е и много стабилно се държи,много се радвам,че си я купих!

Взех си за нея чанта-столче на Hoppop и да ви кажа-супер е-и удобна за багажа,стабилна,с оптимална големина,с отделения,джобове и постелка за преобуване,а впоследствие ще си я използвам и като столче за навън-много бързо се монтира към обикновен стол-и за път е удобна,абе препоръчвам я определено good

« Последна редакция: април 20, 2009, 00:54:07 от Rossistela » Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: април 22, 2009, 13:47:26 »

 Роси, честити покупки Bravo Със здраве да си ги ползвате smile
 А чантата от къде я взе и на каква цена, че и ние си търсим нещо практично и удобно blum
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #294 -: април 22, 2009, 14:14:32 »

Аз онзи ден видях че и Ели са с такава количка,Ели дай коментар.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 22, 2009, 16:38:51 »

На нас количката много си ни харесва !!! yahoo лесно се кара в сравнение с други колички е доста маневрена. Разглобява се на две: коша и рамата с едно движение, рамата много лесно се свива и се прибира в багажника на колата, а коша оставям на задната седалка . Единственото, което е, че сенника не се сваля. Маха се целия, но не и да се смъква..... , аа и багажника е малко малък в сравнение с други колички, но това си го знаех предварителноо ....

Това е моето мнение  tease, и аз исках по-хубава марка количка, но те са към 500-600 лв., а тази ни излезна със зимен и летен кош 300 лв.  good
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 22, 2009, 16:47:22 »

Да споделя какво видях в едни сайт за майките, чийто деца са на АМ :
http://www.iventas.bg/iventas/index.php?/Phil-Teds/Aksesoari-Phil-Teds/PT-0035-Shishe-shakeaway-latte.html
Вместимостта му е 200мл. и нас това не ни устройва, иначе си има и термокалъф.
Поръчах си и раничка за новата количка(мислех да си взема на Куини, но се отказах), чакам да пристигне в четвъртък.
http://www.laredoute.fr/vente-sac-a-dos-multipoches.aspx?productid=324123932&documentid=346109&single=false&categoryid=48249346&pos=14_d_n_n&numberpage=1
Но ми трябва и термочанта или термобокс.
« Последна редакция: април 22, 2009, 16:55:22 от Алексчето » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 22, 2009, 18:33:33 »

За прохождащите малчуани нещо интересно ...



Аз преди няколко дена му взех тази джаджа и доста се забавлява с нея... (на Chicco e) лекичка е и много лесно се сгъва, а като я буташ светка, пее и свири - уж да насърчава да се ходи с нея...
« Последна редакция: април 22, 2009, 18:35:28 от Harmonia » Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 22, 2009, 18:42:44 »

Много е джиджано, честита поредна джаджа у вас  blum blum blum blum
Уфффф, и аз купих на Сми-то нещо подобно, на Фишер Прайс е неговото и си стои още, разбира се, под стола за хранене и събира прахоляк в момента. Аман от боклуци честно казано. Хем съм спестила около половината от НЕнужните идиотщини и пак станаха една камара.
Ето това е неговото нЯщо 
и

Да видим кога ще му дойде реда.....
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: април 22, 2009, 18:48:12 »

Инче, много е готино... аз не бях го виждала... а колкото до излишните джаджи - аман girl_impossible аз туй го взех, щото нашия убавец се лепна за същото на един дечко в градинката и настана една борба... shok shok shok  добре, че в близкия магазин го имаше та оправихме положението blush
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines