Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:50:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 116881 пъти)
 
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 05, 2009, 18:32:51 »

Ивче,Христи естествено,че приемаме нови попълнения yahoo.Много се радвам за вас.Лека бременност ви пожелавам Bravo
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 05, 2009, 18:35:24 »

Момичета, току що си проверих резултатите от изследванията в интернет. Някоя от вас знае ли дали е нормално някои  резултати да са над референтните стойности при бременните? Моята лекарка ме вика чак на 30 март и ми се вижда доста време, все пак ако нещо не е наред..... знам ли.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #182 -: март 05, 2009, 19:52:48 »

Момичета, току що си проверих резултатите от изследванията в интернет. Някоя от вас знае ли дали е нормално някои  резултати да са над референтните стойности при бременните?

Да, хормоните на щитовидната жлеза често се отклоняват от нормата, особено в началото на бременността. Теб какво точно те притеснява?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 05, 2009, 20:09:28 »

Ивче, Христи, добре дошли при нас smile Лека и прекрасна бременност  heart
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #184 -: март 05, 2009, 20:40:47 »

Бързам да ви пиша как мина нашия преглед - нашето бебче е много диво милото (което мен ме радва) - постоянно мърда и трудно можеше да се направи хубава снимка smile Тежи 309 грама и си отговаря точно на седмиците по това, но по другите измервания (бедра и другите, които лекарката прави) върви с една седмица напред. Всичко си му е наред. Много сме доволни с таткото smile Само дето нещо кръвното ми тоя път беше ниско. Отделно и хемоглобина ми е 115 (за сега това не било зле, но ако падне още ще пия сигурно хапчета). Ще наблягам повече и на зелениите, и на месцето.
Иначе още съм с болно гърло. Даже като кашлям леко ме понаболява в гърдите. Ходих при личната и каза, че проблема е само в гърлото. Та продължаваме с меда, лимоните, чайовете. А и утре ще си остана в къщи да си почивам и да се лекувам.
А сега и най-хубавата за мен новина - МОМИЧЕЕЕЕЕЕ  yahoo yahoo yahoo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 05, 2009, 21:04:33 »

И ние днес бяхме на консултация. Тежим 346 грама, отговаряме си точно на седмиците, доктора търси тестиси, ама не намери smile, бебето беше с главата нагоре и изведнъж се завъртя хоризонтално и голям смях падна. Ами това е от мен
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #186 -: март 05, 2009, 21:34:35 »

mamcheto, колко ти е кръвното? Моето вчера беше 80/50 и акушерката ми каза, че е нормално  crazy
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #187 -: март 05, 2009, 21:49:09 »

Обикновенно е 120/80 или 120/70. Сега беше 100/50, което не ми се струва да е нормално... Не помня да съм имала такова кръвно (изключвам че в основното май беше като бях беше 90/60).
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 06, 2009, 00:11:24 »

KlaraFina,това са реъултатите, които ме безпокоят.
WBC/левкоцити 10,7 G/L (референтни стойности -3.5-10.5) , GRAN/гранулоцити-бр. 8,2 G/L (референтни стойности -2.0-7,8), GRAN%/гранулоцити-% 77,1 % (референтни стойности - 44-76%)
« Последна редакция: март 06, 2009, 00:12:59 от iv4e83 » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 06, 2009, 08:48:53 »

mamcheto ,честита  baby_girl новина smile
 welcome-2 на новодошлите бъдещи мамчета smile лека бременност ви желая give_rose
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 06, 2009, 09:51:01 »

 welcome-2 на новите мамита е темата!  give_rose Леко бременеене и хууубави, хууубави емоцииии!!!  give_rose Girl_hide

KlaraFina, стойностите на кръвното всички знаем, че са индивидуални. Щом са ти казали, че е ОК, според мен не бива да се притесняваш! good Моето сутринта беше 100/60  crazy Аз по принцип съм си с ниско и като се качи малко ми става лошо. crazy Така че- ако се чувстваш добре, не го мисли! good

Аз днес съм вкъщи- запушен нос,кофти драскане в гърлото и такааам.  bad Сутринта бях на преглед. Беби беше кротко, не щеше да шава много-много.  pardon Говорих пак за моя термин- сега го определиха 10 септември, но ме предупредиха, че с течение на времето пак ще търпи корекции с +/- няколко дни.  crazy

Да ви питам вие как сте с инфекциите долу?  crazy Аз пак имам някакви неща, за които прилагахме и лечение, но ми казаха, че с еднократен курс не се оправяли нещата, нищо сериозно не било,ама...бактерийки разни  crazy

Ааа, и последно от несвързания ми пост- имам си вече първа снимкаааа от видеозона.  Girl_hide Главата ни е 22мм и сме дълги малко повече от 6 см. danceg  girl_wink Край на отчета! И благодаря за помощта ви предния пък относно термина  girl_wink give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 06, 2009, 10:11:46 »

Мамчее чстита розова новина  yahoo yahoo време е розовото да запълни темите  Wink
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #192 -: март 06, 2009, 10:15:06 »

Добре дошли на Ивче и Христи  welcome-2
Ивче, звънни на лекарката си и й кажи за тези резултати. Тя ще ти каже дали е притеснително или не  good
Мамче, честита госпожица  baby_girl
За кръвното и моето е ниско. Ама по-добре ниско, отколкото високо.
Феникс, според различните замервания на бебето на ехографа излязоха различни термини и при мен. Но това не е толкова важно. Нали все пак имаме някаква дата за ориентир, пък когато реши да излиза, тогава.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 06, 2009, 10:24:48 »

Mariana, сега виждам, че сме горе-долу в един и същи стадий с теб!  Bravo Girl_hide

Мамчето, така се отплеснах, че забравих да ти честитя хубавата новинаааа! yahoo И аз тайничко мечтая за същата  girl_wink
Активен
merito33
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #194 -: март 06, 2009, 14:48:49 »

Здравейте! Присъединявам се и аз към приятната ви компания! Аз съм в 20 г.с., очаквам второ дете.Дъщеря ми е на 10 г. Имам въпрос към мамите от Варна - има ли някоя от вас впечатления от д-р Петинка Цветкова, при нея съм другата седмица на 4Д, как минава прегледа, записва ли го някъде и колко струва? Аз съм от Добрич, миналия път (втората ми бременост беше неуспешна за съжаление) ходих при Балев.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines