Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 11:35:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките или роклята-кое първо?  (Прочетена 112602 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 14, 2011, 17:11:45 »

аз си избрах първо роклята, оставих я за корекции-стесняване и се разбрахме до пробата да съм си купила обувки, за да може да ми коректира и дължината. Wink
Активен
milinkata
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #136 -: януари 12, 2012, 23:25:45 »

Онзи ден се чудех дали да не взема едни. Обаче се замислих, че хич може да не си паснат  nea Попадах на страхотни обувки, а рокля изобщо не мога да си харесам.
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #137 -: януари 27, 2012, 02:08:41 »

Аз, като препатила: първо обувките! Те се намират по - трудно. Съчетанието красота + удобство + цена е достатъчно трудно постижимо, за да се стеснява и чрез съобразяване с вече налична рокля. На рокли изборът е по - голям и търпят корекции.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 27, 2012, 10:04:25 »

Аз мисля да си избера първо обувки и с тях да ходя на проба. Вече имам някакъв модел за рокля в главата си, но обувки трудно ще си харесам.
Активен
simona77
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #139 -: януари 27, 2012, 10:28:24 »

Аз пък не мога да си представя първо да избера обувките. Вярно е, че всички фактори в едно трудно се намират, но някакси не мога да поставя роклята на втори план. Все пак хората предимно нея ще гледат, обувката естествено е важна, но все пак само отвреме навреме ще се подава...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #140 -: февруари 28, 2012, 19:51:25 »

Избирате рокля, но веднага след това и обувки. Роклята се пробва с обувките, защото седи различно. особенно ако говорим за 10-12см разлика.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 28, 2012, 20:47:57 »

Аз първо си взех обувките. Стечение на обстоятелствата. Но пък ми е по-лесно с корекцията на роклята...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 28, 2012, 20:52:33 »

По стечение на обстоятелствата първо си купих обувките ии сега идва ред и на роклята....но лично аз се радвам, че стана така, тъй като съм нисичка и определено ще пада голямо скъсява  sarcastic та се надявам с високите обувки да не се реже толкова много
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 21, 2012, 10:11:57 »

Смятам за по правилно да се купят първо обувките, за да може да се прецени дължината на роклята. Във вторник ще излизам със шаферката си и ще огледам и за мен нещо. И до края на месеца ще гледам да купя нещо, че сигурно през Май ще поръчвам роклята или най - малкото ще отивам да меря рокли и не се знае дали няма да харесам нещо.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 21, 2012, 10:25:05 »

и аз сега за втората рокля изчаквам да минат баловете, пък междувременно ще купя първо обувките като посъбера пари. За да може като меря роклята, да я скъсяват на място с тези обувки.


 yahoo
Активен
pipilotagm
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #145 -: юни 10, 2012, 07:47:07 »

Аз първо си купих роклята, и то доста бързо взех решение коя е моята. За обувките ми беше наистина много трудно, тъй като исках да са бели, а не сребристи или златисти (роклята е бяла). В крайна сметка си купих бели сандали, 4-5 см. (въпреки че можеш да си позволя и 10, но ми се иска да ми е удобно), със сребристи камъчета над пръстите  Wink
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 10, 2012, 15:59:12 »

Преди време бях писала, че бих купила първо обувките, но в действителност поръчах роклята и веднага след това поръчах обувките. Първоначалната ми идея беше роклята да е бяла, но много повече се харесах с цвят слонова кост. Ако бях купила бели обувки, сега щеше да ме е яд, а така съобразих цвета им с този на роклята.
Активен
Kanna
Ентусиаст
**
Публикации: 136


« Отговор #147 -: юни 16, 2012, 11:03:22 »

От моя скромен опит и изчетеното тук, бих обобщила, че първо е роклята, но обувките вървят ръка за ръка. Ако роклята се шие...преди последната проба трябва да са вече купени и роклята да се пробва с тях. Ако се купува готова /както е и в моя случай/, трябва първо да се капарира, да се вземат обувките и да се направят корекции евентуално по роклята...не, че не може и без капаро да се вземе и после да се занесе за корекции, де, но аз все изхождам от моя случай. blush
Активен
ele0nora
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #148 -: май 30, 2014, 15:09:20 »

Според мен роклята е първа гружа, всичко останало е лесно. Ако роклята е дълга, дори шанса изпъкнат  обувките е по-малка. За това, на първо място е роклята.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 07, 2014, 09:01:32 »

При мен така се случи, че докато ми се шиеше роклята, успях да намеря обувки. Беше голям късмет! Още на първата ми проба вече бях с тях и сме правили корекции на дължината на роклята спрямо обувките. Според мен роклята си е по-важна и тя трябва да е първа. А пък най-добре ще е както при мен се случи. smile Почти едновремено да ги имам и двете неща.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines